Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 13.02.2008, 12:51

Yazar: dehlo

mixser sorunu:

mrb arkadaslar bir cok arkadasin mix serden sikayaeti var.. ancak son zamanlarda cesitli internet arama programlari cikti ör . internet explorer7 ve fire v.s gibi simdi bunalrdaki güvenlik sevyeleri üst düzeyde olup cogu aktive x tenetimleri eksik veya tam olrak yuklemiyor. simdi sizede resimli olmasada yönlendirp gösterecegim ariza seklini cözen arkadas varsa bir cok mixser sorunuzun kalkacandan eminim ama beceremseniz internet explorer 6 yukleyin cunku onda böylebir proplem yok..simdi.1. inter...

Sunday, 24.06.2007, 11:50

Radyo Çalmıyo

mrb olmuyor evet sanirm internet explore izn vermiyor veya fire fox yani internet explore 6 kulanacaksiniz sanirm ben de de bu sorun oluyor bende haln cizüm asamasindayim bulursam paylasirm genelde daha önceden pc formatlanmis ise bu tur hata oluyor yani yeni 4.15 kabullenmiyor arizali diyor yukleyince tsk

Sunday, 24.06.2007, 11:28

Flatcaste Ban Acmaaaaaaa

mrb arkadasalr aslinda ban kaldirmak guzel bisey herkes kendi acisindan dusnmus peki uyus dj lere ne demeli yayindayken sacma sapan bir konu acmak ve bu konuda görüsü kendisne ters tüsen kişini konusma özgürlügünü englemeye ne demelii iste burda ban devreye giriyor ozaman ben bu bani kaldirm iste bir dj tarafsiz olamli veya tartismalara son noktayi koymali ama bir insanda ahlaksiz oldumu hic bir bilgis bile yoksa ha bire internet kafe degisr banida hep kalkmis olur ha ha zor ama bazi konular baz...

Sunday, 24.06.2007, 10:50

Önemli Bir Soru..... KOTA

mrb arkadaslar evet djlik yaparken veya radyo dinlerken kotaniz duser ama yayin sizde iken bu daha cok oluyor ama dinlerken o kadar degil ben kendiem yayin yaparken sanrsam su an tam aklimda degil ama 3 saate 100 mb 10 gunde 1.5 cb tabi sadece aksamlari yiyin yapardimki buda saat 20.00 den 23:00 kadar olurdu tabi bu bazen degisirdi 1 saat yapardim bazi dj arkadaslar almak isterdi misafirleri geldiginde veya benim isim ciktiginda devir ederdim ama sanirsam 2 saate 50 mb veya uzeri olabiliyor ama ...

Sunday, 24.06.2007, 10:30

bannlanmama problemi

mrb arkadaslar herkse banlanir ancak flatcast öyele basit bir sayfaki bazen bu banlara ulasamiyor sanirm.. flatcast herzaman kendieni yeniliyor yani yeni bir kişi yeni bir olay buldugunda buna karsi caresiz kaliyor herkesin elinde cesitli programlar var iste java atma ban kaldirma coguda bos hava atiyor bu flatcasta yayin yapan kişilerin cok dikatli olamsi gerekir hele internetleri sorunsuz ve pc leride sorunsuz olmali yayin yaparken cogunuz msn v.s programlar aciyorsunuz ve cogunu ya pc göcü za...

Sunday, 24.06.2007, 10:17

Radyo Temizleme kodu

mrb memo sanirim sen pc nin yeni formatladin bu durum benimde basima geldi ne etim ise bir türlü degismedi. daha önceden pc format atmadan önce cok guzel yayin yapabiliyordum ancak formatladiktan sonra bende de ayni sorun meydana geldi flatcast flaslarini silip yeniden yukledim ancak flaslar yuklenince zarar görmüs diyor ve radyo actigimda mixser calismiyor yanit vermiyor diyor sadece yayni mic den yapabiliyorsun ama ufak bir hatanda sayfa donuyor. sanirm bunun nedeni pc ye gerekn flas veya x de...

