Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 1.04.2010, 00:06

Yazar: aysun_aysun

Flatcast arka plan Tema [Kirmizi gülüm] design by alakaa

EMEGINİZE SAYGI DUYUYORUZ HERSEY COK GÜZEL ........TESEKKURLER EDERIZ

Saturday, 23.01.2010, 12:06

Yurdum İnsanı :D :D

:girl1: [url][/url]

Wednesday, 15.04.2009, 17:06

cızırtı sorunum var

arkadaslar ben heryere baktım ama bulamadım yada gozumden kacırdım.benım sorunum radyoyu actıgımda cızırtı yapması nedenı ne olabılır acaba bılen bırı varsa bana yardımcı olabılırmı sımdıden tesekkurlerrrr

Friday, 6.03.2009, 16:33

EFLATUN*TEMAM ILE SIZLERLEYIM YINE

ELELRINE SAGLIK VALLA HARIKAO LMUS BU BIZIM SITEMIZE HITAP EDIYORRRRR EMEGINE SAGLIK

Monday, 9.02.2009, 18:26

sevgililer günü icin resimler...

bizlerde burada resım paylasabılırmıyız sakıncası vardı acaba

Monday, 9.02.2009, 14:14

WEB SİTENİZE FON MÜZİGİ EKLEMEK İSTERMİSİN ?

ayyuzlum sarkısını yaptıgın ıcın cok tsk ederım emegıne elıne saglık allah razı olsun

Sunday, 8.02.2009, 20:50

81 il dj gif isim özel yapılır buyur

arkadaslar selam bırbırınden harıka seyler yapıyorsunuz ellerınıze saglık bende de bu program var ama yukledıkten sonra yapmaya calısıyorum yazıları yazıyorum kaydedıyorum fakat radyomda koymak ıstedıgımde ya radyo donuyor yada radyo kapanıyor anlamadım neden oldugunu yada hıc almıyor bı yerde yanlıslık yapıyorum ama nerde oldugunu bılmıyorum bana da yardım edersenız cok memnun olurum burası yerımı degılmı bılmıyorum ama yerı degılsede kusura bakmayın

Sunday, 8.02.2009, 17:42

DJ ISIMLERI YAZMAK ICIN HARIKA BI PROGRAM

fıle ---export--- kayıt yerınden sonra kutucuk cıkıyor gonder dıye orda kullanıcı tanım ve pencere boyutu yazıyor ordan ayarlarını yaptım ama olmadı neyse sızıde rahatsız etmıyeyım kusura bakmayın

Sunday, 8.02.2009, 17:15

tşkler sızlerın sayesınde boyle seylere merakım vardırda

Sunday, 8.02.2009, 17:14

cok ozur dılıyorum ama valla cok oldum bılıyorum bu boyutunu nasıl ayarlıyorum

Sunday, 8.02.2009, 17:01

cok tskler ılgınızden ve alakanızdan dolayı cok tesekkurler

Sunday, 8.02.2009, 16:51

yukleyebıldım cok saol zor oldu ama yukledım kayıt edemıyorum yanı sızler buraya eklemıssınız ya onun gıbı kayıt edemıyorum sımdıde

Sunday, 8.02.2009, 16:50

ben yukledım paylasımlarınız ıcın tskler ama nasıl kayıt edıyor onu bulamasdım kayıt ettım fakat yaptıgım sayfayla beraber kayıt ettı sızlerınkı gıbı olmadı herhangı bıseyını mı almam gerekıyor yardım edersenız sevınırım

Sunday, 8.02.2009, 16:15

ben yuklıyemedım arkadaslar bana yardımcı olurmusunuzz

Saturday, 7.02.2009, 19:05

81 il dj gif isim özel yapılır buyur

selam kolay gelsın harıka seyler yapıyorsunuz nasıl yapıyorsunuz cok merak ettım bende yapmak ıstıyorum ama beceremıyorum nerden nasıl yapıyorsunuz cok merak ettım sızcede sakıncası yoksa bı programmı var bunları yaptıgınız

Friday, 14.11.2008, 23:47

WEB SİTENİZE FON MÜZİGİ EKLEMEK İSTERMİSİN ?

ben bi istek isteyebılırmıyım acaba radyomun adı ayyızlum murat gogebakandan ayyuzlumu yapabılırmısınız rıca etsem cok sevınırım ben yapmak ıstedım olmadı

Monday, 3.11.2008, 11:49

YAYIN DEVRALAMIYOR ALAMIYOR

selam arkadaslar benım sorunumda bır baska dj arkadas yayındayken ben alamıyorum,ben yayındaykende o arkadas yayın alamıyor portlarım acık oldugu halde.....sımdıden tesekkurler yardımlarınız ıcın