Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 3.03.2009, 23:03

Yazar: deniz_zined

Deniz Yıldızı...

woww harikaa yüregine saglik

Tuesday, 3.03.2009, 21:42

Bir Kırlangıc Hikayesi...

Umarim Degerli Bir Anlam Ve Önem Tasir Abi Tsk Ler ...

Tuesday, 3.03.2009, 21:29

Her Ikiside Cok Güzel Hikaye Ikisininde Bakis Acisi Ikisininde Icerigi Güzel Öyledir Hikayenin Özünü Tam Anlarsaniz Her Ikisi Icin de de Ön Yargi Kol Geziyor Cevremizdeki Cicekte Olsa Böcekde Olsa Insan Da Olsa Her Ne Olursa Olsun ... Ön Yargi Ile Deyilde Karsimizdakini Tanimaya Ön Yargisiz Yaklasmaya Calissak Aslinda Dogru Olani Yapacagiz ... Ikinizinde tekrardan Yüregine Saglik Tskler Paylasim Icin Saygi Ile ....

Monday, 2.03.2009, 15:04

Evliymis gibi davranalim :)

.... :kopx: :kopx: :kopx: :kopx: Akili Ve Zeki Insanlari Hep Sewmisimdir Tskler Paylasimindan Dolayi ....

Monday, 2.03.2009, 05:48

mixer de muzik listeye giriyo ama calmiyo???

Rica Ederim Birazdan Yetkili Arkadaslar Gelirler Emin OL onlarin Elinden Kacmaz Sorun

Monday, 2.03.2009, 05:40

Sarkilarda Türkce Karekter Var Ise Calmaz .. Formati Baska Ise WAW Ve mp 3 Formati Haricin de Calmaz waw Caliyorsa mp3 Calmasi Gerekir Yukarida Arama Butonu Var oradan Arama Yapin Bence ...

Monday, 2.03.2009, 05:31

ya ben de pek bilmem ama fikirimi soracak ollursaniz wista kulaniyorsaniz dj mixeri bu gibi sorunlari malesef veriyor xp kulaniyorsaniz flatcast Silip Yeniden Kurun Derim .. oda Olmadi Bir Iki Gün Evel Yayin Normal Idi Simdi Siteemm Hata Verdi Derseniz Bilgi Sayarin Tarihi Geri Alin Derim Ama Gene Diyorum Bende Pek Anlamiyorum :-) yanlis bilgi vermek istemem sadece fikirim bu

Monday, 2.03.2009, 05:22

Türkce Karekterler Var Ise Sarkilarin Isimlerini Degistirin Derim ... dj Mixer Sarkilari Atliyormu ? yoksa Icerisinde Durup Sesmi Gelmiyor ?

Sunday, 1.03.2009, 18:11

sebebim sensin (fcp) by nisa

Emegine Saglik Güzel Bir Calisma ... Tsk Ler Paylasimindan Dolayi ..

Sunday, 1.03.2009, 18:08

gün geçtikçe pişmanlık düşmüş yüreğine yalnızlığının ortasında... Öyledir ki Hayata Öyle Bir Yasamaliyiz ki Ardimizi Dönüp Baktigimizda Aci Bir Keskemiz Olmasin.... Tsk Ler Paylasimin Icin ...

Sunday, 1.03.2009, 17:59

Seni Sewiyorum....

nisa nisam aseletim masum um tsk ederim güzel yorumlarinizdan dolayi ---> sizin icin :sevgi:

Sunday, 1.03.2009, 16:39

Seni Sewiyorum....

Seni Seviyorum..... sevmek; bakmak değil görmekse eğer, sevmek; yanındayken başını omuzuna koyabilmekse eğer, sevmek; yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer, SENİ SEVİYORUM.... * * * * * sevmek; senle iken yere daha sağlam basabilmekse eğer, sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer, sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer, SENİ SEVİYORUM * * * * * sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer sevmek;sen üşüdüğünde gölgemle seni ısıtmaksa eğer, sevmek; sevdiğini çıklık çığlığa...

Sunday, 1.03.2009, 13:48

KIZLAR BEBEK ISTEYEN VARMI HADE SECIN

Ya Bunlar Cok Sekerler Tsk Ler Paylasim Icin ...

Sunday, 1.03.2009, 13:22

resim hangi klibe ait [ Forum oyunu ]

Bayan Ve Benim Tek Asik Olup Siril Schklam Sevdigim Sabah Aksam Dinledigim Sanaci

Sunday, 1.03.2009, 00:27

1980 de ilk albümünü cikarti Not Derya Dedinmi Ilk Akila Gelen Sanatci Radyodan Kopya Alabilirsin

Sunday, 1.03.2009, 00:13

Güzelik Göreceli Bir Kavram Bana Göre Güzel Bir Yüze Sahip Muzik Aleti Calarmi Bilmem Ama Güclü Bir Ses

Sunday, 1.03.2009, 00:06

Tarzi Pop Aseletim Radyo Konusuna Gelince Tsk Ediyorum :-)