Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 13.02.2013, 11:45

Yazar: @gecenin_gezgini@

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

teşekür ederim meliscanan emeğinize sağlık sorunsuz forumlar dilerim

Monday, 11.02.2013, 10:32

teşekkür

teşekkür ediyorum emeğinize yüreğinize sağlık güzel ve sorunsuz forumlar dilerim meliscan

Monday, 11.02.2013, 09:48

radyo rulet isim eklemek

selamlar hayırlı sabahlar.. //edit[/url] sitemizin radyo rulette isim olarak görünmesini istiyoruz sizden bu konuda yardım talebinde bulunuyorum dilerim bize bu konuda yardımcı olursunuz şimdiden çok teşekür ediyorum emeğinize yüreğinize sağlık çalışmalarınızda başarılar dilerim radyo sid :1332247

Saturday, 31.10.2009, 14:30

VİSTADA GÜVENLİK SORUNU

selam arkadaşlar herkese hayırlı günler diliyorum.. benim bir sorunum var bana yardımcı olabilrmisiniz :?? desin tool kutusuna harhangi bir temayı alamıyorum normalde inport form filede fcp gözüküyor ama tool kütüzüna gelmiyor. tavsiyeleri okudum ama hiç biri yaramadı .. sizce ne yapmalıyım:??? şimdiden çok ama çok teşekkür edrim..

Sunday, 21.06.2009, 22:30

Hosting Yönlendirme

tavsiyene uyucam çok teşekürlerr..... en iyisi paralı bir server almak olucak ..gerçi işin kolayına kaçmış gibi oluyorum ama olsun ne yapalım

Sunday, 21.06.2009, 22:02

Hosting Yönlendirme

ÇOK TEŞEKÜRLER LEYLA .. YA ÇOK CİNS DURUYOR BİLMEYENLERDE HEP ORAYI TIKLIYOR KAPATMAK İÇİN AMA BAŞKA SAYFA AÇILIYOR BUNU ÖNLEMEK LAZIM AMA NASIL:?????

Sunday, 21.06.2009, 21:32

Hosting Yönlendirme

)) haklısın yani imkanı yok diyorsun ama ben bir kaç sitede görmüştüm onlarda yoktu.. o bakımdan belki bilgisi olan vardır diye sormuştum yinede emeğinize sağlık....

Sunday, 21.06.2009, 21:18

Hosting Yönlendirme

selam arkadaşlar .. benim bir sorum olucak sizlere .ben net.tc den free donanım aldım ve yaptım ama siteme her girilince sağ alt köşede bir kutucuk çıkıyor bunu nasıl engelleye bilirim bu konuda bilginiz varmı??.. yardımcı olurmusunuz ??şimdiden çok teşekkür ediyorum...

Thursday, 18.06.2009, 21:28

Radyoda küfür edenleri Ignora almak

selam arkadaşlar emeği geçen herkese sonsuz teşekürler ediyorum .. siz arkadaşlarıma bir sorum olucak radyoda gastları guestleri banlama gibi bir şansıımız varmı:?? varsa nasıl oluyor :?? beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olucam.. şimdiden çok teşekür ediyorum ....emeğinize sağlık

Monday, 8.06.2009, 01:04

(ch.li) Domain ve free host almak (Resimli Anlatim) ERBiL

teşekürler emeğine yüreğine sağlık kardeş sağ ol var ol paylaşımın anlatımın süper....senden bir ricam daha olucak tabiki mümkünse ? şimdi bu kurduğumuz sitenin yönetimini nerden yapacağız:??yani diyelikmki benim radyom var bu siteye koymak istiyorumve tasarımını yapmak istiyorum ben bunu çözemedim bu konuda yardımcı olurmusun cevabın ne olursa olsun çok teşekürlerrrrr...............

Sunday, 11.01.2009, 21:17

index lütfen yardim edin

<OBJECT id=wolfi classid=clsid:d45fd31b-5c6e-11d1-9ec1-00c04fd7081f></OBJECT> <SCRIPT language=JavaScript type=text/javascript> function LoadLocalAgent(CharID, CharACS) { LoadReq = wolfi.Characters.Load(CharID, CharACS); return(true); } var MerlinID; var MerlinACS; wolfi.Connected = true; MerlinLoaded = LoadLocalAgent(MerlinID, MerlinACS); Merlin = wolfi.Characters.Character(MerlinID); Merlin.Show(); Merlin.Play("Surprised"); Merlin.Play("GetAttention"); Merlin.Play("Blink"); Merlin.MoveTo (512,...

Saturday, 8.11.2008, 19:52

Kırmızı Buton Tema

emeğine sağlık harikalar bunlar

Friday, 1.08.2008, 17:35

GELiNLiGiNLE GEL

emeğine sağlık güzel paylaşım için teşekkürler

Monday, 7.07.2008, 23:20

FlashCast'a Nasıl Üye Olunur?Smf Forumlara Nasıl Kurulur?

eline emeğine sağlık arkadaşım.yanlız bi sorunum var ben senin anlattını yapmaya çalışırken radyoyu sildim sanırım ...))))))))))))))yok yok sanmıyom silmişim sen bide biliyorsan radyoyu nasıl eski haline getire bilirmiyim eğer biliyorsan paylaşımını rica ediyorum .yoksa radyom giti o gidiş.yardımcı olursan sevinirim.şimdiden çok teşekürler...

Thursday, 3.07.2008, 22:15

Melek ve Peri kızları gifleri

selam can,emeğine sağlık çok güzel hepsiii...paylaşım için teşekkürler

Thursday, 3.07.2008, 22:11

kül kedisi

emeğine sağlık can... Edit