Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 10.04.2009, 21:07

Yazar: gulcan-

Trabzonspor Tema

indir nerde ??

Sunday, 5.10.2008, 14:53

adobe phot... CS2 testversion varmi ????

ben cok buldum ama benim indirdiklerimde yüklemeye basladigimda seriennumara istiyor yükleyemiyorum

Sunday, 5.10.2008, 14:41

adobe phot... CS2 testversion varmi ????

slm ben adobe photoshop CS2 9.0 testverisonu istiyorum bi kactane indirdim ama onlardada seriennummer istiyo 30 günlük oluya ya bilen varmi????

Friday, 2.02.2007, 23:43

Modemimi kuramadim yardım?

öhöhö yaptim sonunda dediklerinide yaptim admin abe ben ilk gecen gün nete girdigimde bi kac netzwerk adapter vardi onlarn bazilarini deaktieviren etmistim gene aktieviren yaptim gerci install olmadi ama niyse nete girdi önemli olan o systemwiederherstellen yaptim sonra girdim oluyoooooooooooooo töhhhh masallah nazar degmesi ohbeeeeeeee

Friday, 2.02.2007, 21:38

seytan diyo al pc laptopu salla camdan asagiya gitsin oni biraz nah yaparum kiyamam laptopuma o benim herseyim canim askim bidenem gaymakli kadayifim, alyazmalim , hayatimin anlami , kalbimin sahibi admin abiii ya nerdesin sen iyi biliyon bu isi sen gelsende bana yardim etsen

Friday, 2.02.2007, 21:29

ben arcorden zor kurtuldum zaten bidaha mi tövbeeeeeeeeeee alice güzel ama pc de oluyoda net laptopda olmuyo aslinda oluyoda ( ben yapamadim ) giick yaa aman kim cikardi bu interneti beee

Friday, 2.02.2007, 20:18

aha bak böle cikiyo iste verbinden oldugnu yaziyo ora tamamda sayfalar niye acilmiy ???

Thursday, 1.02.2007, 18:45

eger olursa ins yaparsak cok böyüüüüüükkk sevaba girecen admin bey

Thursday, 1.02.2007, 13:49

iyide ben simdi kursdayim ordan nete giriyom evden degil ya sen aksam burda oluyonmu ben pc den girerim bi yandanda laptopdan denerim k.bakam seni SIKIyosam, simdi dicen isim tükendi aksam senle ugrascam

Thursday, 1.02.2007, 13:31

Ben kendi yazdigimi okudugumda ben kendim anlamakda zorluk cektim cat5 tak diyon ama nootebokkda sade o kabloyu takmam icni o yer var ona benzer baska anscghluss yok baska var tv usbler felan icin

Thursday, 1.02.2007, 12:59

dsl üzeri degil normal bi baglantidan girmek istiyom yani pc den degil laptoptdan girmek istiyom ilk gün aldigimda kabloyu taktigimda ganz nromal oldu girdim laptopdan. aksam kabloyu pc ye taktim ordan devam girdim sonraki gün yine laptopa taktigimda sade verbindung oldugunu yaziyo ama baglanmiyo

Thursday, 1.02.2007, 12:12

Ben gecen hafta laptop aldim normal modemin kablosunu takiyom lan verbindung yaziyo einschließen yapildi diye sonra explorer basiyom sayfa acilmiyo nasil oli bu hem verbinden yapti yaziyo ama acmiyo bide alice in sofware sini instal yapmadim daha dogrusu yapamadim einfahch breitbandverbindung yaptim iste sifrelerle, kabloyu taktigim zaman o breitverbindung fenstesi geliyo verbinden basiyom allta verbinden yaptigini gösteriyo ama explorer acmiyo suiteleri ??? nasil yapcam ya bilen varmi bilgiisi ...

Wednesday, 13.12.2006, 20:15

üsteki kullaniciya Sarki Yollayin

Üsteki kullanıcıya kölününüzden pağrunuzdan koban şargiyi yollayabilirsunuz

Wednesday, 13.12.2006, 16:55

Isim bulma oyunu

o sölenmisti emrah galba ay genemi N harfiiiii nurettin

Wednesday, 13.12.2006, 16:54

Tuttu - Tutmadı

hehe tuttiii alltaki maci cok seviysun