Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 10.04.2010, 11:55

Yazar: by tayfun

Msn Açılmıyor Hata Kodu Veriyor!!!

Pc açılışnda msneyi açmaya çalışıyorum faket donuyor ve böyle bir hataya veriyor sildim tekrar yükledim fakat olmadı program filesten msn ile ilgili olan herşeyi kaldırdım hatta silinmeyen programları silme programıyla bile kaldırdım tekrar yükledim olmuyor. Msn Virüsü programıyla bile tarattım fakat en ufak virüs bile yok anlamadım gitti.Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Friday, 26.02.2010, 19:05

Ağ Bağlantısını Devre Dışı Bırakamıyorum

''ağ bağlantısı bağlantı şu anda devde dışı bırakılamıyor bu bağlantı tak çalıştır!ı desteklemeyen bir veya daha fazla iletişim kuralı kullanıyor olabilir ya da bağlantı başka bir kıllnıcı veya sistem hesabı tarafından başlatılmış olabilir ''. Aynen böyle bir gataya veriyor evre dışı bırakamıyorum sildip etherneti tekrar yükledim olmadı arkadaşlar yardımlarnızı bekliyorum

Tuesday, 23.02.2010, 22:00

Pc de Açılışında Sorun Var!!

Beratcan yardım edecek misin? Cevabını bekliyorum!!!!!!!!!

Sunday, 21.02.2010, 20:06

BİOS bilginiz yoksa setup ayarlarını default olarak ayarlayın ve F10 yaparak pc yi kapatıp açın sorun düzelcektir Beracan setup ayarlarına nereden gircem onu söyle bana tam anlayamadımda ekle kaldırdan mı gircem?????? yani F1 tuşuna basarsanız PC o uyarıyı es geçip windows ekranına düşer eğer o hatayı çözmek isterseniz DEL tuşu ile BİOS ayarlarına girip düzenlemeniz gerekmektedir Birde bunu demişsin de nereden BIOS hakkında pek bilgim yok resimli anlatım yaparsan BIOS la ilgili (yani nasıl yapac...

Sunday, 21.02.2010, 14:47

Arkadaşlar arkadaşın pc sinde acılırken american yazan yazının en altında kırmızı bir yazı yazıyor aynen şöle: Please press 'F1' key skip warning message of del key enter setup Arkadaşlar aynen yukardaki gibi bir yazı yazıyor işletim sistemi wındows vista home basic açılırken neye bastıysalar böyle bir yazı çıkmaya başlamış sistemi geri yükleme yaptım ama olmadı yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

Saturday, 30.01.2010, 11:23

Flash Belleklerinizi Virüs Geçirmez Yapın!

Beratcan Bu çözüm taşınabilir hardiksler içinde geçeerlimi yoksa 1 gb vb. flaş bellekler için mi?

Sunday, 24.01.2010, 18:30

Taşınabilir Hardikste Arıza

Arkadaşın pc sine program yüklicektim böyle hataya verdi yardımcı olursanız sevinirim dosyalar silinmedi ama açılmıyor Burdada dosyları açmak istiyorum böyle hataya veriyo arkadaşlar pc de virüs programı yoktu kendi pc de nod 32 le tarattım dosyaları açamıyor dosyalar silinmedi eminim hardiksin kullanım boyuta baktım hiç dosyam silinmemiş ancak arkadasın pc sine taktığımda böyle oldu onda da virüs programı yok ama nette yok yardımcı olursanız sevinirm

Sunday, 24.01.2010, 09:53

Pc de Bazı Hatalara veriyor

Teşekkür ederim beratcan hatalar kalktı o virüsü de sildim nod 32 le eywallah.....

Friday, 22.01.2010, 20:59

Pc de Bazı Hatalara veriyor

Bu hata bilgisayarıma yeni format attım ve güncelleştirmek isterken böyle bir hataya veriyor Windows Update tıklıyınca böyle alıyor... Bir diğer hatada böyle ilk defa başıma geliyor. Ne yapacam bende bilmiyorum Birtane hata daha var onuda anlamış değilim kasadan dünden beri belli aralıkla ses geliyor cart curt diye kardeşim dün üstü çizilmiş bir cd koymustu ondan sonra böyle oldu kasanın tozlarını aldım ama hala ses gitmedi arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim... Son olarakta bu hatayı alıyo...

