Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 2.05.2009, 15:42

Yazar: DeliRüzgar

Gül Güzeli

Güle güle kulanin arkadaşlar,teşekkürler..

Saturday, 2.05.2009, 15:27

Hayat Döner Sana

Teveccühünüz için teşekkürler arkadaşlar iyi günlerde kulanmanız dileğimle..

Saturday, 2.05.2009, 14:59

Gecem ve Sen

Yorumlariniz için teşekkürler arkadaşlar güle güle kulanın

Saturday, 2.05.2009, 14:44

Engelliler için tema

Öncelikle tema için teşekkürler beratcan ellerine sağlık çok güzel olmuş.. Evet Dünya üç günlük dogar yaşar ve ölürüz.. Ayrımcılık degil düşünceliktir sınıf ayrımı degil hatırlanilmaktir sıfatlandırma degil özümsemedir.. Kimi kimden soyutluyoruz böyle bir düşünce olamaz.. Biz sadece bir eksiği gördük ve hatırlattık ve siz günün anlam ve önemini belirten bu güzel temayla engelli kardeslerimize selamlarini gönderdigin içinde ayrica teşekkürler.. Sevgli beratcan bizmle başlayan sizinle devam eden p...

Saturday, 2.05.2009, 14:15

engeller aşmak icindir

Eline emeğine sağlık _ArArAt_, çok güzel bir tema olmuş,teşekkürler..

Sunday, 26.04.2009, 20:59

Ben Bir Engelliyim

Bu konuda bize teveccüh gösteren tüm arkadaslara sevgi ve saygılarımı gönderiyorum teşekkürler arkadaşlar..

Sunday, 26.04.2009, 12:49

Ben Bir Engelliyim

zuqo,begendiginiz için teşekkürler ancak beğenmek yetmiyor... Bana bilmediğim bir şey anatın olayı sulandırarak eksikliginizi gideremezsiniz ... Herkes kendi alanında çalışsın sizde kendi alanınızda... ve duygularınızda engellilerede yer açın.. Hey ahali bakın bu bir engeli temasıdır gibi nahoş bir duruma olayı sokmayın... yaftalaştırmayın konuyu, ne demek yafta kim kimi fişliyor duygularınızı fişleyin ...Dikkat edin yazınıza bu kadar ucuz degil,basit degil.. Devletin yılda 1 gün düşündügü engel...

Saturday, 25.04.2009, 19:26

Ben Bir Engelliyim

Selam,öncelikle begendiginize sevindim sagolun.. Konuyu fazla sulandırmadan acizane birseyler karalayayim , sevgili deKR@ size öncelikle teşekkür etmek istiyorum nedenmi? çogu kisinin aklına gelmyen bazı seyleri burda zikretmen hatırlatman güzel olmuş.. Nüfusumuzun %10 luk dilimini oluşturan engelli kardeşlerimizin hatırllanmasını istemek kadar doğal birsey olamaz.. Biz sadece ve sadece bir eksiği gördük ve kapı araladık gerisi size kalmıştır bizim sıfatlarla zamirlerle tümleçlerle işimiz olmaz ...

Saturday, 25.04.2009, 03:48

Ben Bir Engelliyim

Falatcast destek sitelerinde ne yazıkki bir tane dahi engelli teması yok varda ben görmediysem ki aramama rağmen karşıma çıkmadı kusuruma bakmayın ama yoksa yazık diyorum ,gercekten yazık.... Unutmayalımki her saglam birey potansiyel bir engellidir.. Evet bu bir sitemdir,sitemimi anlayışla karşılyacağınızı umuyor tüm allaturkaa ailesine iyi gceler diliyorum.. Sevgili engelli kardeslerim iyi günlerde kulanmanız dileğiyle..

Monday, 13.04.2009, 20:16

Flatcast Kayıtlı Nicklerde Değişiklikler

Selam, Güzel bir uygulama ancak yerinde olan değil 10 yüzlerce e-posta ve bunun yanında nick alır...umarım zamanla daha farklı uygulamalarla leziz ortamlar sağlanır.. Teşekkürler..

Monday, 13.04.2009, 18:05

Güz Gülleri Gibiyim...

İyi günlerde kullanmanız dileğimle,teşekkürler..

Monday, 13.04.2009, 18:02

Çaresizim,çaresiz...[fcp] DeliRüzgar

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..

Monday, 13.04.2009, 18:00

Gülüm.fcp-DeliRüzgar

Güle güle kulanın arkadaşlar..

Saturday, 24.01.2009, 22:38

Çaresizim,çaresiz...[fcp] DeliRüzgar

Güle güle kulanın arkadaşlar,teşekkürler..

Saturday, 24.01.2009, 22:26

Güz Gülleri Gibiyim...

Güle güle kulanın arkadaşlar biliyorumki yapıcı eleştirileriniz bizi daha güzele en güzele en iyiye götürecektir Teşekkürler..

Monday, 5.01.2009, 02:42

Güz Gülleri Gibiyim...

Teşekkürler arkadaslar güle güle kulanın ayrıca hoşbuldum sagol beyto