Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 9.12.2018, 17:36

Yazar: Zübeyde

Radyomda Temalarim Islemsiz Hic Bir Islem Yapamiyorum Ve Mixserimde Calismiyor

genelde bu sorun flatcast bilgisayarinizin ses kartini bulamayinca olusuyor. öncelikle windows streo karisimini aktive ederek bir dene, altaki linkte aciklamasi var Windows 7 ile winamp yayini nasil yapabilirim ?

Tuesday, 8.05.2018, 21:39

Yardım

verdigin bilgi okadar detayli ve cok'ki alacagin cevapta o sekilde olacak. Flatcast sadece windows üzeri exe olarak calisiyor.

Tuesday, 20.03.2018, 21:53

Aktivasyon Mail i Gelmedi ?

gmail ile bir ilgisi olmamasi gerek, genelde kayit olurken verilen mail adresinde bir yanlislik yapilmis oluyor. modify user record üzeri kontrol edip gerekirse düzenliyebilirsiniz veya delete Account üzeri hesabinizi silip yeni bir hesap acabilirsiniz

Tuesday, 12.12.2017, 20:51

fcp bayan teması sapkalı

paylasim icin tesekkürler... konu icine tema resminide ekleseniz cok daha yararli olur. faydali bir link Tema Paylaşım Sorularınız

Wednesday, 8.11.2017, 23:41

selam sid atigimda radyo adimizin cikmasini istiyorum

1553258 sid numarisini gönderince, listede Adana FM olarak görünüyor, az önce denedim

Monday, 6.11.2017, 22:13

Rulette Radyo İsmi Gözükmesi

[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] okumakta fayda var

Sunday, 29.10.2017, 22:59

Lobideki Yaziların aşagıya doğru çekilip okunamaması

bazi bilgisayarlarda olan bu sorun, son Window 10 güncellemesinden sonra Betriebssystembuild 15063.674 cözüldü

Friday, 20.10.2017, 21:32

radyo sid

radyonuzu flatcast sitesinde gizlemezseniz, birakin ruleti, herkez her yerden girebilir. ama gördügüm kadariyla sid 1529200 rulette yasakli.

Friday, 20.10.2017, 21:26

onaylanmamış sid

merhaba, bazi edepsiz radyolar yüzünden , tüm yeni radyolari denetimde 2-3 gün bekletiyorlar.

Thursday, 23.03.2017, 21:34

Yeni Forum Ile Ilgili Soru Ve Cevaplar

Alıntı sahibi "GOZYASIIII" arkadaşlar ben bu site üye oldum ama ne yazdığıma cevap geliyor ne yardım alabiliyorum ben nerde yanlış yapıyorum acaba.... görünürde birsey sormamissin, negibi yardim bekliyorsun?

Wednesday, 4.01.2017, 19:48

Tema ben de beyaz oluyor

arkaplan resmi muhtemelen upload edilen siteden silinmistir, resim olmayinca tema beyaz görünür. güncel temalari kullanin

Saturday, 12.04.2014, 18:06

yayın uxması

Windows registery üzeri Flatcast --> LastPreset anahtarini silerek sorunu cözebilirsin -Calsitir (start) >> aramaya regedit yazip Windows registery yi aciyoruz -sol pencereden HKEY_CURREN_USER >> Software >> 1 mal 1 Software GmbH >> Flatcast dosyalarini gecip sag penceredeki LastPreset anahtarini sag secenek ile silmelisin

Tuesday, 28.06.2011, 21:08

Sade nick nasil alinir???

google üzeri Flatcast nickte gizli karakter ararsan alaturkaa forumunda bir cok cözüm bulabilirsin bunlardan biri burda --> BENZER NİCKLERLE RADYOMA GİRİYORLAR NASIL ÖNLERİM (edit) bu yöntemle radyolarda isaret görünmez, fakat nicke tikladiklarinda flatcast sayfasinda farkli oldu görünür

Saturday, 28.08.2010, 17:51

r aktive x

eger bir bilgisayar ilk defa flatcast sistemine gircekse bir kerelik active x ister (her sürüm icin).

Wednesday, 28.04.2010, 00:16

onixon dsl x402 modeme port acamadım

yaptigin ayarlarin ekran görüntüsü gerekli, ayni resimli anlatimda yapildigi gibi, sende resimli sormalisin. belki bu link isini görür http://portacmak.com/

Tuesday, 9.02.2010, 13:16

FCP YAPTIĞIM TEMALARI KAYIT ETME PROBLEMİ

bannere34, bukadar kisi fcp li tema yapiyor, bunun bir anlatimi forumda olmamasini düsünmek, düsüncesizlik... birsey acil ise, önce forum aramasini kullanmani önerrim, yoksa birilerinin gelipte senin bu defalarca sorulmus soruna cevap vermesini beklemelisin. neyse 100lerce anlatimlardan biri bu http://www.allaturkaa.de/fcp/2/temayap.html

Monday, 4.01.2010, 15:12

msn plus daki sorun nasil cözülür??

Alıntı sahibi ""Afyonlu_Prens"" alooooww bi cevap yokmuu cözülecek birsey yok, msn sundugu bir funksionu kaldirmis. aslinda espritüle katiliyorumda, bir kiyaslama yapacakolursam. cep telefonumdan bazi kisilerin ismini ve numaralarini sildigimi, karsi tarafin bilmesine gerek yok. aynisi msn icinde gecerli.

Sunday, 13.12.2009, 10:43

PHOTOSHOP

nasil bir yardim istiyorsun? bu bölümde birkac resimli anlatim var, google de bircok video ve anlatimlar bulabilirsin!

Sunday, 13.12.2009, 08:26

Siz Hangisisiniz?

Alıntı sahibi ""BY*ZALIM"" zubeyde belki cevap vermek istemedim ala ala niye yazdin ozaman ala ala suan asi ruhlu'yum

Sunday, 13.12.2009, 00:27

Siz Hangisisiniz?

BY*ZALIM, burda paylasim yok, soru var! :n075: iki yüzlü olan benim sanki!