Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 16.06.2008, 21:05

Yazar: Al-Pi

»--(¯`v´¯)--» Ennnnnn Karizmanin Dogum Günü »--(¯`v´¯)--»

paylasim icin tesekkürler... :blush2: neyin paylasimi?? evet malesef hayatin sonuna bir adim daha yaklasdim, bakalim önce kim varacak?! hepinize tesekkür ederim :thx:

Saturday, 8.12.2007, 21:37

Barda

Demin izledim, pis etkilendim.... benim acilen bir bara gitmem gerekiyor YÖNETMEN / director Serdar AKAR OYUNCULAR / cast Selim / Nejat İŞLER Patlak / Hakan BOYAV 45 / Serdar ORÇİN Nasır / Erdal BEŞİKÇİOĞLU Çırak / Volga SORGU Nail / Doğu ALPAN TGG / Burak ALTAY Nil / Melis BİRKAN Sevgi / Nergis ÖZTÜRK Pelin / Sezen ARAY Aynur / Meltem PARLAK Aliş / Şamil KAFKAS Cenk / Salih BADEMCİ Barbo / Sarp AYDINOĞLU Savcı / Eray ÖZBAL Hemşire / Yıldız DURUCAN Muayenehanedeki Kız / Didem YALINAY Bar Görevli...

Saturday, 25.08.2007, 09:24

sade tema

Alıntı sahibi ""panzulum"" ya arkdaşlar ben ekliyemiyorum bu konuda yartımcı olurmusunuz her kusun eti yenmez, buda senin yiyemiyecegin bir kus (VIP TEMASI)

Saturday, 25.08.2007, 09:18

İYİ Kİ DOĞDUN papatyam~fm MUTLU YILAR

)))Sibelimben((( & papatyam~fm, dogum günleriniz kutlu, hersey gönlünüzce olsun! Tüm dogum günü olanlara --> TIKLA EDIT: Resimdeki mesajlara (kedili olan haric) pek takmayin, sanki

Saturday, 25.08.2007, 09:07

linkler baska pancerede aciliyor Banada yardim ed..

ikinci bir sayfada acilmasini istersen [code:1]<a href="http://www.allaturkaa.de/orion"target=_blank>Ikinci sayfa olarak ac</a>[/code:1] ayni sayfa icinde acilmasini istiyorsan [code:1]<a href="http://www.allaturkaa.de/orion">Ayni sayfa icinde ac</a>[/code:1]

Sunday, 8.04.2007, 11:02

Temalarda bi süre sonra yazdıklarım gorunmuyooo

Alıntı sahibi ""kerem03"" Al-Pi kardes çok sagol oldu yüreğine sağlık abicim eyvallah :harika:

Saturday, 7.04.2007, 17:57

Mavili Gece

linki resim yaptip, tam 2,5 saniyemi aldi! @omaja resim eklemek istedigin zaman linkin ününe ve arkasina img codunu ekliyecen. :burda: sekil [code:1][/code:1]

Saturday, 7.04.2007, 16:36

C:windows üzeri bunu--> NpFp415.dll ara genelde 2 belge bulmalisin [list]Flatcast Producer 4.15 ....\c:windows\downloaded programme files NpFp415.dll ... c:\programme\Internet Explorer\Plugins [/list] bunlari ikisinide sil (tabi önce radyoyu kapat) sonar yayini tekrar almak istediginde Flatcast Producer yi otamatik olarak tekrar install edecektir.

Saturday, 7.04.2007, 16:09

Alıntı sahibi ""kerem03"" sagol ama gerçekten bi sayfa dolmadan yazılar kayboluyoo tamam deneyim sizin dediğinizi yapayım bu baslikla hic bir ilgisi yok, fakat yinede ceyapliyayim chat temizligini uzun bir süre yayin yaparsan, yazilana bagli 2-3 saat bir süre sonra yapman gerekir. hata kesinlikle sende. deniye bilecegin imkanlar. 1.backgrounda gif olmayan (kimildamayan resimli) bir tema yükle bunu --> http://www.allaturkaa.de/orion/downloads.php?view=detail&id=49 deniyebilirsin. 2.yine ayni hat...

