Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 6.04.2007, 13:25

Yazar: ~~Sunny~~

Sağlıklı Kalmanın 20 Yolu

13-Meyveleri yemeden önce soyun Bu kesinlikle her meyve icin gecerli degil. Cogu meyvenin asil vitamini kabugunda yada onun tam altindadir. :book: Evcil hayvan beslemek benim sagligim icin ne faydasi olabilirki??? Bunu anlamadim. :roll:

Tuesday, 3.04.2007, 16:08

Süper Kadin

:utan: $iddetle kiniyorum sizleri arkada$lar, kadin $iSman diye kadina gülüyorsunuz. Ne yapsin oda sexy olmak istemi$, demekki yalnizlik kafasina tak etmi. SEVMEK VE SEVILMEK herkesin Hakki degilmi????

Saturday, 31.03.2007, 18:24

:D 0-7 Yaş arası Forum Kurulsa Konular Ne Olurdu

valla cocuklarin konulari bizimkilerden iyi dermi$im. :lachab:

Friday, 30.03.2007, 14:26

Mevlid Kandiliniz Mubarek Olsun

Herkesin mevlid kandilini kutluyorum. :aycicek:

Monday, 26.03.2007, 20:49

Ben ATEistimM... Biraz Konusabilirmiyiz

Bediüzzaman Saidi Nursi, bu hikayeyi yazan kesin Nur cematindendir. Benim bildigim kadar ama Ateistler cok inatci olur ve her ne dersen de sana aksini kanitlamaya calisirlar. Bu hikayedeki Ateist ise bence dini bilmeyen bir insan. Biraz daha Necmi abinin yanina gitse, senden benden daha inancli olur.

Monday, 26.03.2007, 19:03

Kursun kalemle " el " resmi by eLif

Cidden iyi boyamissin. 15 Punkte. :aycicek:

Monday, 26.03.2007, 19:01

KUTLU DOĞUM HAFTASI

ALLAH razi olsun. Cümlemizin kutlu olsun. ALLAH hepimizi Peygamber efendimizin $efatine nail eylesin. :gül:

Monday, 26.03.2007, 18:52

Yemek daveti..

Valla ben agzima sürmem o yemekten, kocaman kocaman kemikler insanin aklina binbir türlü sey geliyor. Ayrica yemek dedigin insanin göz zevkinede hitab etmesi gerekiyor.

Thursday, 22.03.2007, 16:17

AllaTurkaa Kehanetleri;))

Sira bende: :0010: Stella: 2 yil sonra cilginliginda bir yere kadar oldugunu anlar ve kendini dünyaya ve insanlara daha yararli i$lere atar. Greenpeace`nin ba$ina gecer ve Japon`yaya kar$i Balinalarin hayatini korur... ayrica ISlamic Relief genel ba$kani olur, orda tani$digi bir üst düzey yöneticiyle dünya evine girer ve Afrika`daki müslümanlarin yardimina ko$ar...Stella`nin sayesinde insanlar Mutter Theresa`yi unuturlar. :a176: ELfim&Nihanim: Ikiside tIp okuyup, cok ünlü doktorlar olurlar...bir...

Tuesday, 20.03.2007, 22:21

AllaTurkaa Kehanetleri;))

Valla müthi$siniz arkadA$lar :harika: Easy hayranim senin yazi$ $ekline..... :h050: Sen buralarda yipraniyorsun valla. Yazdiklarini inan cok begenerek okuyorum. MAsallah....

Monday, 19.03.2007, 18:10

The ShekerLer :D

Muahaha cok güzel. En kücügü benimm ve easymin dedigi gibi en cici benim. Muahahaha. Elllerine saglik Erencigimin. :saril:

Thursday, 15.03.2007, 18:42

Cocuklara Cizgi Kahramanlari

Tesekkürler eline saglik....forumumuza renk kattin... :aycicek:

Thursday, 15.03.2007, 18:34

ELAZIG sivesiyle Burc yorumlari.....

:lachab: Cok güzelmi$ valla.....sagolasin.....

Thursday, 15.03.2007, 18:33

Friendshipp

Gercek arkadaslik budur iste.