Tuesday, 19.01.2010, 21:36

Goldwave ile Ses logo kayit

Ha®uN ben indirdim kurdum ses kayıtta yaptım ses çok kısık çıkıyor nedenini araştırdırm bulamadım birde sanatçının söylediği yerleri silip kendimiz sölesek olmuyormu yani bu programda böyle bir özellik yokmu en son verdiğiniz örnekte siz yapmışsınız ben yapmayı denedim olmuyor onuda anlatırsanız çok sevinirim

Tuesday, 29.09.2009, 12:56

explorer hataları ve çözümü

Beratcan benimde explorerden sürekli reklam sayfaları geliyor nedense herhalde virüs yedim aslında bununla ilgili forumda yazıyorduda baktım bulamadım acaba linkini atabilirmisin

Sunday, 27.09.2009, 23:08

Ses Driver Yüklerken Hataya Veriyor

Yok elle yüklemeyi biliyorumda beratcan ordada hataya veriyor bir ikincisi dediğin şeyi yaptım.. 1- masa üstündeki bilgisayarım simgesine sağ tıkla özeliklerine gir aygıt yöneticisi görceksin ona tıkla 2- açılan ekranda hatalı olan dirverin üstünde sarı bir ünlem işareti görürsün ona sağ tıkla ve sil de gelen uyarıyı kabul et silsin hatalı yükleme oluşan ses driverini 3 - daha sonra cd yi takmadan bilgisayarına kapa aç kendi otomatik bulur ve yükler Bunu yaptım fakat yüklü değil diyor eveti tıkl...

Sunday, 27.09.2009, 18:40

Ses Driver Yüklerken Hataya Veriyor

Arkadaşlar bir arkadaşımın pc sine format attım bütün driverleri yükledim yalnız ses direvirini yükleyemedim böyle bir hataya veriyor netten indirdim direrviri yine böyle bir hataya veriyor aygıt yöneticisinde ünlüm işareti var ses te güncelle diyorum cd yi takıp tık yok hiçbirşey olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

Sunday, 27.09.2009, 11:10

Taşınabilir Hardiksime Girdiğimde Böyle Bir Hataya Veriyor

Beretcan kaspersky virüs programını indirdim tarattım virüs varmıs hataya vermiyor artık yardım ettiğin için yinede teşekkür ederim

Sunday, 27.09.2009, 02:03

Taşınabilir Hardiksime Girdiğimde Böyle Bir Hataya Veriyor

Arkadaşlar taşınabilir hardiksi açtığım zaman böyle bir hataya veriyor bir başkasının pc sinden dosya alırken o pc dede hataya veriyordu dosyşarı aldım ve geri onların pc sine aktardım yalnız ben bu dosyaları alırken oldu hataya vermeye başladı daha önce böyle bir problem yoktu birde hardiksimde ki dosyalara tıkladığım zaman ayrı ayrı pencerelerden acıyor bunu da taşınabilir hardiks yapıyor yani bilgisayarımdan herhangi bir dosya acsam ayrı sayfa acmıyor bunu denetim masası klasör seçeneklerind...

Friday, 18.09.2009, 15:57

İnternet Sürekli Kesiliyor!!

Arkadaşlar kısa süre önce böyle bir gelenek haline geldi pc de sürekli internet kesiliyor ağ bağlantılarımdan devre dısı bırakıyorum sonra yine etkinleştiriyorum ama internet gelmiyor pc yi bekleme moduna alıyorum 10 15 dakika sonra acıyorum bakıyorum internet gelmiş bu hep böyle oluyor arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Thursday, 16.07.2009, 10:18

FLATCAST RADYOYA YAZI, RESIM ve URL EKLENMESI

Ben biliyordum ama bilmeyen arkadaşlar için güzel bir paylaşım olmuş alıntı yapan ellerine sağlık beratcan