Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 15.08.2010, 19:30

Yazar: denizlerde

Kendi Yaptigim Grafik Calismalarim

hepsi birbirinden güzel olmuş emeğine sağlık canım..paylaşım için tşkler..

Saturday, 14.08.2010, 01:20

"Melegim" fcp tema ds eƒsa

ahh ahhh ..illa yorum yaptırcaksın) yine simetri dicem sonuna kadar simetri dicemm) temiz bir çalışma olmuş..ama neden fontlara özen göstermedin..yine netlik pek yok..şu temalara napıyosun anlamadım gitti..ama göze hoş geliyor..yılmak yok yola devam..emegine saglık canımm..basarılar..

Thursday, 5.08.2010, 23:55

Flatcast fcp tema-Boş sokak -ahmetoge

eleştiriler yıkıcı değil bilakis yapıcı olmuş..azimle yola devam edeceğinize inanıyorum..daha düzenli ve güzel çalışmalar çıkacaktır eminim..basarılarınızın devamını dilerim..

Tuesday, 3.08.2010, 13:38

Flatcast Fcp Tema [ Sakin unutma ] design by Alakaa

boran kardeşime tamamen katılıyorum kaan cidden güzel ve net bir çalışma çıkarmışsın emeğine gönlüne parmaklarına sağlık..paylaşım için tşkler..ve hak ettiği yerede gelmiş)

Tuesday, 3.08.2010, 13:31

fcp tema / Hayal-et sevgilim / melye & berdush

temiz bir çalışma olmuş emeginize sağlık..4 4 vermemin nedeni ise..bilirim ki berdush hazır metaryel kullanmaz tamamen kendi emegidir..buda zaten temalarında açıkça görülür..paylaşım için tşkler..

Tuesday, 3.08.2010, 13:22

Flatcast fcp tema-BEKLENEN SEVGİLİ-ahmetoge

Alıntı sahibi "massimo_federico" paylasim icin teskurler 3 eminmisin.. paylasım icin tskler..

Tuesday, 3.08.2010, 13:20

Flatcast fcp tema (yanızlık2-ahmetoge)

Alıntı sahibi "massimo_federico" ellerine saglik 3 paylasım icin tskler..

Tuesday, 3.08.2010, 13:15

Flatcast Fcp Tema [ Adimi kalbine yaz ]

temiz ve net bir calisma cıkarmıssınız..emeginize saglık..3

Tuesday, 6.07.2010, 10:41

Asiklar Yolu / Boran55 & _*yagmur_* Ortak Design Calisma.

söylenecek tek bir kelime bile yok muhtesem ötesi olmus emeklerinize saglık..siz böyle bol bol ortak calismalar yapmaya devam edin insanlar tema nasil yapilirmis görsünler..yüreginize saglik

Tuesday, 6.07.2010, 10:16

flatcast fcp tema-özlem

arkadasların yorumlarından anladıgıma göre tema yapmaya yeni baslamıssınız..buna ragmen gayet basarılı ve temiz bir calısma olmus emeginize saglık..basarılar

Tuesday, 6.07.2010, 01:07

Dogum Gunun Kutlu Olsun BORAN55

ablacım gec oldu ama ancak gelebildim) bütün yasamın boyunca tüm güzelliklerin seninle olması dilegi ile nice saglikli yıllara..

Tuesday, 12.01.2010, 16:56

Özledim Dizayn 4 Renk (Boran/55)

Söylenecek söz yok artık..yeni bir evil doguyor demistim bir zamanlar..bence dogmus artık ) emegine yüregine saglık ablam..helal sana..paylasım icin tskler

Monday, 4.01.2010, 14:35

Kalbe Su - Fcp Tema Denizlerde

tsk ederim..begenmenize sevindim arkadaslar