Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 9.10.2010, 11:04

Yazar: By_Guven

Sade Bir Medya Player index - Desing By Karayel

ELİNE SAĞLIK KARDEŞİM HARİKA Bİ TASARIM OLMUŞ BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

Monday, 7.06.2010, 07:01

Bedava Online Mp3 Kesici

Bazen mp3 dosyasının sadece belli bir kısmını kullanmak isteriz. (örneğin cep telefonuna melodi yapmak için) kullanmak istediğimiz yeri kesmek için mp3 kesme programları vardır ama biz program kurmak istemiyorsak mp3cut sitesi sayesinde mp3 kesme işlemini hiçbir programa gerek kalmadan bedava olarak yapabiliyoruz http://mp3cut.net ilk önce mp3 düğmesine tıklıyoruz ve kesmek istediğimiz mp3 dosyasını seçiyoruz.daha sonra resimde göreceginiz gibi cursorler var bunları mp3 dosyası üzerinde kesmek i...

Friday, 4.06.2010, 07:11

Program Kullanmadan MSN'nizi Çoklu Yapmak

HARİKASIN MASUM GÜZEL BİR PAYLAŞIM BİLMEYENLER İÇİN AMA SANIRIM ÇOK KİŞİ MSN PLUS KULLANIYOR ONDADA VAR ÇOKLU MSN EKSTRA BASKA PROGRAMA GEREK YOK EYER MSN PLUS KULLANIYORSANIZ RESİMDEKİ GİBİ YAPIN YETERLİ OLACAKTIR..

Friday, 4.06.2010, 06:52

Mavi Giriş Ve Index Sayfasi

MAVİ BİR GİRİŞ SAYFASI VE AYNI SAYFAYA DÜZENLENMİŞ BİR İNDEX UMARIM BEYENİRSİNİZ ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN HERKESE ÖN İZLEME BURADAN DOWNLOAD LİNK 1 DOWNLOAD LİNK 2 DOWNLOAD LİNK 3 DOWNLOAD LİNK 4

Tuesday, 25.05.2010, 11:58

Marquee Tool ( Secim Araci) ile Yansima Yapmak

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM GÜZEL ANLATIMIN İÇİN BENDE ÖYLE YAPTIM PORTABLE CS5 İNDİRİP ORADA YAPTIM GÜZEL PAYLAŞIMDI

Tuesday, 25.05.2010, 11:47

Damar Index Buyrun

ARKADASŞIM GÜZEL ELİNE SAGLIK AMA KODLARIDA VERSEYDİN ARKADASLARA DAHA KOLAY OLURDU BİRDE SAYFADA BİR SÜRÜ GEREKSİZ KOD VAR ONLARI TEMİZLERSEN DAHA İYİ OLACAK GEREKSİZ KODLAR VAR AMA YİNEDE ELİNE SAĞLIK

Monday, 24.05.2010, 07:04

kırmızı portal ve index

ARKADAŞIM LİNKLER YENİLENDİ İNDİREBİLİRSİN HAYIRLI OLSUN

Monday, 24.05.2010, 07:01

kırmızı portal ve index

Alıntı sahibi "****ONUR*****" BY_guven rar indirme linkleri calismiyor yenilerseniz seviniriz.[/quote BURADAN İNDİRİN LİNK 1 LİNK 2 LİNK 3 LİNK 4 LİNKLER YENİLENDİ DOWNLOAD EDEBİLİRSİNİZ ARKADASLAR

Friday, 21.05.2010, 09:33

VALLA ÇOK GÜZEL ANLATMIŞŞIN AMA BEN TÜRKÇE PHOTOSHOP KULLANDIM İÇİN KOMUTLATDA SIKINTI ÇEKTİM AMA BENDE BASKA BİR YOLLA YAPIYORUM ONU ÖNCE YAZIYI YAZIP İSTEDİM EFEKTİ VERDİKTEN SONRA AYNI RESMİ İKİ İSİMLE KAYDEDİYORUM SONRA Bİ TANESİNİ TEPE TAKLAK ÇEVİRİP DİYERİNİN İÇİNE ATIYORUM VE SİLMEK İSTEDİM KISMI SİLİP RENK AYARLARINI İSTEDİM GİBİ YAPINCA BU ŞEKİL ORTAYA ÇIKIYOR ]

Friday, 21.05.2010, 07:37

ÇOK GÜZEL ANLATMISSIN GÜZEL AMA File>>>Transform>>>Flip Vertical BU KISMI BI TÜRLÜ BULAMADIM ONU NERDEN YAPIYORUZ ACABA

Thursday, 20.05.2010, 17:23

Photoshopta Zincir Yapma

VALLA GÜZEL ANLATMIŞŞIN AMA YAPANA KADAR ÖLDÜM BENIM FOTO SHOP 6.0 TÜRKÇE KOMUTLAR ZOR BULDUM AMA İDARE EDER BENZEDİ TESEKKÜRLER

Tuesday, 18.05.2010, 07:03

kırmızı portal ve index

teşekkürler umarım kullanacak arkadaslar vardır simdiden hayırlı olsun herkese

Monday, 17.05.2010, 10:28

kırmızı portal ve index

indirdiğin dosyanın içinde radyo ve index olarak 2 tane explorer sayfası var onlardan radyo yazana sag tıkla ve not defterinde ac içindeki sid noyu deyiştir başarılar

Monday, 17.05.2010, 08:15

kırmızı portal ve index

buyrun arkadaşlar isteyene kırmızı portal ve index beceremeyen arkadaşlar bana pm atsın yada eklesin yardımcı olmaya çalışayım hayırlı olsun herkese umarım beyenirsiniz dosya biraz büyük olduğu için buraya ekleyemedim upload ettim ÖNİZLEME BURADAN BURADAN İNDİRİN LİNK 1 LİNK 2 LİNK 3 LİNK 4 LİNKLER YENİLENDİ DOWNLOAD EDEBİLİRSİNİZ ARKADASLAR

Friday, 14.05.2010, 08:36

DUY YARİM İNDEX

eline emeğine sağlık güzel olmuş ama verdiğin link ön izlememi yoksa kendi radyonun reklamımı onu pek anlayamadm kardeşim

Friday, 6.03.2009, 07:05

buyun beyenirseniz kullanın kırmızı bir index

EsPriTüeL, kardesim ben simdiye kadar hep front page kullandim dream bilmiyorum ama benim yaptıgım programda böyle cıkıyor yapabilcegim bisey yok programla indexi acıyorum hic bi sorun görünmüyor nasıl ve neyi düzelteyim

Friday, 6.03.2009, 06:44

EsPriTüeL, arkadasım bende normal kodlarda görüntüde hic bi sorun yok nasıl oluyorda sizde sorunlu görünüyor onu cözemedim hala iste buda görünen ekran görüntüsü

Friday, 6.03.2009, 06:34

damara_selam, beyendigine sevindim kardesim simdiden hayirli olsun

Friday, 6.03.2009, 06:30

BUYRUN SİZLER İCİN BOL GİFLİ GÜZEL BİR İNDEX DAHA

arkadaslar ben explorer kullanıyorum ve bende hic sorun görünmüyor ha beyenmiyorsanızda o sizin sorununuz zevkimde belki kötü olabilir ama beyenen arkadaslar mutlaka vardır umarım birilerinin isine yarar