Wednesday, 23.05.2007, 19:48

MRB

mrb aga guzelde yeterli trafik yok diiyor bı trafik ne oluyorr kırmiz isiktami gectikk :weight:

Saturday, 19.05.2007, 12:39

No Free Stream Entry Point Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren

mrb arkadaslar bu sorunla karslasmamaniz icn guvenlik ve firival ayarlariniz kontrol edin genelikle bunlardan dolayi cok sorun veriyor özellikle windos guvenlik duvarini kullanmayin bakin hersey daha kolay olacak cogu kişi bunu kullaniyor unutmayinki radyo veri alis verisi ile yapiliyor sizde bunu güvenlik duvari ile engellerseniz ne sizden bisey gider nede gelir .. diyeceksinizki ya virüslere ne olcak..gülü seven tikenine katlanir derimm...

Saturday, 19.05.2007, 12:33

mixser

arkadaslar ben uzn yıllardir djlik yaptim 2 nizde tsk ederim ama benim kendime ait bir listem var ve radyoda devmali caliyorlardi simdi o listeden aliyor caliyor ama sadece tek parca ve sonunu hep tekrarliyor ve mixsere mausla tikladigimda pc donuyor. bende önce flas 4.15 den sandim 2 dosyayida sildim ve yeniden yukeldim ama degisen bisey yok bitek bisey kaldi java sanirm son surumunu yükledim ondan diyorum belki bir onu deniyecem olrsa sizde söyelrim yardimic oldugunuz icin tsk..

Friday, 18.05.2007, 11:02

Özeler okunuluyor

mrb arkadaslar bu özel okuma:::mesela benim radyo bayagi kalabalik ve adminde benim özellerimde sonuna kadar acik. ancakradyo admini olarak bazi olaylardan haberdar olmak gerekiyor radyonun guvenlig ve devamliligi icin simdi ben flat casta bu özel okumayi bulamadim veya olmuyor varsa bilen ayrintili anlatirsa sevinirim.. tsk

Friday, 18.05.2007, 10:54

mixser

slm arkadaslar bende bir sorun var daha önce bu yoktu pc virüs girdiginden dolayi formatladim yeniden kurdum... ancak radyo actim mixsere muzik atim calmiyor mixser yanit vermiyor diyor bunun sebebi ne olabilir tsk ederim ...ayrica 4.15 flas yuklu 2 tane 2side 4.15 tsk

Thursday, 15.03.2007, 10:06

Flatcast Radyo Kurma ( videolu )

mrb sagol tsk ederim guzel olmus..

Sunday, 4.03.2007, 10:29

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

mrb cevap yazan admin arkadasa tsk ederim.. olayi anladim cok tsk..

Saturday, 3.03.2007, 13:44

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

MRB ben radyo actim su ana guzel guzelde yayin yapiyorum hic bir sorun yok ancak radyo acildiginda sitemin adi yazacagina örwww.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169"> yaziyorr buda herkesin sid nurmarasini ögrenmsi anlamina geliyor bunu nasil sakliya bilirmm ha unutmadan bu benim radyonun degil yukardaki örnek verdiginiz radyonu sid nosudur ))))))))))tsk

Monday, 19.02.2007, 13:44

Radyo'da istenilen kisiyi banlamak [Flatcast Producer 4.15]

mrb arakdaslar flatcast ingilizce kullanalar bani kaldirmak icin flatcasta giris yaptiktan sonra hello..hasan ör onun hemen altinda Broadcastars arae buray tiklayincayeni bir sayfa acilacaktir aslinde bu sayfa sizn kontrol panelinizdir.burdan sayfaniz kapata bilirr ve yeniden ayarlaya bilirsiniz ismini felan filan iste ayrica edit kcklist ise ban bölümüdür burdan ban ile ilgili islem yapa bilirsiniz.. tsk ederim saygilar..

Saturday, 3.02.2007, 17:41

harika bişeyya

ya cok güzel ama bi bakmam gerek

Friday, 2.02.2007, 21:09

cok harika

bakmam gerek nasıl diye

Wednesday, 29.11.2006, 16:37

Radyo'yu kapatmadan yayını baska bi dj'ye devretmek

mrb bazi arkadaslar bunu cok zor oldugunu saniyor ama degill herhangibir radyodaki dj arkadasiniz sorsaydiniz bunu söylerdi ayrica bisey eklemek istiyorum arkadaslar yayini devrederken yayini alacak arkadsimiz radyodan cikmasi gerekiyor.. ayrica cikti diyelim nicki dusmeyene kadar take alemaz bunu ögerenmek icn djlerin bir birlerinde msn si olmasi gerekiyor ve dj arkadas evet nicki dustu demsi gerek yoksa olmuyor genelde ve bide internet hizniz cok önem tasiyor dj olmak veya olan arkadaslar yuks...