Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Sunday, 23.01.2011, 03:22

Yazar: ADIGE

juri kismi kaldirildimi?

DOĞRU OLMAK EN İYİSİDİR

Sunday, 23.01.2011, 03:06

juri kismi kaldirildimi?

gerci parcasiyken neydikki cikip gidince neyi olca hadi hayirli isler sizden emegin karsiligi olara ya ismimi banlayin kimse kullanmasin yada silmeyin kimse kullanmasin bida gelmicemi garanti ederim iyi geceler emegi gecen herkesede tsk ederim emegim varsada helal olsun hayirli geceler iyi forumlar ADIGE

Sunday, 23.01.2011, 03:02

juri kismi kaldirildimi?

sayın modum neden cevap yok sildirmemiz icin yada banlanmamiz icin illede bi cilginlikmi yapmaliyiz lütfen lütfen lütfen

Sunday, 23.01.2011, 02:54

juri kismi kaldirildimi?

sütlaç tsk ederimde savunudugun siteyi uzun zamandir biliyoruz

Sunday, 23.01.2011, 02:48

juri kismi kaldirildimi?

sayin modum benide bir kullanici olarak o dönemlerde paylasimlarimi ve forum takibimi yaptiginizda ne kadar aktif olfugumu görecekseniz benim sizden tek istegim adige ismin banlanmasi ve baskasinin kullanmamasi ilginiz ve anlayisiniz icin tsk ederim hayirli forumlar dilerim

Sunday, 23.01.2011, 02:41

juri kismi kaldirildimi?

bir baskasinin kulanmasini istemedigim icin

Sunday, 23.01.2011, 02:40

juri kismi kaldirildimi?

adimin banlanmasini istiyorum emegimi karsiligi olarak bunu yapabileceginizi düsünüyorum tskler

Sunday, 23.01.2011, 02:28

juri kismi kaldirildimi?

basligin sebebi beni juri oda kismini görememis olma halende göremiyorum neyse sadece sizden sunu rica ediyorum her kullaniciya ayri bi bölüm açin çözüm oylama deildir haksiz yerlere haksiz temeler gidiyo sadece kendi adima konusmuyorum bir juri olarak konusuyorum

Sunday, 23.01.2011, 02:17

juri kismi kaldirildimi?

herneyse fazla vaktim yok adige gider naparsaniz yapin hak yenşyo bu kadar basşt şsterseniz silin iyi geceler

Sunday, 23.01.2011, 02:10

juri kismi kaldirildimi?

bi temalarima bakin lütfen ayni tarihte eklenlerede bakin lütfen vijdaniznizla konusun yemisim oyunu ne oyu durum bu

Sunday, 23.01.2011, 02:08

juri kismi kaldirildimi?

bende size tsk ederim zen aciklamanizdn ötürü

Sunday, 23.01.2011, 02:06

juri kismi kaldirildimi?

ben kimseyi zor durumda birakmak adina konusmuyorum sadece sunu sölüyorum seviye seviye ayrilan temara bi bakilmasini istiyorum ozaman ne demek anlicaksinizve oylamalara 10 kisi üzerinden

Sunday, 23.01.2011, 01:59

sayin forum artik kim üstlenirse

sizinle bircok tema paylasarak size ve forumunuza katkida bulundum benim bulundugum katki devede kulak size göre ama benim harcadigim emek bana göre cok büyük benim bir tema yapmam saatlerimi belkide günlerimi aliyo sizin icin önemlimi? sanmiyorum siz isinizi yapin nasil olsa ilgilenen var dimi komik duruma düstünüz neydiniz ne oldunuz kimseyi zaptedemiyosunuz benden juuri olarak günlük gelmemi istiyosunuz ama emegimin karsiligini koruyamiyosunuz sizin icin neden saatlerimi feda edeyim siz bana ...

Sunday, 23.01.2011, 01:40

juri kismi kaldirildimi?

kaldirildiysa sebebi ne?

Saturday, 22.01.2011, 10:57

beşiktaş fcp tema by adige

tsk ederim arkadaslar güle güle kullanin