Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 23.08.2010, 12:10

Yazar: özlemsin

Beni Elyerine Koyma FCP TEMA

çok güzel olmuş...emeğinize sağlık

Sunday, 13.12.2009, 21:41

radyoda yayın alıyorum fakattttttttttt

www.edit.com adresimiz... airtis -101 modemim yardımcı olursanız sevinirim...

Sunday, 13.12.2009, 19:24

bakıyorum radyoya gelen yok tekrar yeniliyorum...arkadaşlara soruyorum yayına giremiyoruz diyorlar halbuki yayındayım

Sunday, 13.12.2009, 19:14

radyoda yayın alıyorum fakat ben yayınıma devam ederken sayfayı yeniledigimde bakıyorum ki flatcast yeniden sid ve passovord istiyor giriş yapmam gerekiyor...yayıma girilmiyor.burada yazılanlarıda yaptım fakat yok olmuyor((((((( :wallb: :wallb: :wallb: :wallb:

Wednesday, 6.05.2009, 10:01

yayından sürekli düşüyorum

bende durum gayet normaldi 3 gündür bu sorunu yaşıyorum biri yayınd :ne?: an çıktıgında falan degil aniden yayın sayfası kapanıyor...tekrar almak istedigimde yayın açık görünüyor...pc yi aç kapa yapınca yayını alabiliyorum...

Wednesday, 6.05.2009, 09:59

sayfa tamamen kapanıyor ve yayın açık görünüyor tekrar yayını almak için pc yi aç kapa yapmak zorunda kalıyorum...

Wednesday, 6.05.2009, 08:00

3 gündür yayın aldığımda sorun yaşıyorum...yayından düşüyorum hemen... nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olna varsa paylaşırsa sevinirim...şimdiden teşekkürler... :x

Saturday, 13.12.2008, 09:35

Mixer sorunu [edit]

yayındaki dj in ne yayınına giriş yapabiliyorum nede yayındaki diger misafirleri görebiliyorum sorun büyüyor

Saturday, 13.12.2008, 09:27

Mixer sorunu [edit]

hayır bu gün başladı... özür dilerim ama ben ilk kez konu açtım ( media player kullanıyorum ama dj mikserinden yayın yapıyorum...

Saturday, 13.12.2008, 09:11

Mixer sorunu [edit]

yazılanları okudum ve audio dan show mikseri açıp şarkıları koydum ama şarkılar birden bitiyor hemen....yardım lütfeeeen:(( :wallb: :wallb: :wallb: :wallb: