Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Thursday, 11.07.2013, 15:00

Yazar: rizegüzeli

~~İçimden geldiği gibi~~

yüreğine sağlıkkk arkadaşım yine harika olmuş içinden geldiği gibi yazmaya devam etttt

Thursday, 16.05.2013, 14:12

~~Bir Olsun~~

YILDIZLARIN GÖZLERİMDE DURAN SEVDAYI KISKANIP BAŞIMA TAÇ OLMASI KADAR CAN ALICI BE SEVDİĞİM.. mükemmel bir yorumm katmışsın yine şiirde yüreğine sağlık arkadaşım ,hepimiz bir yıldız gibi değilmiyiz sürekli parlayan etrafımıza ışıklar saçan .... sende arkadaşım şiirlerinde bir yıldız gibisinn bence .

Thursday, 16.05.2013, 14:06

Regaib Kandili

dua ile çaldım bugün kapını:belki darda belki zorda belki'de çok mutlusun..Yüreğimden RABBİM'e dua gönderdim senin için !! RABBİM sıkıntılarını hayır,mutluluklarınızı daim etsin..HERKESE HAYIRLI KANDİLLER dilerim

Thursday, 16.05.2013, 14:01

~~Bu Şiir Benim Olsun~~

BİR ÇIRPIDA BİTTİ HERŞEY… İŞTE ŞİMDİ ..ŞİMDİ ANNEM BEN NASIL BÜYÜDÜĞÜMÜ ÖĞRENDİM ANNEM .. (ASLINDA ŞİMDİ BAŞLIYOR HERŞEY DİMİ ASİSSSSS) içten gelen duygularınla yazmış olduğun bu şiirde yine harikaa olmuş arkadaşım,yüreğine sağlık .

Tuesday, 16.04.2013, 15:01

~~Elbet bir gün~~

yine döktürmüşsünnn arkadaşım (asistannnn) ağzına yüreğine sağlık

Monday, 21.01.2013, 11:38

~~Seni Özlemeyi Ağlıyorum~~

yine harika bir paylaşım arkadaşım,yüreğine sağlık

Wednesday, 19.12.2012, 13:54

~~Adresim Aynı~~

yine her zaman ki gibi harika olmuş şiirin arkadaşım .kitabını da inşallah çıkarttığın zaman daha da harika olacaktır öncee iyileşmeye bakk aa bak hemen iç soğutmadan afiyet olsun

Friday, 5.10.2012, 14:32

~~Koptu Yüreğim~~

her zamanki gibi harika olmuş kalemine, yüreğine sağlıkk

Thursday, 16.08.2012, 08:15

~~Vakit Durdu~~

harika olmuş şiirin sibela,yüreğine ,kalemine sağlık