Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 21.05.2023, 00:16

Yazar: dj.müge

Rulette radyo ismi görünmesi

Çok teşekkür ederim Atilla bey.

Friday, 19.05.2023, 15:08

Rulette radyo ismi görünmesi

Merhaba arkadaşlar 993447 sid numarası Müge fm olarak isim yazabilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Sunday, 9.06.2019, 21:54

SEN Sonum Ol__ Flatcast__ Fcp________ ZENoBIA (İthaf ettiğim)

Hayal dünyan tasarımlarına çok güzel yansıyor. Uzun bir aradan sonra ilk göz agrısı Allaturkaya bakmak geldi içimden. Emegine saglık Zenobia..

Tuesday, 1.03.2016, 13:19

Flatcast Fcp Tema Şimdi Uzaklardasin 5 Adet

Yorum ve puanlama yapan arkadaşlara çok teşekkürler. Hakkınızı helal edin.

Tuesday, 1.03.2016, 13:17

Flatcast Fcp Tema Şimdi Uzaklardasin 5 Adet

Alıntı sahibi "ZENoBIA" Bu tema 3. puan değerlendirme almış.. Çok üzüldüm ve puanlama yapmadım hala.. Bence artık şu yıldız verme işini kadırmalılar.. Bir resim ve fonttan ibaret 1000 lerce tema bu temadan daha yüksek puan almışsa,bence jürilikte bitmiştir,değerlendirmede çıkar amaçlı kullanılır olmuş demektir.. Üzüldüm açıkçası....Bu tema dahil bundan sonra değerlendirme yapmıcam.. Yönetim buna bir çözüm üretmez ise 2- 3 yıldızı aşamayan temalar ile yola evam eder.. Senin temana duygularımı ya...

Sunday, 7.02.2016, 13:51

flatcast fcp tema bekleyiş

Alıntı sahibi "MUSTAFA ÇİLEK" Emeginize yüreginize saglık güzel paylasım için tşklr Teşekkür ederim Mustafa Bey.

Sunday, 7.02.2016, 13:49

Alıntı sahibi "süslüü05" Kendi tarzında güzel bir çalisma emeklerine saglık Müge paylaşım adına tşk Teşekkür ederim Sedef.

Sunday, 7.02.2016, 13:47

Alıntı sahibi "by-dadas" Emeğıne sağlık Güzel Paylaşim için tşk ablacim Belliki Adobe Photoshop CS6 Kulaniyorsun bir ben öyrenemedim gitdi şu programı kulanmasını Teşekkür ederim By. Dadaş. Evet photoshop cs6 kullanıyorum. Bende bilmiyordum. Merak edince ögreniliyor.

Sunday, 7.02.2016, 13:45

Alıntı sahibi "ZENoBIA" Bu resimi bu kadar güzel renk akımı ile görmemiştim daha önce.Çokk güzel. Biraz detaylara girsen,parça parça ekleyerek günlerce uğraşsan kimbilir sen neler yaparsın inan çok merak ediyorum..Çünki sende o ışık ve hayalgücü var. Şaşırtmanı inan 4 gözle bekliyorum Müge biliyorsun temalarının sıkı takipçisi ve beğeneniyim..Yine çok beğendim ve hadi biraz oyun oyna temalarla diorum, bol hayalgücü ,ve ellerine yürreğine sağlık olsun.. Güzel yorumlarına ve önerilerine çok teşek...

Tuesday, 12.01.2016, 00:49

Flatcast Radyo Index Karagül

Alıntı sahibi "MUSTAFA ÇİLEK" Emegine yüregine saglık güzel paylaşım için teşekkür ederim TEŞEKKÜR EDERİM MUSTAFA BEY

Saturday, 5.12.2015, 12:25

Flatcast Radyo Index Asil Mavi

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" Emeğinize saglık, paylaşımınız için teşekkür ederim Müge. Amaca uygun cok şık bir çalışma olmus kutlarım Değerli yorumunuza çok teşekkür ederim Atilla Bey.

Saturday, 5.12.2015, 10:26

Flatcast Radyo Index Asil Mavi

ÖN İZLEME: http://asilmavifm.blogspot.com.tr/

Tuesday, 1.12.2015, 19:38

Flatcast Fcp Tema Amazon

Alıntı sahibi "TAMER*39" emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler müge Teşekkür ederim Tamer.

Thursday, 26.11.2015, 09:51

Flatcast Fcp Tema Amazon

Alıntı sahibi "MUSTAFA ÇİLEK" Emegine saglık güzel paylaşım için tşklr Teşekkür ederim Mustafa Bey.

Thursday, 26.11.2015, 09:50

Flatcast Fcp Tema Amazon

Alıntı sahibi "Kerim Can" emegine saglık müge..Güzel paylaşım adına teşekkürler. Teşekkür ederim Kerim Can.