Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 3.02.2010, 00:32

Yazar: Kabil

Guest gelip küfür ediyor

ozur bisey unuttum kufur eden kisi dinleyici listesinde gorunmuyo sadece kufretttigi zaman dj de aynen su sekil oluyo yazisi ornegin gast vsvsvsvsv vsvsvsvs vsvsvsvs vs yazdiklarim misali kufur ornek yani ve dj kisinin gast veya guest nickini goremiyo lisdede vede banlama sansi yok

Wednesday, 3.02.2010, 00:16

Guest gelip küfür ediyor

selamin aleykum arkadasin yazisini okudum , anlatiklari gercek olay aynen soyle gerceklesiyor size anlatamadi tam olarak yayindaki dj uyeli yayindayken ve gast guest kapaliyken yani nasil ediyolarsa gast olarak yayindaki dj ye yazabiliyo bu benim basimada geldi duyduguma gore viruslu program ile yapabiliyolarmis

Tuesday, 3.11.2009, 17:33

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

selamin aleykum acaba ricaa etsem asagidaki nickleri ltv doner dj nicki yaparmisiniz. emekleriniz icin simdiden tsk ederim dj gizemli dj peri dj violatte dj pirlanta DJ CILGIN50 DJ L@CiN

Monday, 24.08.2009, 12:45

Flatta renk sorunu!!!!

selamin aleykum internet explore 8 yukleyen kisiler yasar bu sorunu internet explore 8 i pc den silerseniz renk sorunu ortadadan kalkacaktir

Thursday, 16.07.2009, 00:33

burada emegi gecen herkesden allah razi olsun ellerinize saglik tek kelimeyle harikasiniz ellerinize saglik

Thursday, 16.07.2009, 00:30

selamin aleykum acaba rica etsem yukarda dj dolunay ilahileri ile sizlerle yazisi seklinde su yazilari yazarmisin rica etsem ADMiN DJ MERTCANBEY52 SiZLERLE ADMiN DJ PIRLANTA SiZLERLE RADYOMUZUN FULL YETKi DONANIMLI ABLASI PRENSES52 SiZLERLE DJ DEMiRCAN52 SiZLERLE ÜLKÜCÜ GENC DJ REiS SiZLERLE DJ CANER_CAN SiZLERLE DJ EXCELANCES SiZLERLE DJ KAANCAN SiZLERLE DJ ŞEHRAZAT SiZLERLE DJ *BURAK*28* SiZLERLE DJ ESRARENGiZ28 SiZLERLE

Sunday, 22.03.2009, 18:21

Tema Mavi Button [By Prenses]

tek kelime bu temaya superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ellerinize saglik basarinizin devamini dilerimù yaradandan

Friday, 20.03.2009, 19:33

AGLAYAN KIZ..

elinize saglik super olmussssssssssss

Thursday, 11.09.2008, 11:59

sade ve bence güzel:)

elinize saglik guzel bir tema olmus