Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 25.01.2012, 20:52

Yazar: masterkoc

site güvenliği hakkında

ücretli site kurup flatcast radyo yayını yapmak istiyorum. Sormak istediğim şu. Sohbet anında istenmeyen dinleyicinin IP numarasını bulma ya da engelleme hatta gerekirse ev adresine ulaşabilme gibi durum söz konusu olabilir mi? Web hosting firmaları böyle bir hizmet veriyor mu?

Friday, 22.05.2009, 00:21

flatscatta sroun var mı?

flatcast ta sorun var mı sebebini bilen varmı ?

Thursday, 30.04.2009, 10:36

cızırtı sorunum var

benin başıma bir durum geldi flatcastta ilk yayın aldığımda kalite olarak çok düşük bir ses müzik çalıyorudm . başka dj lerin yayınında bir şey yok bende vardı. mikrofondan çok düzgün geliyordu. sonra araştırdım kodeklerde mikser seçeneği varmış orda bir seçenek vardı mikser işaretli onu kaldırdım düzeldi. bu ratz sorunu olanlar kodek olarak eskileri kaldırın yerine sorunsuz olan kodeklerden yükleyin . ace mega kodek gibi mesel araştırmanız lazım habgisinde sorun yoksa yada ayarlarını düzgün yap...

Thursday, 30.04.2009, 10:28

flatcast da sorun mu var

bence de artık bizimkilerin bu işe bir el atması alzım flatcasttan daha kaliteli bir sistemle bekliyoruz inşallah ...

Monday, 17.11.2008, 19:13

Firefoxtan yayın yapsam acaba?

ben firefoxtan başkasını kullanmıyorum ki zaten gayette güzel yani explorer bir eski model tren gibi mozilla firefox ise her değişikliği hızlı bir şekilde veren yeni nesil uçak gibi kullananlara sorun

Monday, 17.11.2008, 18:52

radyo boyutundaki sag cubuk

bu sorun firefox ta oluyor bende olmustu aynı sorun sinir olmuştum istediğim kadar büyüteyim genede kaydırma çubu yok olmadı ama en sonunda çözdüm ve size kodu veriyorum boyle girerseniz kaydırma çubuğu kayboluyor <IFRAME height=580 width=780 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=??????" frameborder="0" scrolling="no"> </IFRAME> dikkat ederseniz 600*800 degil en uygun ayarı öyle buldum 600 800 olursa hem sunucu için hemde dinleyicilere büyük geliyo ama onu istegdiginiz ayara getirebili...

Tuesday, 28.10.2008, 20:30

WeßBox -

değişik tema ya valla güzel ha