Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Tuesday, 8.04.2014, 09:30

Yazar: Meliscanan

Günaydin Mesajlari

Harika bir Güne Günaydinlar.... €fsunum Seni SEviyorum...

Sunday, 6.04.2014, 15:14

Bugün sizi "en iyi anlatan şiir"

SANA UYANDIM Ceylanın ürkekliğini taşıyan Bir aslan pençesiyle kavradım seni, Bütün masallardan süzülen Bir terennümle öptüm seni, Lâcivert bir sükûnetle Yaklaşırken sabaha Sana uyandım. Sana uyandım, Kristal gibi saydam kalbine Kuğu gibi zarif bedenine Cıvıl cıvıl konuşan gözlerine Yağmur gibi dokunaklı sözlerine Deliliğine Uysallığına Korkularına Cesaretine Bütün kavramların ötesinde Sana uyandım. Bir çılgınlık bu Bir fokurdayış Bir umut bu Bir diriliş Bir değişim bu Bir şahlanış Sana uyandım...

Sunday, 6.04.2014, 14:58

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Can, o güzel yüzüne vurgun neyleyim; Gönül tatlı diline tutkun, neyleyim; Can da, gönül de sır incileriyle dolu: Ama dile kilit vurmuşsun neyleyim? Ömer Hayyam

Sunday, 6.04.2014, 14:50

SEVGI ve ASK üzerine...

Duru sudan daha temizdir benim sevgim; Sevgiyle bu oynayış da hakkımdır benim; Halden hale girer başkalarında sevgi: Neyse hep odur benim sevgim ve sevgilim.

Sunday, 6.04.2014, 14:10

Kim Gelsin

yalanci hic olmadim .... olamam sorry neyse odur bende... Üstekki üye kadar siteye emek harcayan gelsin...

Sunday, 6.04.2014, 14:03

"Son söz bende - hic heveslenme"

Ben söyleyim ne oldugunu Zenobia.... Bende Olur....

Sunday, 6.04.2014, 13:58

SEVGI ve ASK üzerine...

Alıntı sahibi "PARGALI" ATEŞTE YANMAKTI SUDA BOĞULMAK Sen bilirmisin ateşte yanmak ne demektir.. Yaşarken ölmek ne demektir.. Bedenin ölüdür ancak ruhun hala yanıyordur.. Bir yüz bir sima bir el bir kol bir ayak arama yanan kişide Dokunmak istersen ellerin kül olur.. Çünkü yanmıştır o beden.. Susmazzz .... yansada ruh feryad eder susmaz Sitem eder acıyı tarif eder umarsızca .. Sen hiç ölü bir ruh oldun mu hiç Çığlık çığlığa sevdanı haykırdınmı hiç Ben duyuramadım sana sesimi Sen duyurdun mu hiç...

Sunday, 6.04.2014, 13:55

Su an hangi moddasin ?

Meliscanan moddunda....

Saturday, 5.04.2014, 00:19

Hahahaha))))))) Aferim iste budur son söz sendedir hakettin....balim

Saturday, 5.04.2014, 00:13

Bakma zati sen €fsunum .... bakabiiiiiliiiirsin amaaaaa sadece BANA

Saturday, 5.04.2014, 00:06

Buğulanmış bir cama ne yazardınız?

Cocuk gibi aglama oraya buraya...... Hak et sende kazan ... birde €fsunum gibi smile yaptim ilk kez .....banada onun kadar yakisirmi)) nooo olmadi

Saturday, 5.04.2014, 00:02

yine olalaaaaaa diyemeden edemiyecegim.... güzel bir son söz diger yarim canimdan canim.... SENDEDIR hak ettin

Saturday, 5.04.2014, 00:00

Su an hangi moddasin ?

Hem dogruluk.... hem keyif modunda.... kisaca Süper güzel Modunda....