Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 11.10.2017, 21:10

Yazar: Aylion

radyom acılmıyor

internet explorer ile sorunsuzca radyonuza sitenizden giriliyor

Sunday, 30.07.2017, 08:14

Radyomun Nicki ve e mail adresim çalındı.

böyle bir imkan olsa herkez herkezin radyosunu"benim diye" alirdi. sifre ve mail gittiyse yeni bir radyo acman gerekiyor, zaten sid numarasinin pek önemi yok, dinleyicilerin web sitene yani adresine geliyor, bunu kaptirmadigin sürece, bir kaybinda yok...

Sunday, 26.06.2016, 00:16

Winamp Yayınları

Flatcast Djmixeri kapatdigimizda, windowsda duydugumuzu yayina gönderiyoruz, örnegin arkaplanda filim izlersen, skyp ile biriyle konusursan bu seslerin hepsi yayina gider. muhtemelen windows üzeri mikrofon ayarinda hata yapiyorsun

Wednesday, 25.12.2013, 18:39

radyoya resim yükleme

f5.3 te resimler sadece url üzeri yüklenebiliyor, yani video (slayt) icin kullanmak istediginiz resimleri önce bir resim sitesine yüklemeniz gerekiyor

Tuesday, 26.03.2013, 16:20

Yeni Forum Ile Ilgili Soru Ve Cevaplar

Alıntı sahibi "WHYNOT" BEN BURANIN ÜYE SAYISINA KATKIDA BULUNUP SAYISININ YÜKSELMESİNİ İSTEMİYORUM ... ÇÜNKÜ BEN GİRMESEMDE ADIM SANIM , RUMUZUM GENEDE GÖRÜNMEYE DEVAM EDİYOR! PROFİLİM DURUYOR! BEN BUNU İSTEMİYORUM! HİÇBİR ŞEKİLDE BURDA BURDA YER ALMAK İSTEMİYORUM... BU YÜZDEN ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ RİCA EDİYORUM !!! ne güzel allaturkaa!! birileri kayit olacak, sorular soracak, cevaplarini alacak isini gördükten sonra "üyeligimi, mesajlarimi silin" kimse bilgisizligimi görmesin! bir baskalari kayi...

Saturday, 9.04.2011, 12:44

Yayin (bakim calismasi)

suan sorun zaten düzeldi, ayrica yayininizi flatcast.com üzeri baglayin demistim, tabiki yayinida com üzeri acacakdiniz

Saturday, 9.04.2011, 12:24

Yayin (bakim calismasi)

flatcast.info da suan biraz sorun var, radyolarinizdaki iframa kodunu flatcast.com olarak ekleyin, yada biraza sabirli olun... gecici olarak radyo rulet üzeri yayinlara girebilirsiniz. http://www.allaturkaa.de/radyo/

Saturday, 9.04.2011, 11:46

Flatcast Sorun Mesajlari

Alıntı sahibi "ABIHAYAT" selam arkadaşlar benimde bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim radyoda yayın yaparken daha önce radyoya hazır temalardan ekleyebiliyordum son bir kaç aydır radyoya tema ekleme yapamıyorum temayı eklediğimde izleyiceler temayı görüyormuş ama bende ekranda tema görünmüyor hatta dark temanın şaftı kayıyor yani ekrandaki terimler birbirine karışıyor yani demek istediğim tema izleyicilerde görünürken neden bende görünmüyor? ALLAH razı olsun -internet aracinin ve bilgis...

Tuesday, 15.02.2011, 19:24

Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News]

birkac gün icinde virtual pc lerin bir ise yaramadigini ögrenen radyolarda rulete dökülecektir... buraninda tadini bozarlar

Saturday, 1.01.2011, 11:51

İyi Seneler Allaturkaa.de Ailesi

2011 hepimize: saglik, para, nese, akil ve firkir versin

Thursday, 9.12.2010, 12:25

Çoklu Flatcast

ana sistem windows 7, prozessor pentium i7, 4gb ddr3 ram. virtual pc sistemleri windows xp servicepack 1 , 64mb ram dan fazlasi gerekmiyor. yukardaki ayarlarla 25 dinleyici sorunsuzca acabiliyorum, fazlasi fazla geliyor.. sadece deneme amacli kurdum, tek kisi oldugumdan tek flatcast bana yetiyor ve artiyor bir gercek dinleyiciye 30 fake dinleyiciyi degismem, sonucta gelen dinleyiciler yazismayanlarin bot oldugunu kisa süre icinde anliyor. yayininiz güzel (caldiginiz parcalar, yaptiginiz anaons) ...

Thursday, 9.12.2010, 12:11

Windows 7 hata veriyo acil yardım lütfennnn

dogru driveri yüklediginden eminmisin? stereo karsimini aktiflestirdinmi? farkli internet araciyla denedinmi? aldigin hata mesajini forum aramasina ekle ve bugüne kadar verilen cevaplardan faydalan

Friday, 10.09.2010, 12:06

radyo ismimi nasil aktaracagim

indexde biryerde flatcast'in sid numarasi yaziyor, onu kendi sidnumarana karsi degisecen. aksi halde indexi ekleyen kisinin radyosunu sitene eklemis olursursun

Tuesday, 7.09.2010, 11:25

allaturka radyo rulet

internet aracinin adres cubuguna modemin IP numarasini yaz, modem ayarlarina gir: mutlaka kullanici adi ve sifre sorar, bunlari bildigini kabul edelim. aradigin modem anlatimini allaturkaa da bulamazsan www.portacmak.com adresine bak. dipnot: modem admin panelinde yapacagin hata, tüm kullanicilarin internete girememesini saglar, buda modem sahibini uyandirir ve muhtemelen kablosuz baglantiyi sifreler. kisaca: kas yaparken gözden olma

Wednesday, 1.09.2010, 10:32

Nice Nice Yillara Allaturkaa De

saka maka 4 yilimi harcamissim burda, eskidim galiba

Monday, 30.08.2010, 11:01

Flatcast: Kayitli Üye olmak

Alıntı sahibi "lost" Bişiyi Merak Ediyorum Radyomun Nikinin Rengini Degiştirebilme Şansi Var mi Acaba !! (Bu sorunun cevabini aradim ama bulamiyorum eger yaziyorsa bi yerde şimdiden kusura bakmayin..Tesekkürler evet, kullanici ismi harici herseyi degistirebilirsin. flatcasta login yapip sol menüdeki imkanlari kullan "modify user recorrds"

Sunday, 18.07.2010, 16:49

fcp

daha evel actigin baslikta verilen video linkindede hepsini adim adim anlatiyordu, eger sesli videoda yardimci olamiyorsa, msn de ne yapacaklar