Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 17.06.2007, 00:47

Yazar: napolion45

Flatcast icin Port Acmak

herseyi uyguladim ama benim sitatik hala - napabilirim acaba

Saturday, 16.06.2007, 20:55

Reklam engelleme

siteye giris yaptigimda bende hata vermiyor ama yinede benim yapabileceklerim bukadar hic anlamadigim halde bu kadar yapabildim hocam bundan sonrasi bizi asar su reklami kaldirsak yeter sanirim en iyisi mail atayim bakalim ilgileneceklermi ilginiz icin tsk ler ederim

Saturday, 16.06.2007, 18:59

Reklam engelleme

bedava oldugu icin illaki reklam yolluyacaktir buna bir diyecemiz yok elbette ancak reklami carpi yerinden kapüatiyoruz ciktiginda bana gelen reklamda kapatma yeri yok daha önce bütür reklamlar gelmiyordu gelen reklamlari kapatabiliyorduk ben size görselolarak görmeniz icin adresi verim bir bakin tam olarak nedemek istedigime www.askfm.de.hm gerci adres vermek dogrumu bilmiyorum ama siz bakin cevap yazin ben adres linkini silerim hemen saygilar tsk ler.

Saturday, 16.06.2007, 17:11

Reklam engelleme

A4desk programiyla bir site yaptim ve domanimi de.hm aldim siteye giris yaptiklarinda de.hm tarafindan gönderilen reklam kapanmiyor bunun sebebi nedir acaba bu sorundan nasil kurtulurum ayriva bu yapmis oldugum siteye giris yaptiklarinda radyoya girmeleri icin flatcastan aldiklari isim ile direk giris yapmalari yerine birde siteden bir nick alip girsebilseler daha iyi olurdu böylece her önüne gelen radyoya girip dagitip gidemezdi diye düsünüyorum bunu yapma ihtimali varmi acaba ayrica radyo menu...

Friday, 18.05.2007, 23:36

banliyom gene geliyo

benim bildigim kadariyla bir forum yapiyoruz ve bu forum uzerinden kayit olanlar radyoya girebiliyor bunun disindakiler ne girebioliyor nede dinleyebiliyor foruma kayit olanlarinda aktiflestirme islerinide forumdan yapiyoruz böylece kufur bazlar gelemiyor ama nerden baslicami bilmiyorum bir bilsem yapacam

Friday, 18.05.2007, 23:32

banliyom gene geliyo

olsun kardes ben dostlarima iletirim adresi varsa bunun imkani söyleyin ben yapam

Friday, 18.05.2007, 23:14

banliyom gene geliyo

ZATEN NICKSIZ SIFRESIZLERE SUREKLI KAPALI GASTLAR KAPALI YADA BIR FORUM YAPSAK AYRICA BIR NICK BIZDEN ALIP GIRSELER OLMAZMI BU DA BENCE BIR CÖZTUM BIR ARA RADYONUN BIRINDE GÖRMÜSTUM

Friday, 18.05.2007, 23:13

banliyom gene geliyo

BUKADAR BENIMDE BILGIM VAR AMA INSAN YINEDE KALDIRAMIYOR BUTUR SEYLERI PROXSISINE KARSI ONUN IP ADRESINI BULABILECEGIM BIR PROGRAM OLSA GETIP INDIRECEM ASAGIYA GÖRECEK ERKEKLIK NASIL OLUR COK AGRIMA GETTI YA EN IYISI BU RADYOCULUGU BIRAKMAK SANIRIM

Friday, 18.05.2007, 22:32

banliyom gene geliyo

arkadaslar bazi kendini bilmezler proxsi yada buna benzer programlar kullanip radyolari basiyolar ve kufredip kaciyolar banliyoruz ama ise yaramiyor bunun caresi yokmu arkadaslar eyer bunun caresi yoksa kapatacam radyoyu

Wednesday, 14.03.2007, 03:50

Istek hatti

ben hic bir sey anlamadim ustalar simdi benim radyonun adresini girdigimde ana sayfa aciliyor bepworld orda radyo linki var tikliyolar tak radyo ana sayfasinin ortasinda aciliyor simdi ben bur radyoya tiklama linkinin yanina bir istek hatti yapmak uistiyorum ama öyle satafatli biseye gerek yok ismini soran ve istegini belirtecek kadar bisi oldumu yeter tikladiginda ufak bir kutu acilsin yollasin abi istegini dj iki dakikada bir isteklere bakar ve sioiraya alir bölece istek problemide ortadan kal...

Wednesday, 14.03.2007, 03:43

Istek hatti

Alıntı sahibi ""admin"" Kodlarin tam nere gelecegini bilmeyenler icin. assagda bulunun belgeyi bilgisayariniza yükleyin ve winrar (winzip) ile acin! icinde bulunan index.html 1. üzerine tikliyarak shotboxu (istek hattini) deneme imkaniniz var. 2. sag tusla bir editorla acin, sira 162- 163 radyo ve istekhattinin kodlari var. [code:1]<div align="center"><IFRAME height="586" width="781" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=181746"> </IFRAME><iframe src="http://157892.shoutbox.de/" width...