Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 25.10.2021, 22:09

Yazar: dejavu80deniz

Renk Değiştiren Fcp Tema (Farkı Yaratan Fark)

Alıntı sahibi "dejavu80deniz" [flash width=1 height=1]http://s2.directupload.net/images/090906/alti6532.swf[/flash] Alıntı sahibi "dejavu80deniz" [flash width=1 height=1]http://s2.directupload.net/images/090906/alti6532.swf[/flash]

Wednesday, 9.12.2009, 22:27

rica ederim arkadaşlar iyi günlerde kullanın iyi yayınlar ...

Wednesday, 11.11.2009, 22:31

Sagolun arkadaşlar iyi günlerde kulanın iyi sohbetler iyi yayınlar Aynen gördugunuz gibi radyoda yayın esnasın da da bu şekil renk değiştiriyor Fon'umuz

Thursday, 5.11.2009, 22:15

tşk yorumlar için iyi günlerde kullanın iyi yayınlar ..

Wednesday, 4.11.2009, 22:43

[flash width=1 height=1]http://s2.directupload.net/images/090906/alti6532.swf[/flash]

Sunday, 21.12.2008, 06:30

Flatcast Sorun Mesajlari

Seven. dün benim radyomda yeni baslayan bir dicey arkadaşımında bu sekil sorunu vardi biz arkadaşın şarkı türlerini degiştirerek sorunu halledik sende istersen şarkı türnü degiştir bir dene seninde şarkıların turu flatcast ın okumadigi türden olabilir, benim bildigim waw,vave.mp3 türnde şarkıları calıyor benim arkadaşın şarkılarının türü "mpeg" idi seninde şarkıların türünden olablir sorun şarkılarının türünü konturol et istersen, şarkı türlerini görebilmek icin "şarkının üstünde sag tıkla +özel...

Monday, 15.12.2008, 00:53

Flatcast Sorun Mesajlari

Selam arkadslar sorunları olan ve yardımcı olan arkaslara kolay gelsin benimde bir sorun var ne güzel demi (: sorunum; yayn devrettikten sonra geri dinleyici olarak giremiyorum ve dinleyici olark katıldıgımda isi de radyodan cikayım veya duseyim geri giremiyorum yani pc actıgımda bir sansım var biir defa giriyorum ikinci kez giremiyorum düseyim veya kendim cikayım tekrar girş yapamıyorum girmek istedıgımde resimdeki hata mesajı ile karsılaşıyorum bunu bir arkadaşıma turkceye cevittirdim ve onun ...

Sunday, 14.12.2008, 06:11

Media Player-Görünümlü )Fcp( 2

faydam dokunmasına sevindim yapaçagın temya bizimle paylasırsın umarım merakla bekliyorum kolay gelsin**** sende sagol

Sunday, 14.12.2008, 05:10

Aradıgın jpg bu mu ? isine yararsa buyur . eger ardıgın buysa uzakta aramana gerek yok msnden bir konusma penceresi ac ve ekranın resmini cek paint den resmi al ve editle resmin üzerinde kafana göre oyna ben biraz editledim gerisini sana bıraktım, umarım işine yarar eger buysa temanın rengini kendin msnden actigin konusma penceresinden ayarla ve öyle cek ekranın resmini

Sunday, 14.12.2008, 00:07

ben teşekkur ederim sagolun güzel dilekleriniz için Dj~BEYTO, evet onuda dusnuyorum , onuda yapacaktım ama firsatım olmadı onuda buyur sen yap bence güzel olur degisik oluyor dinleyicelrinde hosuna gidiyor onlarda normal kalplaşmis temalrdan sıkılmıslar sanırım (:

Saturday, 13.12.2008, 14:08

Teşekkur Ederim arkadaşlar siznle paylaşmak güsel di nisa nisa, kayıt tarihine bakarsak senden eski görünüyorum :roll: ama cok aktif degilim malesef musait oldukca paylaşımlarda bulunuyorum sen bayagı bir aktifsin tebrikler kolay gelsin :birinci:

Monday, 1.12.2008, 04:31

Yayın Pencresi Acılmıyor

kardeşim faydasi olurmu bilmiyorum ama bir arkdaşımında bu sekil oldugunu hatirliyorum ve mickrofon ve höbörler fişinin takılı olması gerekiyordu birde bunu den istersen hopörlor ve microfon 'un fisleri takılı degilse takıp dene umarım faydası olur kolay gelsin...

Sunday, 24.08.2008, 02:48

Flatcast icin Port Acmak

teskkurler gercekten paylasm budur cok teskkurler siz cok güsel bir sekilde anlatmsnz bizde hatalari düzelteblrz umarm sagoln dostlar