Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 22.12.2009, 17:06

Yazar: suu06

Flatcast icin Port Acmak

nerden bakabilirim ona sadece o yazi var modemin uzerinde birde numara var

Tuesday, 22.12.2009, 12:07

Flatcast icin Port Acmak

mmodemin altinda bende onlar yaziyor nasil bulcam simdi?

Monday, 21.12.2009, 17:20

Flatcast icin Port Acmak

Sevgili arkadaslar benim de port sorunum var bi yardimci olurmunuz isde bilgilerim bunlar QUİKNET SÜPERONLINE Resimli anlatim yaparsiniz cok sevinirim simdiden tesekkür ederim.

Thursday, 15.10.2009, 12:23

Dj lermizden Kucuk bir rica???

tskler yardiminiz icin ben baska logo diyordum aynisi olmus :cry: tskler yardiminiz icin ben baska logo diyordum aynisi olmus

Wednesday, 14.10.2009, 10:45

bakan yokmu arkadaslar dj arkadaslar??

Tuesday, 13.10.2009, 12:54

bilsem yapardim ben bunun aynisi olsun demiyorum sadece biraz farkli

Monday, 12.10.2009, 22:59

Bunlar tam olmuyor verdiniz linkdeki logo benim verdim resimdeki gbi yani evet cokda haklisiniz hani bende birisi versin demiyorum saygi duyarim ornek olarak yine olursa olur insallah bekliyecem yinede guncelerim konumu tskler tekrardan..

Monday, 12.10.2009, 22:25

Arkaplani logonun bu olsun boyut ayni verdim resimdekinden olursa güzel olur kimse yardim etmiyecekmi

Monday, 12.10.2009, 19:56

Arkadaslar sizden bi ricam olcakdi temalariniz cok hosuma gidiyor ve ben kendi bir sitem icin logo istiyorum acaba diyorum bu konuda bana yardimci olabilirmisniz? suanki logom bu linkdeki resim yesil ben sablonu kirmizi yapmayi dusunuyorum bana bu tarzdan yani kirmizi olcak efektli bu uc sey olsa cok güzel olur anne cocuk dini icerikli olcak bu buyuklukde olursa cok sevinirim eger o logonun arkaplanini kulanirsaniz super olur kirmizi olcak tabi simdiden cook tesekkür ederim umarim bu konuyu gorm...

Thursday, 1.10.2009, 10:13

gül güzeli(by/asikardelen)

cok güzel canim ellerine saglik...

Monday, 10.08.2009, 23:38

bir dilek tut(by/asikardelen)

bayildim harika ellerine saglik canim..

Monday, 3.08.2009, 23:31

istikamet mediine(by/asikardelen)

ellerine saglik bayildim muhtesem harikasin ..

Monday, 3.08.2009, 23:21

buz kırağı(by/asikardelen)

emegine saglik bayildim süper hemen hemen her temaniz cok güzel tskler..

Wednesday, 29.07.2009, 21:03

Buton yapabilirmisiniz ?

Selam, BIliyorum kesin yalnis bir koseye acdim konuyu fakat boyle bir bolum vami onuda bilmiyorum ama bayadan beri burda üyeyim ve cok güzel grafikcileriniz var benim de bir istegim olcakdi buttonlar ile ilgili ... Bu Tarzin aynisi Fistik Yesil Yani (kod: 00FA9A) yazi Fontu Ayni Olsun Yazida beyaz olsun . Forum Galeri Sesli Chat Forum Yardim Arama Üye listesi Eski Mesaj Cikis Üye Ol (yanip Sönen olursa süper olur) Profilniz Avatariniz Imzaniz Yeni Mesaj Kimler Online Oyun Burda Resim Yükleme Yen...

Sunday, 31.05.2009, 20:40

DJ GIRISi yapamiyorum

hayir arkadaslar yine olmadi by ilker verdiniz linki downlade yaptim ama ne yaziki olmadi hic bir radyo acik degil normalde ben flatcasten nasil yayin alindigini biliyorum daha onceleri eskiden yapmisdim fakat simdi hep mavi ekran cikiyor baska yer acik diyor ama oyle birsey yok ki

Sunday, 31.05.2009, 12:39

DJ GIRISi yapamiyorum

hepsini yaptim girdim yayin almak icin basdim bende mavi ekran ve bi ufak kutu cikdi baska yok..

Sunday, 31.05.2009, 11:58

DJ GIRISi yapamiyorum

merhaba ben bi kac defa dj girisi yaptim radyoda ama mavi bir sey cikiyor 2 kutu cikiyor o mavi yerde ingilizce yaziyor baska yer acik diye ama oyle birsey yok benim bilgisayarim vista ama sorunu bi turlu cozemedim there is another producer or viewer running close all other browser windows first altindada sari birseyle soryy but you can open only one flatcast stream yaziyor ama bende baska yer acik degil bundan eminim bi kac defa denedim olmadi resmide eklemek istedim ama cok buyuk dosya oldu ic...