Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 5.05.2010, 10:06

Yazar: simenya

Yayın Pencresi Acılmıyor

benım sorunumda cukuraltı ile aynı.yayın almaya calısıyorum hem mozılla hem ıe den ama flatcast ekranı acılınca tema secıyorum hata verıyor wındows hatası dıye .yardımcı olursanız cok sevınırım.

Wednesday, 31.03.2010, 09:16

YAYIN ALAMIYORUM

Merhabalar Yeni konu açtım... Sorunumla ilgili bir konu bulamadim.. yada yazdilar ben göremedim.. Yayın almak istedigim zaman flatcast sayfasina girip nickimi ve şifremi yazıyorum giriş yapıyorum.sonra radyonun SID ve PASSWORD bilgilerini girdikten sonra GET STREAM seciyorum.Ama yayın tekrar SID ve PASSWORD ekranı gelıyor.yayın alamıyorum.. ama daha önceden alıyorum.Sorun neden kaynaklanıyor olabilir.YArdımcı olurmusunuz... şimdiden çok teşekkurler....

Monday, 27.04.2009, 11:51

Flatcast Sorun Mesajlari

merhabalarr... emeklerinze sonsuz teşekkürler... benimde bir sorunum var... port ayari ile ilgili bır dınleyıcımız radyoya geldiginde şu sorunla karşılasıyor : Information Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does'nt work with that protocol. Typical reasons: You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP. You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Please open in the corresponding configuration settings UDP Port 40...

Thursday, 23.04.2009, 09:21

Tema Müzik Dans [By Prenses]

TEMA COK GUZEL HARIKA OLMUS AMA NOTALARIN HAREKET ETTIGI GIF VARYA BEN ONU DA ISTIYORUM ACABA VARMI ELINIZDE... YADA NASIL NERDEN INDIREBILIRIM... YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM .. TESEKKURLER EMEGINIZE SAGLIK

Saturday, 17.01.2009, 13:42

KaLbimsinSen (Desinq Powerad Aska_SevDaLi)

x..DuyguLaR..PrenSi..x, SLM BENIM ICIN IKI TEMA YAPABILIRMISINIZ ACABA

Friday, 10.10.2008, 15:33

sitede kaç kişi online olduğunu gösteren (htlm kodu)

SELAMM.... SITEDE KAC KİŞİNİN ONLİNE OLDUGUNU ZATEN GÖRÜYORUM RADYODAN.. BENİM İSTEDİGİM KİM HANGİ IP NO İLE NEREDEN BAGLANMİS .. YARDIMCI OLABILIRMISINIZ ?

Sunday, 6.07.2008, 23:00

Deprem scripti

SELAMLAR.... BISI SORCAM DEPREM DEMISSINDE ... BEN EKLEDIM DEPREM OLMADI ) ACEP ARTCI SARSINTI MI OLDU BEN HISEETMEDIM .. HEHEHHE ) SAKA YAPIYORUM KIZMA ... BUNU EKLEDIM BISI OLMADI?NE ISE YARIYOR BU BI ANLATIRMISIN BEN BIRAZ CAHILIM ANLAMIYORUM ( EMINIM KIMSE DE ANLAMAMISTIR)

Saturday, 5.07.2008, 11:18

Umutla bekliyorum geleceğimi... [Flatcast Tema]

eline saglık denız.... cok guzel olmus.... çalısmalarında artan basarılar dılerım canım......

Monday, 16.06.2008, 12:29

Türkiye A Milli Avrupa 2008 [ Flatcast - Tema]

İ-REM KIZ ELİ KOLU SAGLIK... SÜPER OLMUSSSS .. EURO 2008 BOYUNCA BU FONU KULLANAYIM ) DIGER DJ LER KISKANSIN ) HEHEHEHEHE THANKSS CANIMCIMM SAOLASIN... ANLASAM NASIL YAPILACAGINI BENDE YAPCAM AMA ( :harika:

Wednesday, 9.04.2008, 09:54

Türkiyem ve Silahim [2] (FCP Tema)

selamlarr... öncelikle emegine saglık cok guzel olmus.ama ben bunu radyo dj ıne göre nasıl uyarlayacagım... baktım ama göremedim bı yardımcı olursanız sevınırım. belkı de var ben görmedımm.... (