Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 13.11.2007, 21:41

Yazar: *cekooo*

Blogcu.com üzeri ücretsiz Flatcast Radyo Portali

paylaşım için tsklr arkadaslar cok güzel emeginize saglık bende yaptım ve yapmam 10 dakkamı almadı bile cok baist tsklr

Sunday, 22.04.2007, 20:19

Portal (index) Degistirme

slm bu editör linkte verdiğiniz değişik acaba aynı vazifetyimi gösteriyo

Friday, 23.03.2007, 16:52

Ftp üzeri ücretsiz Web Alani

slm arkadaslar benim bir sorum daha olacak sizlere yayını yapıyorum siteyi açtım ama butonları nasıl kullanıcam acaba mesala kuralları veya şiir köşeini nasıl kullanabilirim acaba çünkü kurallar yazmıyo onun gibi yardımcı olurmusun acaba

Thursday, 22.03.2007, 15:29

aldım çok teşekkür ederim eliniza saglık hallettim açtım siteyi çok saolun http://www.maviruya.byethost7.com

Thursday, 22.03.2007, 10:52

slm günaydın sizlere ya ben kafama koydum bu işi yapıcam ama bir sorunum var ftl yükledim her şeyi yaptım ama yönlendirmek için işte kodlar bölümünde tıkandım kaldım resimdede götermişsiniz o kodları bulamıyorum ve site urlmi alamıyorum nolur yardım edermisniz arkadaslarım şimdiden teşekkür ederim sizlere beni yalnız bırakmayacanızıda biliyorum

Wednesday, 21.03.2007, 16:00

bir sorum daha olacak kızmazsanız ftp üzeri açınca frontpage ile sayfa açmam gerekiyomuş onu nerden açıcam acaba

Wednesday, 21.03.2007, 12:26

k.bakmayın iki üç kere yazdıgım içinde özür dilerim arkadaslar

Wednesday, 21.03.2007, 12:26

slm arkadaslar cok güzel elinize saglık ama benim takıldıgım bi yer var filezillayı yükledim kodları girdim ve htdocs dosyasınada kopyaladım bilgileri şimdi ne yapacam acaba gerisini yapamadım yardımcı olurmusunuz acaba

Wednesday, 21.03.2007, 09:22

Portal (index) Degistirme

slm kolay gelin arkadaslar ben size sorunumu anlatayım filezillayı yükledim msnye gelen kodlarıda yazdım ve htdocs satfasınada kopyaladım ama daha sonra ne yapmam gerekiyo demişsinizki editle acmanız gerekiyo kodları diye nasıl acıcam acaba o kodları yani editle orasını anlamadım yardımcı olurmusunuz acaba

Wednesday, 21.03.2007, 08:19

slm çok güzel olmus eline saglık ben filezillayı yükledim hotmaile gelen kodlarıda verdim anlattıgınız gibi htdocs dosyaınada attım ama altta gösterdiginiz editle acmam gereken kodları acamadım yardımcı olurmusunuz acaba editi nerden acıcam ve yayınlayacam siteyi acaba

Monday, 12.03.2007, 15:59

radyo açtım yönlendirmenizi istiyorum sitenize

bugulu_fm www.bugulu_fm.alaturka.de BUGULUFM'E HOS GELDINIZ http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=309276"> bugulu_fm@hotmail.com http://serkan_04.sitemynet.com/maviruya/ müzigin tek adresi bugulu_fm

Monday, 12.03.2007, 15:47

Black Silver ( Radyo Hosting )

selam ben ize yazıcam ama radyo açmak için ize yönlendirmek için nereye girmem gerekiyor yardımcı olurmuunuz bana lüten

Monday, 12.03.2007, 13:01

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

özür dilerim dedimya yeniyim daha tam öğrenemedim k.bakmayın

Monday, 12.03.2007, 12:23

ya kusura bakmayın ben yeniyim aranızda tam bilmiyorum onun için 4 mesajım bu özür dilerim

Monday, 12.03.2007, 12:22

slm kolay gelsin ben naıl site kuracam burdan yardımcı olurmusunuz acaba şimdiden teşekkürler[url][/url]

Monday, 12.03.2007, 12:16

slm kolay gelsin ama admine nerden yazıyoruz site kurmak için anlamadım yardımcı olurmusunuz rica ederim