Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 21.02.2007, 10:43

Yazar: Mud-ti

"Kadınlar güce tapar" cümlesinden ne anlıyorsunuz?

Maddeye deger veriyorsaaaan öyleeeee maneviyata deger veriyorsanda böyle oluuuur Mudtim yaşın daha çok küçük Paranın deger kazandıgı diger degerlerin talan edildigi bir dönemde yaşıyorsuuunuuuuz oku bakim yukarıyı o zaman nie başka bi boyuttaymiş gibi konusuyorsun...

Tuesday, 20.02.2007, 21:35

Maddeye deger veriyorsaaaan öyleeeee maneviyata deger veriyorsanda böyle oluuuur Mudtim yaşın daha çok küçük Paranın deger kazandıgı diger degerlerin talan edildigi bir dönemde yaşıyorsuuunuuuuz peki sen hangi dönemde yaşıyorsun.......

Tuesday, 20.02.2007, 19:10

kadının o güce taptıgını söyleyen insanlar genellemelerin içinde kendi annelerininde olabilecegini unutmasınlar eed o insanların başında geliyorum... kim 5 parasız bi adamı severki sevsede para olmadan nasil mutlu olabilir ki ya yasınız cocuk yasını gecmiş paranın gücünü halaaaaa kabullenmiyorsunuz... hem erkek hemde kadın için gecerli

Tuesday, 20.02.2007, 19:07

abi nie paraya kötü tarafından bakıyosun ki o olmasa ne edeceksin onun olup olmaması önemli deil önemli olan onun gercekten olması paran var hayat var paran var huzur var paran var herseyin var insanı mutlu eden seylerin en başında para geliyor hay gözünü sevdigimin parası bak adın bile yetiyor nasil herkes birbirini girdi

Tuesday, 20.02.2007, 19:01

Erkeklerin avuc icinden sadakat testi;))

Alıntı sahibi ""stella"" yok elifcim bizim icin gecerli degil....icin rahat olsun...bizde on tanede olabilir önemsiz :b055: stella ablam öyle bi söylemişin ki sanki elinde gercekten 10 tane catlak var saklama saklama bizde biliyoruz bunun bayanlar içinde gecerli oldugunu seni gidi seni ....gidi gidi seni

Monday, 19.02.2007, 23:22

bu lafı ben etmedim sonucta milletin azında sakız kadınlar zaten güçlü onların kudreti daha farklı cok farklı bi y.y.dayız onlar suan olması gereken yerdeler farklı bi y.y.da oldugumuz için güç arıyolar die bilirmiyiz... hangi insan güce tapmaz ki... mesela ben para denen güçün üstüne güç tanımım 1 Allah 2 sevdiklerim 3 para 4 para 5 yine para

Monday, 19.02.2007, 23:12

**TürKLerde el öpmEk**

anladım elifcim ama yolda gördügüm insanın elini bende öpmem yada ne oldugunu bilmedigim insanın bu herkes için böyledir... ama burda anne baba anaanne babaanne dede enişte hala teyze 'den bahsediyoruz öpmem diyenler olmuş bu kadar mı kaybettik kültürel ve geleneksel degerlerimizi bu kadar mı kötü durumdayız... Şok yani...

Monday, 19.02.2007, 22:21

Erkeklerin avuc icinden sadakat testi;))

sol elim; sadece 2 cizgi var biri isaret parmagina gidiyor catalsız dieride isaret parmagıyla orta parmagın arasına gidiyor biraz catallı 4 catalı var... sag elim; tek cizgi var işaret parmagıyla orta parmagın arasına gidiyor...

Monday, 19.02.2007, 21:57

**TürKLerde el öpmEk**

Alıntı sahibi ""eLif"" Öl öpmek: el öpmek illa saygi göstermek demek degildir. El öpmedende tabiki saygi gösterirlir hürmet edilir bir kisiye. Bazi insanlar bunu ztn cok iyi bilir.. ve ellerini öptürmezler. Ama bazi insanlara görede el öpmek onlari yüceltiyormus gibi gelir.. kendilerini büyük görmelerine neden olur.. bide dikkat cekmek istedigim birsey var: El öpülecek kisiler vardir, eli öpülmeyecek. Hak edenin elini öperim ben!!! belki bazi arkadaslarin dediklerini tekrarlamis olabilirim, ama...

Monday, 19.02.2007, 21:49

**TürKLerde el öpmEk**

Alıntı sahibi ""stella"" Herkese elimi öptürmem :evilking: vayyy böyük laf helal olsunnnn....

Monday, 19.02.2007, 09:10

tabi ki deil herkes güce tapar orası ayrı ama erkekler güce tapar die bi söz yok o yüzden o konuya girmedim istediinz üzerine onuda tartşırız nerden mi emin oldum... sence bunu anlamak için cevrene biraz bakmak yeterli deil mi?

Monday, 19.02.2007, 00:07

Arkadaslar kadınlar güce tapar bu aralr acayip duydugum ve artik dogrulugundan emin oldugum bi söz... kimi zaman para kimi zaman yakışıklılık kimi zmanada farklı bişiy ama GÜÇ siz bu konuda ne düsünüyorsunuz.... (İŞTE TARTIŞILCAK Bİ KONU HERKESİN ACIK YORUMUNU BEKLİYORUM...)

Sunday, 18.02.2007, 23:48

ZİYARETCİ DEFTERİ HAKKINDA YARDIM İSTİYORUM...

http://users2.smartgb.com/g/g.php?a=s&i=g21-02280-aa bu benim ziyaretci defterim kullanici sifresi ile istedigin mesaji silebiliyor editleye biliyorsun örnek olarak benimkine bakabilirsin eger sende edindimek istiyorsan http://users2.smartgb.com bu siteden bi bak....

Sunday, 18.02.2007, 20:03

**TürKLerde el öpmEk**

eeed süper bi konu her zaman ki gibi bu birazda gelenel ve göreneklere baglı yani sadece kültürel gecmişimizden gelen deil söyle; kişi eger yaşamı boyunca böyle seylerden uzak durduysa yada bunun ne anlama geldigi aileden verilmediyse farkli düsünceler ortaya cikiyor ben kesinlikle size terbiye almamış demiyorum kesinlikle bu sekilde algilamayın üzülürüm... amaa ben gecmişimizden gelen geleneksel ve kültürel degerlerimizin degiştirilmesi taraftari deilim bin yllardır böyleydi ve böyle gitsin ist...

Saturday, 17.02.2007, 16:34

BİRİ FCP YANİ PRESET YAPMAYI ÖĞRETSİN

merhaba bu iş öyle 2 günde ögrenilcek bi iş deil arama bölümüne export import yazıp aratirsan nasil fcp yapacagini ögrenirsin...

Saturday, 17.02.2007, 00:39

nese biz bana verdim kabul edelim sorun deil kime verdiysen bir eksiltiriz kafani yor ma

Saturday, 17.02.2007, 00:38

baa vercen tabi ki baska kime vermeyi düsünüyordun

Saturday, 17.02.2007, 00:35

son dakka arkadaslar bakin nette ne güzel bi avatar buldum süper amaa dimi