Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 20.07.2008, 14:50

Yazar: BLUE KALP

Geri Dön[Fcp Tema]

TEBRIKLER COOOOK GUZEL OLMUSSS.ELINE SAGLIK........PAYLASIM ICIN TESEKKURLERRRRRRR..

Sunday, 20.07.2008, 14:31

Gidiyorum Buralardan [ Flatcast Tema ]

COK GUZEL OLMUS ELINE EMEGINE SAGLIK........BENDE YENI BASLADIM TEMA YAPMAYA DARISI BASIMAAA......

Saturday, 19.07.2008, 15:43

Yalanda Olsa Mutluyum [FCP Tema] By Deniz

GERCEKTEN HARIKA BIR TEMA OLMUS ELINE YUREGINE SAGLIK.......BENIM ISME COK YARAYACAK... COKKKK TESEKKUR EDERIMMMMMMMM...... BASARILARININ DEVAMINI DILERIMMMMMMM.......

Thursday, 3.07.2008, 16:13

Flatcast Sorun Mesajlari

SLM bılgıler ıcın cok tesekkur ederım... Ben yenı basldıgım ıcın sanırım FCP den bahsedıyorum evet...verdıgınız lınkler sanırım acıklıyor ama normal olarak ben tam anlayamadım onları... JPEG resımlerı nasıl FCP ye cevırebılırım... Kullandıgım program PHOTO FILTER Dıye bır program..... tesekkur ederımmmm

Thursday, 3.07.2008, 16:06

TEMA YAPMA

SLM Bilgilerınız ıcın cok tesekkur ederım sanırım fcpden bahsedıyorum ben henuz yenı ogrenıyorum tema yapmayıda RESIMLERI FCP ye nasıl cevırebılırız .... verdıgınız sıtelerde sanırım var ama ben pek anlayamadım... YARDIMCI OLURMUSUNUZ..... TESEKKURLER ......

Thursday, 3.07.2008, 15:33

Flatcast Sorun Mesajlari

SELAM ARKADASLAR BEN TEMA YAPIYORUM AMA RADYODA ACMAK ICIN SANIRIM FORMATININ DEGISTIRILMESI LAZIM BUNU NASIL YAPACAGIZ BILEMIYORUM...... BILEN ARKADASLAR YARIDMCI OLURSA SEVINIRIM..... HATTA SEVINMEKTEN UCABILIRIM DE.........

Thursday, 3.07.2008, 02:10

SEN UYURKEN BEN HER GECE ......[Flatcast themes]

a_AsKa_SuRGuN_a, HELAL SANA ARKADAS GERCEKTEN DORT DORTLUK BUNA DERIM HARIKA OTESI OLMUS ELINE SAGLIK ...... BASARILARININ DEAMINI DILERIM......