Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 10.08.2009, 23:54

Yazar: sultanim

kendi kullandığım index buyrun :)

yorumlariniz icin tesekkürler güle güle kullanin

Friday, 6.02.2009, 21:50

by tayfun, *Deniz*, beratcan, sorun düzeltilmiştir

Saturday, 20.12.2008, 17:33

Edit ( Siteme Nasıl Müzik ekliyebilirim )

DjMaHurGözLüm, tesekkürler paylaşımlarınız için

Saturday, 20.12.2008, 17:27

FoRCeS, usta_37, muskar, musti91musti, avsarmeltemi, asican, zilelo, Lilyumm, mertim40, bu güzel yorumlarınız için tesekkürler arkadaşlar güle güle kullanın iyi forumlar )

Wednesday, 20.08.2008, 21:01

winaptan yayın ( videolu anlatim )

video dakilari aynisini yaptim olmuyor yinede ben vista kullaniyorum ve ses ayarlari farkli xp den bana yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkürler

Sunday, 10.08.2008, 14:13

vista icin media playerden yayın ?

Alıntı sahibi ""inci-tanem"" xp ve vista arasinda fark yok, dj mixeri kapat, media playeri ac. flatcast desing toolda audio secenegi üzerine kapat, ve gerekli seskartini isaretle. yardımın için tesekkürler yine yapamadım acaba adım adım yönlendirirmisin beni :roll: resimli anlatımı varmı acaba

Saturday, 2.08.2008, 23:51

vista icin media playerden yayın ?

merhaba arkadaslar ben daha önce xp den medya playerden yayın ayarını yapa biliyordum ama vistaya gectim nasıl yapıldığını bilen varsa bana yardımcı ola bilirmi yardımlarınız icin simdiden tesekkürler :blink2:

Saturday, 2.08.2008, 22:41

yorumlarınız için tesekkürler güle güle kullanın

Saturday, 2.08.2008, 22:20

slm arkadaslar kendi kulladigim indexi sizler paylasmak istedim biraz degisikler yapmaniz gerekiyor gerisini sizler halledersiniz :up: ön izleme>> [edit onizleme calismiyor]

Friday, 1.08.2008, 23:14

DE®MAN dan en son çalısması

sus_kalbimxx02 tesekkürler <<<DERMAN>> tesekkürler

Monday, 30.06.2008, 22:21

Flatcaste Ban Acmaaaaaaa

:up: slm birde hangi nick hangi radyoda olduğunu bile bilsek tam süper olacak

Saturday, 21.06.2008, 18:48

sitelerden kim anlar ?

merhaba slowcu paylaşımın için tesekkürler ama sitelerdemi sorunmu var anlamıyorum anladığım sadece blgcu vardı resimdikilerin aynısını yaptım ama yine beceremedim kodlardamı sorun var acaba benim diye düşünüyorum ama blogcuda aynı kodlar buda adresim http://site.mynet.com/sultanimfm/

Saturday, 21.06.2008, 18:17

sitelerden kim anlar ?

merhaba arkadaslar son günlerde blogcu.com da sorun yaşanıyor bende bir kac site actım ama hiç birinde de sablonumu koyamadım acaba biriniz bunlardan birinden anlıyorsanız sultanimfm.blogspot.com - sulltaniimfm.tr.gg bana yardım etmek isteyen lütfenn özelime yazsın ben eklenecek kodları vereceyim ve sifreleride.. :cry: