Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 23.02.2010, 18:08

Yazar: cihan

index2

cok cok duygulu duygu dolu bi insansiniz super olmus harika emeginize yureginize o guzel gonlunuze saglik supersiniz.....tsklerrr

Thursday, 26.11.2009, 12:09

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

cok tsk ederim emegine saglik cok güzel olmus..

Friday, 13.11.2009, 12:10

dj yazilari gifler ıstek bolumu

selam benimde bir ricam var dj gamze yazarsaniz beni cok mutlu edersiniz simdiden emeginize saglik tsk ederim

Wednesday, 17.12.2008, 18:10

radyo total sayısını aktaramadım

i-rem, slm irem size birkere daha isim dusmustu yayin hakkinda sorunum vardi simdi sorunum yok tskler ederim... yalniz bir merakim var...sudur orenk bir radyoda dinleyicisi 5 kisi yani useri...ama bunu flatcastte 50 kisi gosteriyor..boyle birsey olabiliyormu yaniliyormuyum..bunu ogrenmek istemistim ilgin icin simdiden tskler ederim koaly gelsin saygilar......

Saturday, 6.12.2008, 16:07

Neseli Bayram [ Flatcast Preset by i-Rem ]

irem cok hos olmus senin temalarini cok begeniyorum yüregine saglik benim icinde bir tema yaparmisin dj gamze ismim sade birsey olsun simdiden tsk ederim eline yüregine saglik

Sunday, 23.11.2008, 17:29

Flaş Logo İsteyenler buraya

bana bu msn den ulasabilirsiniz ilginize tskler edit@ (beratcan) msn yasak hotmail.com

Sunday, 23.11.2008, 17:28

Flaş Logo İsteyenler buraya

slm arkadaslar siteme bir mesaj yeri yada not birakma yeri eklemek istiyorum boyle bir kod icin bana yardimci olacak kimse varmi yardimi olan olmayan herkeze cok tskler ederim.....CIko...Radyo-Gurbet.com

Monday, 31.12.2007, 15:10

Edit: Login failed yaziyor giriste, Mozilla hata veriyor..

Degerli arkadaslar ilginizden dolayi cok tskler ederim ama inanin girince sizde goreceksiniz ayni dedigniz sekil eklendi yine ayni sorun devam ediyor...gecen radyoyu silip yeni radyo ekledik ama yine aynisi... bu sorunu nasil asacagiz ya sinirlerim alt ust ..:(( hersey icin cok tskler saolun ...( yetkili arkadaslarin yada daha fazla bilgisi olanlara ihtiyacimiz var ilgilenirseniz memnun olurum simdi den cok cok tskler(((( saygilar:....Radyo-Gurbet.....

Monday, 31.12.2007, 04:37

Edit: Login failed yaziyor giriste, Mozilla hata veriyor..

Selam Temalariniz cok Guzel Yureginize Emeginize Saglik....Beni bir sorun yasiyorum cozecek kimse cikmadi henuz Birde Size yazayim....Radyom acildigi zaman logon felt yaziyor virus uyarisi..durun bitmedi bu 1) ve mozilla dan yayin acilmiyor giremiyorlar buda 2) ve nasil yapitik bunu nasil basardik bilmiyorum yayindayim ama Flatcastte gorunumuyoruz.(((( bu sorunu cozecek kimseyi bulamadim:(( yardimini esirgemeyen herkeze simdiden cok tskler ederim..simdiden saolun::: cozulurse bende yilnbasinda y...

Sunday, 25.11.2007, 15:41

Bayan1Fon ve ALtin da ALLa turka naSi Tema ekLenir

Kusura bakmayin yaptiklarinizi aliyorum ben yapamiyorum bende yapip siznle paylasmak isterdim ama inanin yapamiyorum yapsamda sizinki gibi olmnuyor kusura bakmayin((((

Monday, 16.07.2007, 07:28

Flatcast icin Port Acmak

selam....flatcastten radyoyu silmis sifreyi bilen birisi..ve ben test yayini ekledim yayina geciyorum ama kimse giremiyor yani yayinda gozukmuyorum,,..neden acaba bana bir yardimci olabilirmisiniz tskler simdi den cok saolun.....

Friday, 13.07.2007, 12:59

flatcast yeni sürüm 4.16 sorunları

arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum flatcastten radyom slindi yayin yapamiyorummm ekleyemiyorum sid falan silmis sifreyi bilen birisi geri ekledigimi kabul etmiyor yayini acsamda kimse giremiyor bilgilerinizi ihtiyacim var tskler ederim yardimlariniz icin simdi den..........