Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 15.12.2006, 13:56

Yazar: aleyna

kızın yine aşık anne

sevilay ablacığım çok güzel yaaaa :mucuk:

Friday, 15.12.2006, 13:46

SİTENİZDE GELENLERİ MERLİN KARSILASIN

bu harika birşey paylaşımın için tşk

Friday, 15.12.2006, 13:35

"@" Anlamı Nedir?

paylaşımın için tşk

Friday, 15.12.2006, 13:26

ünlüleri dövmek için tıklayın:D

sevilay ablacağım harika bu ya walla iyi sitres atılıyor

Thursday, 14.12.2006, 17:12

hadi isim grubumuzdan karakterimizi ögrenelim:)

İsim grubu 2 olanlar:MANTIKLI Karakterinin en belirgin özelliği akılcılık. Duygularından çok mantığınla hareket ediyorsun. Hayata bakış açın gerçekçi. Pembe hayallere dalmaktan hoşlanmıyorsun. Hayatın somut yönleriyle ilgileniyorsun. Çeşitli bilim dalları hobilerin arasında yer alıyor. Aşka inanıyorsun. Ancak bir ilişkinin yalnızca aşkla yürümeyeceğini savunuyorsun. Beraber olacağın kişinin eğitimi, kültürü ve zekası da senin için önemli. İş yaşamında da duygularınla değil, aklınla hareket ediyo...

Wednesday, 13.12.2006, 19:21

Isim bulma oyunu

ılgın

Wednesday, 13.12.2006, 19:20

Bana Seni Anlat

BANA SENİ ANLAT Bana seni anlat, Hadi durma ama, Anlat o kırılması mümkün olmayan inadını, Anlat inadınla tezat çok kolay kırılabilen bu kalbi Paramparça ettiğini, Durmasana, anlat hadi, Her gün ağlattığını beni, Her gün gülümseyen o yüzün, Ertesi gün solduğunu, Her gün, ama her gün içimi yaktığını, Anlatsana, Ellerimi tutup, sonra birden bire bıraktığını, Her şeye küstüğünü, Her mutlu anımızda Bir hüzünle kalbimi kararttığını, Aaa! Durma hadi, anlat bitanem, Bu dünyaya bana acı çektirmek için g...

Wednesday, 13.12.2006, 18:56

Isim bulma oyunu

nagihan

Wednesday, 13.12.2006, 18:35

Isim bulma oyunu

offffffffffffff ne çabuk yazıyorsunuz kaçırıyorum yaaa