Friday, 6.04.2007, 12:55

Sağlıklı Kalmanın 20 Yolu

Alıntı 5-Tabağınızdaki yemeğin %20 sini bırakın ben yemekleri tencereden yiyorum, sade 20% birakirsam, digerleri ac kalir

Friday, 6.04.2007, 11:57

FlatCast Radyo yayını yaparken kota gidermi? Önemli

Buraya bir bak --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1939 lütfen AGK ya uyalim. dinleyici olarak ortalama saatde 15-20 MB harciyor

Friday, 6.04.2007, 11:36

sorry,but you can open only one flatcast stream YARDIM

Alıntı sahibi ""muzisyen"" selam maxma kardeşim yeni girdim bu siteye bu sitenin red temasını nasıl indirebiliriz ücretlimi ücretliyse fiyatı nedir bilgi verirseniz memnun olurum bekliyorum bu konuyla hic ilgisi yok :offtopic: Dragon Red Theme sade orion forumlari icin, ücretsiz. Styllarin hepsini ve forumuda burdan --> http://www.cback.de/cback_software/templates.php indirebilirsin. fakat önermem, türkce destek yok, biz türkcelestirmenin cogunu kendimiz yaptik, bizden alacak olsan bile, admin ...

Friday, 6.04.2007, 11:29

Istek hatti

Alıntı sahibi ""veli"" arkadaslar bu istek pprograminda sifre olarak admin sifresi demis o sifre nedir lutfen bigi verirmisiniz tesekurler. admin sifresi, senin secdigin bir sifre oluyor, chati kurarken bunu sen seciyorsun

Thursday, 5.04.2007, 20:06

Flatcast Producer 4.15.21

tarantula, en azindan 5 yerde bunun cevabi var... bir arasan!! al biri burda --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1114

Monday, 2.04.2007, 15:22

Nick Görünmez oluyo..

dilara, kisi sayisi hep dogru olmuyor, yani güncel degil... biri radyona girip geri cikarsa bir süre daha onun sayisi orda görünür... eger bu --> Expertmode ---> Chat üzerine git ve sag tikla ---> Chat ---> Write control ---> Auto fill User list Box /isaretliyse radyoda olan dinliyiciler aktiv olmasada listede görünür. tabi renk saklamasi yapmiyorsa... fakat bu durumdada soldaki isaret görünür

Monday, 2.04.2007, 15:16

Flatcast Radyo Teması Yapalım ( Videolu Anlatim )

Alıntı sahibi ""yunus66"" Backgraound-file tikliyorum boyle uyari geliyor Sorry Maxsimun file size is 100 kb diyor Bunu veriyor yardımcı olurmusunuz... bu neyi anlatiyor bize?! demekki dikkatli izlememissin!! :book: dikkatle izelsiydin sunu farkina varirdin, arkadasca background resmini önce bir web alanina yüklüyor.. (photopcket, imageshake vs.vs. ) sonra flatcastda resmi url olarak veriyor. resmi url olarak vermenin faydalari. 1. radyoda arkaplan cabuk acilir 2. resimler 100 kb den yüksek ola...

Monday, 2.04.2007, 00:27

Radyo Çıkışı

bak söle bir yazi yaparlarsa belki cikan kisi, cikmaktan vaz gecer. " Dur nereye hemen? daha kavun kesip yiyecektik! bak darilirim..."

Sunday, 1.04.2007, 23:53

Radyo Çıkışı

by_3ray, zaten sen istesenden yapamazsin, senin radyonun hostun allaturkaa da, bizim yapmamiz gerek .... bencede cok gereksiz ve sinir edici bir eklenti? illa ögrenmek istiyorson anahtar kelime alert box googelle