Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 27.03.2009, 17:16

Yazar: nurah

Klasore c99 ile ulasabiliyorsun Sadece

Windowsun oldugu surucuyu kokten formatladim yine olmadi yani anlican windows sifirdan kurluk sapa sağlam yani. Olayi anlamiş değilim ama diyorumki iyi exploitler var

Wednesday, 25.03.2009, 13:25

Klasore c99 ile ulasabiliyorsun Sadece

Arkadaslar kloroelere adece c99 ile yada vebzeri bi exploitle ulasabiliyorum. Guvenli mod disk taramasi defrag gibi butun yontemleri denedim hiç biri olmadi. Bi fikri olan varsa bekliyorum .

Monday, 16.02.2009, 20:06

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

ya simdi bu kardes dost site oalyi ne oluyo tam olarak... webmasterlarintabiri ile link takasimi oluyor ???

Sunday, 15.02.2009, 13:55

tema yapma programı hakkında..

ya kalkip bi tema icin okadar parami harcicak simdi adam :d Bunu sirketler bile belese kullaniyor ki photo gectin ide ler bile crackli kullaniyo adamlar kalkip bi id 4000$cik verse zaten kucuk sirketler die bişi coook az olurdu :d

Sunday, 15.02.2009, 13:43

flatcast radyosuna bir kac nickle girme imkani var mi ?

http://www.flatcast.com/de/Message2.aspx?msg=Err22&sid=0 22 değer nerde gonderiyo bulamadim. ama ayni anda iki giriş yapabidim tabi onada girmek dersenn ya radyolar aynisi oluyor yada nickler. temada yazi yatilar yer mouse ucuyor :d Yani anlicaginiz imkansiz degil girmek sadece biraz ileri bilmek gerek dll olmasi işi sakat ediyo zaten ozel bi program felan olsa is daha kolay olur... pactleyen olursa haber etsin :d(Pachledim die turkcelestirme felan kastedmiom)

Saturday, 14.02.2009, 14:17

iyide bunda dj icin gerekli eklenti kuruluk degil :s olsa lsa budur ... eve gecince bi test edim bari + flat engelleyemez bunu bizim localdeki dosya ile sadece radyonun id lerini listeye almaz onuda kendi db sine karaliste diye bi tablo yaparak ollur ancak id degisince olay yine devam eder :d

Saturday, 14.02.2009, 13:49

liste verim isimler aklina gelmiyorsa a.txt ve B.TXT dosyalar karŸlaŸtrlyor ***** a.txt C:\Salon C:\swsetup ***** B.TXT C:\Salon C:\sonrasi.txt C:\swsetup ***** ***** a.txt C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp\ZVL4O1BF.htm C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp\{5B5BFFF9-9D55-45AF-9390-AA4DC1C4EEFE} ***** B.TXT C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp\ZVL4O1BF.htm C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp\_iu14...

Saturday, 14.02.2009, 13:48

Alıntı eski sürümlerde bu mümkündü, programlamadan biraz bilgisi olanlar, flatcastin .dll belgesini degistirerek, birden fazla acma engelini iptal ederek, bir pc de bircok flatcast programi acabiliyorlardi. bunuda f5 sürümünde kaldirdilar, suan .dll belgesini kurcaladiginizda otomatik olarak onu silip netten yenisini aliyor wink tek imkan Virtuall PC bunlada sadece bir pc'den 2 giris yapabilirsiniz netten indiriyorsa eger o kismi bulup noplarsak indirmez olur biter hangi dosya oldugunu biliyorm...

Saturday, 14.02.2009, 13:23

Alıntı 4,16 da vardı o ama f5 te artık öyle bir imkan yok Simdi engeleme tam oalrak bilgisayara yuklediğimiz eklentidenmi oluyor yoksa flatin sunucularindanmi engelelme oluyor ++ bu işi tam mac adresine goremi yapiyor yoksa ip ye goremi ?

Saturday, 10.01.2009, 20:03

FiLiSTiNE agit

Anlamli bir tema

Saturday, 10.01.2009, 19:58

TÜRKÇE KARAKTER SORUNU

olmamu yo kardes bende f5 kurulu ve regedite baktim aynisi değişik bişi yok ama hala ayni

Saturday, 10.01.2009, 13:24

IP no nasil görrüm

Ne kadar ugrassanizda proxy tarzi bişi kulanildiğinda php sistem olsun ister asp işe yarmiyo cunku giirlen ip adamin ip si olmuyo inatcilar icin kesin cozum degil

Friday, 11.04.2008, 02:31

alevli bayrak temasi (fcp tema)

http://www.ucanforum.net/flattema/alevlibayrak_nurah.jpg

Sunday, 30.03.2008, 00:58

XP'de Maximum Performans

ayni kisi ayni hatada :d