Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 28.12.2008, 20:06

Yazar: korulu-fm

dj mixer'le ilgili

tşk ederim çok doğru söylediniz sistemi geri yükledim ama istediğim güne alamadım benim işletim sistemim windows vista el ile alınmıyor.Tmm alliturnam arkadaşım öyle yapayım bir

Sunday, 28.12.2008, 19:08

dj mixer'le ilgili

ben sizi çok iyi anlıyorum ama ben şuan arkadaki çıkışı kullanmıyorum zaten çalışmıyor arkada zaten 6 çıkış var ama ses çıkana takıyorum cızırtılı geliyor yani net çıkmıyor bozulmuş olabilir ben şuan ön çıkıştan kullanıyorum yeşil ve pembe çıkışı kullanıyorum.Şimdi size soruyorum ben şimdi ses kartını silsem tekrar yüklesem olurmu yani tekrar ses almama imkanım olurmu bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.Birde beratcan arkadaşım bende iki ses kartı yok ikiside aynı çıkış yani birini i...

Sunday, 28.12.2008, 17:31

dj mixer'le ilgili

flatcast 5.01 yükledim şuan o yüklü.Ses kartına gelince benim pc'de bir önden bir arkadan çıkış war benim ses kartı markası realtek high definication audio bende bunun setup dosyası var bilgisayarımda.Ama arka çıkıştaki ses çıkışına takınca ses tek taraftan geliyor yani arka çıkışta bir problem var.Ben onun için hep önden takıyorum ordan kullanıyorum.Şimdi ben ses kartını silip tekrar yüklersem sorun olurmu yani ses alamazsam bendeki setup orjinal cd'sinden olan.Şuan silip tekrar yüklesem olur m...

Saturday, 27.12.2008, 23:36

dj mixer'le ilgili

be galiba tam olarak problemi anlatamadım size.Benim sorunum bugüne kadar aynı şekilde ve aynı şarkıları çalıyordum hiçbir problem olmuyordu mp3 olmayan şarkıların çalmadığını bende bilyorum.Bu arıza tam yayın anında oldu bir dahada düzelmedi ve benim kullandığım sistem windows vista bununla alakalı bişey olabilir mi? hiçbir şekilde şarkılar çalmadan yok oluyor.Şarkı listesi yapılmıyor.

Saturday, 27.12.2008, 22:54

dj mixer'le ilgili

şarkıların hepsi mp3 formatından ve daha önce çaldığım ve kullandığım parçalar hepsinin adı aynı değiştirmeyle alakası yok bende bu arada flatcast 4.16'yı sildim flatcast 5.01 yükledim şuan ama gene olmadı.Bence problem şarkılarda değil dj mixer box'ta cycle tıklayınca duruyor fakat çalmıyor yani dj mixer çalma işlemini gerçekleştirmiyor.

Saturday, 27.12.2008, 22:12

dj mixer'le ilgili

bugüne kadar şarkılarda bir sorun olmuyordu her şarkıyı çalıyordu.Benim problemim sadece mixer kutusunda şarkılar çalmadan geçiyor ve herşey mp3 formatında ayrıca bu olay tam yayın yaparken böyle olmaya başladı bir dahada düzelmedi.Bütün olay mixerde şarkılar neden durmuyor ve çalmıyor?

Saturday, 27.12.2008, 21:17

dj mixer'le ilgili

radyo'da yayın yaparken dj mixer'de bütün işlemleri yaptığım halde şarkılar listede durmuyor ve çalmıyor.Yardımcı olabilirmisiniz?

Wednesday, 3.12.2008, 15:37

Webcam i radyo üzerine nasil koyabilirim?.

işte budur mükemmel olmuş güzel anlatmışsınız elinize saglık

Wednesday, 3.12.2008, 12:08

Webcam i radyo üzerine nasil koyabilirim?.

eline emeğine saglık anlatım iyi olmuş ama birde resimli anlatım olsa yeni dj ler için daha da güzel olurdu

Sunday, 23.11.2008, 16:04

Kalp Siyah Tema EviL

emeğine saglık ellerin dert görmesin

Saturday, 20.09.2008, 10:39

Birkac Guzel Sey

eline emegina saglık güzel paylaşım..

Saturday, 20.09.2008, 10:35

Birkac Guzel Sey

eline emegina saglık güzel paylaşım..

Wednesday, 27.08.2008, 06:12

VISTA MIXER CÖZÜMÜ

elinize saglık güzel bilgiler sayasinde yayına devam edebildik.

Saturday, 31.05.2008, 20:35

Flatcast F5

güzel bir program emeginize saglık teşekkürler ben de F5 e geçtim

Saturday, 26.04.2008, 11:59

temaya bak mükemmellll

harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[img][/img]

Saturday, 26.04.2008, 11:58

temaya bak mükemmellll

harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[img][/img]

Saturday, 26.04.2008, 11:45

ÖZEL TEMA ISTEKLERINIZ BURAYA

dj ismi **CeHeNnEm~~BeKçIsI** radyonun ismide KoRuLu-Fm Güzel Bir Tema yaparmisin bnm için simdiden çok tesekkür ederim

Wednesday, 2.04.2008, 19:55

Dj Eray [İstek Tema]

süper tema tşkle