Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 24.12.2006, 09:07

Yazar: Asi_OnLiNe

Re: tema

Alıntı sahibi ""sirrmaa"" kendi temamisi kendimiz yapma sansimiz var anladigim kadariyla nasil yapabilirim )) Eğer Grafik Bilgin varsa Yapabilrsin **İpucu: Yapabilirsen WORD ve Paint i kullanarakta yapabilirsin. Yeterki İste ** Alıntı sahibi ""prens_sezar "" yaw arkadaşlar bu flatcast denen illette radyoyu tam olarak ne şekilde kullanmasını bilmiyorum bütün özelliklerini bilen varsa beni bu hususta aydınlatın pls şimdiden tşk ler Formu gezersen Mutlaka sorularına cvp bulacaksın Saygılar

Sunday, 24.12.2006, 08:53

edit sag tuş kitleme kodu

Sağ Tuş Kitlemek İçin Aşağıdaki Kodu Kullanabilirsin [code:1]<SCRIPT language=JavaScript>curPage=1; document.oncontextmenu = function(){return false} if(document.layers) { window.captureEvents(Event.MOUSEDOWN); window.onmousedown = function(e){ if(e.target==document)return false; } } else { document.onmousedown = function(){return false} }</SCRIPT>[/code:1] Dediğin yerde Kendi Sayfalarını açması sebebi Ve çözümü Aynı Başlık altında anlatılmış olması gerekiyor.. Saygılar

Saturday, 16.12.2006, 12:18

adam su üzerinde yürüyo ya

İnsanoğlu istediği zaman herşeyi yapabilirler.. önemli olan yaptığı işe konsantre olmak.. örenek veriyim bir insan ayaklarını yerden kesebilir/kaldırabilir (zıplamadan) bir insan boşlukta yürüyebilir... v.b. olaylar mümkündür. çok nadir olarak görünsede bunlar doğal şeylerdir. çok şaşırmamak lazım. Açıkçası ben şaşırmadım

Saturday, 16.12.2006, 10:20

kendi robot resminizi yapın :)

Teşekkürler Paylaşım için.. 90 lı yıllarda kullandığım bir programı aklıma getirdi )

Saturday, 16.12.2006, 10:16

Re: hangi burç nasıl özür diler

Alıntı sahibi ""heartofeye"" .... BOGA: Bir hata yaptiklarinda insanlarla yuzyuze bakmaya cok cekinirler.. hem zaten olan olmuştur.. o yuzden Bogalarin ozur dilemedikleri icin kaybettikleri cok arkadaşlari vardir ... Benim Burcum da Boğa Fakat Ben Defalarca özür diledim... Hiçte Çekinmedim

Saturday, 16.12.2006, 10:13

Ey Türk Kadini..!

Alıntı sahibi ""Muhabbetci"" Tamam iyi güzelde hanimi cocugu olmayan kime sahip cikacak :lol: Ortada kaldik ya , burda Bekarlara karsi bir önyargi hissediyorum... Kamuoyununa bildirilir yaniiiii :lol: Bizde de yok ama sahip çıkacak birilerini buluyoruz. :lol:

Wednesday, 6.12.2006, 11:51

Ya arkadaslar ben radyomu nasil yaycam :D:D

Alıntı sahibi ""dj_mert2"" biz alaturkaa.de sitesinde bizim radyoyu reklam yapabilmek şansımızmız varmı Kardeş!... FLATCAST Üzerinden Radyo yayını yapan Herkez Zaten Listeye eklenir senin ki de mutlaka vardır..!

Saturday, 2.12.2006, 15:53

IQ test edin

http://img58.imageshack.us/img58/5941/iqjn3.jpg bi deniyim dedim.

Saturday, 2.12.2006, 15:18

sizce bunlar hareket ediyormu

) Etmiyor tabiki JPG resimlerin hareket ettiği nerde görülmüş

Friday, 1.12.2006, 11:59

Arka Plan Efekleri

Teşekkürler Paylaşım için..

Thursday, 30.11.2006, 16:18

Bekarlik Sultanlik mi???

Easymail, Detayı iyi yakalamışsın

Thursday, 30.11.2006, 15:59

DOST KIMDIR??

Alıntı sahibi ""~~Sunny~~"" Cok hosuma gitti valla. Te$ekkürler elfim. Ne yalan söliyim Benimde çok hoşuma gitti... Hemen Çok Sevdiğim birine Invitliycem )

Thursday, 30.11.2006, 15:48

Ask İcin Cesitli Görü$ler

İnsanın Başından Herşey Geçer.. Her Aşk Yeni Birşeyler öğrenmektir... Kimi zaman Acı çekmek, Kimi zaman Mutlu olmaktır... Bana Göre AŞK; Aşk Gelip geçici bir sevgidir.. Aşık olan kişi kör olur Karışısındakinin herşeyini kabullenir. gün gelir ufacık birşeyden dolayı O Bitmeycek sandığı sevgi bir anda biter ve Çok kolay silinir..

Wednesday, 29.11.2006, 23:02

resimdeki çıplak kızı bulmaya çalışınnn

Alıntı sahibi ""rame"" elüfüüüüüüüümmm ne kızdın beeeeeeeee naptım ben sanaaaaaaaa Sana kızmıyo be.. Ablamız ara sıra böle yapar... --Çaktırmayın; Kızı Bulamadı :hiding: ---

Wednesday, 29.11.2006, 19:05

Resim Eklemek

Teşekkürler Paylaşım için.. Birşey dikkatimi çekti Genelde Örnek veriyorsun.. Hoş güzel, ayrıca kodu belirtirsen çok daha güzel olmaz mı sence? yani META taglarını boş yere koyup sitede KOd kalabalığına yol açabilirler.. Faydalı bilgilerin ile yeni paylaşımlarını bekliyorum..

Wednesday, 29.11.2006, 18:58

Link Vermek

Teşekkürler paylaşım için... " işaretleri niye çizgi gibi çıkıyor anlamadım ) neyse. Kod İçinde Kullanılan yazı tipinden olsa gerek. Yeni Paylaşımlarını bekliyoruz...

Wednesday, 29.11.2006, 18:51

Kayan Yazi

Teşekkürler Paylaşım için.. Her ne kadar kolay ve kullanılır bir kod olsada Bilmeyenlere verebileceğimiz güzel bir sunum.. Saygılar..

Wednesday, 29.11.2006, 10:19

çevrim içi kız isteme :))))

Walla Ne denir buna? Netde Tanıştık Netde Kız İstedik.. netde İkramda Bulunduk... Netde Nişanlanırız; nişanyüzüğü.gif Aktarımı başlatmak için burayı çift tıklayın Kabul et (Alt+C) Farklı kaydet...(Alt+F) Reddet (Alt+D) Netde Evleniriz.. Netde Çocuk Yapar Büyütürüz... ***NOT***: Konuşmalar Gerçek değildir!!! Dosyaları gönderirken ki resim ise GIF-JPG ise Uzantıları gözükmez!! gözükseler de küçük harfler ile gözükür ve yanında Boyutları Parantez içinde yer alır ) ********** Saygılar...