Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 4.01.2009, 14:36

Yazar: bysero

İnternetden Para Kazanmak İsteyenler İceri..!!!

edit MAİL OKUYARAK PARA KAZANMAYA BAŞLIYORSUNUZ ANCAK BU SİTENİN DİGER MAİL OKUMA SİTELERİNDEN FARKLI BİR YÖNÜ VAR İŞTE O YÖNÜ ÖDEMELERİNİ ZAMANINDA YAPMASI VE İNSANLARI KANDIRMAMASIDIR. GENEL OLARAK edit'NUN ÖZELLİKLERİ 1)-SİSTEME ÜYE KAZANDIRARAK ÜYE BAŞINA 20 EURO P. KAZANIYORSUNUZ (yani 40 ytl ) 2)-SİSTEME KAZANDIRDIGINIZ HER ÜYENİN KAZANDIGI PARANIN %30'U SİZİN HESABINIZA EKLENİYOR.AYRICA BU %30'LUK ORAN ÜYE YAPTIGINIZ ARKADAŞINIZIN HESABINDANDA KESİLMİYOR 3)-HESABINIZ 5000EURO P. ULAŞINCA ...

Monday, 29.09.2008, 17:10

Demo fm black silver

Alıntı sahibi ""Ipek1988"" bysero, buyur her 15 radyodan birinin adi kral fm oldugundan tk eklemedim, baskalarida faydalansin Cok tsk ederim...

Monday, 29.09.2008, 15:05

bLackSiLver index yardim

bana logo yapacak var mi blacksilverin yerine kralfm'e hosgeldiniz yazacak (

Monday, 29.09.2008, 14:57

Radyo Portal Black Silver

bana DEMO Portal Black Silver YERine kralfm'e hosgeldiniz yazacak arkadas var mi... ??

Wednesday, 24.09.2008, 18:16

Demo fm black silver

Alıntı sahibi ""HayaL GözlüM"" xxjudgexx, indirdiğin image dosyalarında onun yazısız olanı olması lazım ya da Burdan Header eklentisini indirip bir grafik programıyla kendi radyo adını yazabilirsin. Bugün vaktim var. İstarsen Radyo adını yazabilirim :0010: Radyo adını yazman yeterli... BANADA YAZABİLİRMİSİN RİCA ETSEM.... KRALFM.tk diye