Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 20.05.2008, 04:42

Yazar: CEO_

radionuzun djlerini ekleyin

bunu da kod olarak gordumya olsemde gam yemem emegıne saglık kardes calısmalarının devamını dılerım

Tuesday, 20.05.2008, 04:22

RADYO YA GELENLERIN IP ADRESINI NASIL GOREBİLİRİZ

psychic haklı bende sesli sohbet sitelerine girer iken honkong proxisi kullaniyorum bazi güvenilir siteler haric tabi bu sitegibi illa ögrencem diyo isen bu gelen kisi zaten senin uzagında deil kardesim kendi icinden birisi sana bu kufru eden kisi dısardan x kisi gelipde onune gelen radyoya kufur etmez bence bu kisi seni taniyan bence illa ogrenmek istersen ki sana en garanti yok msnden alabilirsin kullandıgı modem markasına kadar soyleyen programlar var ama paylasılmaz o ayrı bir mevzu ıp pesi...

Tuesday, 20.05.2008, 04:14

Yayın Sifresi

bir ıp ogrenme sevdasıdır gıdıyo ne yapabılecekler ıse cadikiz yonlendirme yapma istersen kimin ne icin istedigi belli deil

Tuesday, 20.05.2008, 04:01

Sorma Neden ( Flatcast Temasi )

emeginize saglık güzelbir calisma calismalarinin devamını dilerim arkadasım emege saygısızlık benım de basımda ama taklıktı bır mılletımız var malesef hazıra alısmıslar

Tuesday, 15.04.2008, 18:54

XP'de Maximum Performans

komık boyle hızlanacak olemı

Tuesday, 15.04.2008, 18:45

flatcast'da radyo url si ile yayin yapmak istiyorum

Alıntı sahibi ""sus_kalbimxx02"" arkadaslar ben yaptım bu radyoyu t.s.k ama ben flascast url nasıl yaparım o sora yardım olursa sevinirim bece flascast ustune yok lutfen arkadaslar yardım ben flascast Winamp ta dinlemek istiyorum sencede fazla sey istemiyomusun madem winampta dinleyecen pc de olan mzk lerini aç dinle flatcastte ole bişey yokkk yayin var dinleme yok olsa dükkan senin ama yok

Tuesday, 15.04.2008, 18:30

Bütün Flatcast Kullanicilarin Dikkatine !

Alıntı sahibi ""siyahinci"" Kod icerisinde zaten 6 haneli bir numara var .. tamam o sid numarasıymış yeni farkettim Ama zaten bu kodu diğeriyle değiştirince sid numarasıda ayrıca değişmiş olmuyormu .. yoksa sid numarasının değişmesi için başka bir işlemde mi yapmak zorundayız ... sid numaranin deismesi için radyonu silip tekrar kurman gerekiyo