Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 8.07.2011, 09:26

Yazar: Ally

004 Mavi - Portal | Radyo | Dj Girisi - Flatcast Radyo index

güzel tasarımlar yapıyorsun da sayfaya tam oturtsan yaptıgın tasarım dahada güzel olacak paylasım icin tesekkürler

Friday, 20.05.2011, 13:11

Ucretsiz Host + SUB domain

ben bu kampanyayı sırf RADYO AÇMAYA IMKANLARI OLMAYANLAR için yapmıştım Lakin Öyle Bir insanoğlumuz Varki Sırf Dinleyicim Çogalsın Diye 10 Yere Radyo Açıp Aynı Sid Numarasını Girebilecek Kapasitededir.! O yüzden Kampanya Bitmiştir Ne yazıkki iyi niyetliyiz.!

Tuesday, 17.05.2011, 09:47

Gelin Radyonuzu Biz Kuralım

aranılan adam senden haber bekliyorum hem sıte için basvuruyorsun hemde iletişime geçmiorsun msnıde ekledım çevrım ıcı olursan ıstedıgın logoyu ve Radyo sıd ı verırsen bende sıteyı sana verecegım

Monday, 16.05.2011, 15:53

http://www.radyomavimelek.bizimtaifa.org/ aranılan adamın sitesi hazır durumdadır Lakin Logo ve Radyo Sid için Haber bekleniyor.

Monday, 16.05.2011, 09:07

Yaptıgım Bir Kaç Site www.rapdarbe.bizimtaifa.org (Kişisel Site WP kuruludur) www.cilginturk.bizimtaifa.org ( Oyun Server Sitesidir) asi-laz Sizdende Haber Bekliyorum

Sunday, 15.05.2011, 12:49

Alıntı sahibi "asi-laz" Peki Bittimi Derim Şimdiden Teşekkürler Özel Mesaj ile Cevapladım

Sunday, 15.05.2011, 10:49

Alıntı sahibi "asi-laz" ally kardeş gerçekten güzel bir şey ben alabilirmiyim karamel fm diye tasarımı ben yapacağım Tamam karamelfm Diye Açıyorum Ve Sizden Haber Bekliyorum Tasarımınız bittiğinde Haber Verin Hosta Yükleyelim Ve Site Açtrmak isteyen arkadaslar bu formuda doldururlarsa çok sevinirim en azından Sırayla yaparız herkeze http://www.bizimtaifa.org/kampanya.php

Sunday, 15.05.2011, 10:47

Scripti ücretsiz veremem.Ancak Benim Hostumda Radyo Açarsanız Kuracagım.Istediğiniz Düzenlemeyi Ben Yapacağım ve admin bilgilerinide size vereceğim Lakin Benim Zaten Sitem Var Fakat Scripti istiyorum Dersenizde Script Ücretli olur

Friday, 13.05.2011, 13:22

web sitemi 5 senelik uzattım herhangi bi sorun olacagını sanmıyorum benden değilde olduda host firması bi yamuk yaparsa mahkemede görüşürüm onlarla ) bide hostuun kapasitesi felan baya büyük databasem trafigim felan o yüzden böyle bir hizmet sunuyorum )

Friday, 13.05.2011, 12:09

Selamun Aleykum. Radyo açmak isteyipte imkanı olmayanlar için böyle bişey yapayım dedim kendi hostum üzerinde barındıracagım açılacak siteyi subdomain ile baglıyacagım mesela şöyle olacak siteniz www.siteadi.bizimtaifa.org kapanma derdi vs vs yok her hangi bir ücrette talep etmiyorum tasarım konusundada yardımcı olabilirim eğer düşünenler varsa kaçırılmayacak bi fırsat. Istege Göre Açılacak Radyoya Script Kurabilirim Örnek Scriptler www.bizimtaifa.org www.radiopinkk.com www.kalbinizinsesi.net Sc...

Tuesday, 15.03.2011, 13:22

Wordpress Temasına Flatcast Radyo Koymak?

Tamam Hallettim Koydum Radyoyu bu sefer farklı hatalar alıyorum Radyoya girdigimde direk ekrana hata çıkıor Login sorunu veriyor Sonra Radyo açılıyor Login yaptıgımda radyoya Radyo otomatik kapanıyor ama şimdi düzeldi bi sorun yok gibi KONU KİLİT Lütfen

Tuesday, 15.03.2011, 13:05

iframe kodunu koyuyorum ama kabul etmiyor admin panelden deniyorum olmuyor

Tuesday, 15.03.2011, 11:45

Tasarımıma Geliştirilmek üzere Ortak Ariyorum

Arkadaslar Elimde Html Tasarim Var Geliştirmek için Ortak Arıyorum Wordpress Veya Joomla Teması Yapabiliriz Veya Başka Fikri Olan da Bu Konu altında yazarsa çok sevinirim Tasarım Tamamen Bittiginde Burada Paylasacagim Tasarım Bu Düsüncenizi Ve Fikirlerinizi Bekliyorum Arkadaslar benim fikrim Wordpress teması yapmak sürekli güncel tutabilmek için

Tuesday, 15.03.2011, 11:06

Arkadaslar Wordpress Teması yaptım Fakat flatcast radyo koyamıyorum eger bilen varsa yardımcı olabilirmi ? Radyo Sekmesine Flatcast Radyomu Koymak istiyorum :l Wordpress Tema Önizleme

Tuesday, 15.03.2011, 10:59

Pembeli tasarim

Arkadaşlar ilk tasarım paylaşımım forumda Yorumlarınızı bekliyorum önizleme txt dosyasındaki logo uzantısı boş logodur

Sunday, 13.04.2008, 19:01

Anasayfama Uygun Radyo indexi Ariyorum

denemekte Fayda war bi deneyim bakalım nasıl oLcak Yorumlarınız için Tsk ederim yinede uygun bi radyo indexi bulursanız ve Paylasırsanız cok sevinirim...

Sunday, 13.04.2008, 11:48

Kardeş Anasayfam hazır Yalnız benim flatcast Radyom war Anasayfama uygun Radyo indexi bulamadım radyo indexi lazım ama anasayfama uygun bişey istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Saturday, 12.04.2008, 17:16

Arkadaslar Anasayfama uygun Radyo indexi Arıyorum Yardımcı oLursaniz Sevinirim Simdiden Herkese Tsk Ederim... Anasayfa Önizleme