Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 19.10.2009, 16:32

Yazar: AKASYA

gif ve mask çalışmalarım kendi yaptıklarım

nisa nisa ellerin dert görmesin canim hepsi birbirinden saheser olmus ) tek bir ricam var tabiki mümkünse ögrenmeyi cok seven biri olarak aceba diyorum nasil ve hangi programi kulanarak yapiyorsun bunlari söylemen mümkünse inan cok sevinirim tekrardan emegine yüregine saglik.

Friday, 27.03.2009, 10:26

temalariniz icin hareketli buton yazilari

<<berdush>> ellerine emeyine saglik cok güzel insallah bende koya bilirim temalarima paylastigin icin tekrar sagol:-)

Tuesday, 24.03.2009, 18:37

alistim duramiyorum misali :-) arkaplan yapmaga

yorumlariniz icin tskler arkadaslar ama fcplerini yaptim yalniz buraya ekliyemiyorum bir türlü basaramadim aleseff:-(

Tuesday, 3.03.2009, 18:59

arkaplan ates-yagmur-gelindamat

arkadasim bu arkaplanlar fcpsi yok daha mausun sagiyla farkli kayit edeceksiniz fcpleyip kulanacaksiniz saygilarimla akasya.

Friday, 27.02.2009, 14:54

burclar arkaplaninin devami

tamam yapayim derya_bdrm yorumun icinde tskler

Friday, 27.02.2009, 14:50

gelindamat arkaplan

tskler yorumun icin selin evet haklisin yanlis yazmisim :hehe: birdahasina daha dikatli olurum. Katlan sanada tsk ederim yorumun icin.

Friday, 27.02.2009, 09:59

gelindamat arkaplan

tskler seckin54 yorumun icin beyendiyine sevindim

Friday, 27.02.2009, 00:50

Bilgisayarım aniden kendiliğinden kapaniyor

arkadaslar bilgisi olan arkadaslardan bir yanit yada cevap bekliyorum lütfen cok acil. Benim pc uzun zamandir nete girmesemde aniden kendiliyinden kapaniyor ve arkasindaki kabloyu cekip tekrar takmadanda acilmiyor tekrar. Fakat bu sürekli olmuyor aniden yani olan sey ama bazi zamanlarda günde nekadar pceyi aciyorsam en fazla yarim saat durmadan kapaniyor . hele dizi falan hic izleyemiyorum ne yuotubte nede baska bir sitelerde. dediyim gibi neden böyle oldugunu yada ne yapa bileceyimi bilen bir a...

Thursday, 26.02.2009, 22:47

Tema Şanlı Bayrağım [By Prenses]

prenses ellerine emeyine saglik süperr olmus temalarin ikiside ya su taslardan bendede olsa keske bende dizsem:-) temalarima bazen paylasimin icin cok tsk

Thursday, 26.02.2009, 22:44

ASKIN CENAZESI VAR (fcp) by nisa

nisa nisa ellerine sayglik cok hos bir tema olmus paylasimin icin tskler

Thursday, 26.02.2009, 17:53

şablon serisi by nisa

nisa nisa arkadasim ellerine emeyine saglik bu tür sablonlar bil hasta cerceve yapmasini bilmeyen yeni baslayan arkadaslarin kesin cok isine yarayacaktir tskler paylasimin icin.

Thursday, 26.02.2009, 15:11

burclar arkaplaninin devami

umarim isine yarayan arkadaslar cikar beyenilirse yorumlarinizi eksik etmeyin:-)

Thursday, 26.02.2009, 15:04

arkaplan selale ve kirmizigüll

oyoyoy cokkk tskler nisa nisa bu bana güc verdi inanki insallah arkadasim tekrardan cok sagol :sevgi:

Thursday, 26.02.2009, 14:56

arkaplanlarim

nisa nisa tskler yorumun icin beyenmene sevindim senin gibi ustadan böyle duymak sevindiriyor insani tskler yorumun icin.

Thursday, 26.02.2009, 13:38

tskler nisa nisa yorumun icin acemiyim daha insallah ileriki zamanlarda cok daha iyilerini yaparim sizlerin temalarina ulasa bilmek icin cokkk calismam gerek cokkk:-)

Thursday, 26.02.2009, 12:18

evet seckin dün yaptiydim bu arkaplanlari :masum: yorumun icin ayrica tskler