Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 15.03.2007, 22:11

Yazar: ~~Sahinnn~~

Kanla Çizildi

güzel calisma ellerine saglik paylasimin icin tasekkürler

Saturday, 10.03.2007, 15:47

BÜYÜRUN BIRTANE DAHA TEMA

Aypare cok hos vede harika olmus elerine saglik güzel calisma paylasimin icin tesekkürler.......................

Saturday, 10.03.2007, 03:05

Sari Sari radyo Tema*

sen zaten dikkatlisin max ne demek sadece deyiverdim hehehhehe basarilar devam kardesim

Friday, 9.03.2007, 19:35

Müzik Arama Derdi (Resimli Anlatım)

vala süper olmus ellerinize saglik ama ben bearshreyi kullaniyrum bu cok karisik ya onuda tavsiye ederimmmmmm

Friday, 9.03.2007, 19:25

Sari Sari radyo Tema*

oooo max kardesim süper bir calisma ama birazcikkkkkkkk hatalarin olmus misafirler listesini caok kenara almissin arti cet sayfasinin cercevesinde de hatalarinvar belkide bende yaniliyor olabilirim ama yinede süper emegine saglik tesekkürler paylasimina

Thursday, 8.03.2007, 20:24

Yollar 1-2 (Flatcast Tema)

sade ve hos durmus ellerine saglik paylasim icin tsekkürler..................

Tuesday, 6.03.2007, 22:48

Dünyanin yeni 7 harikasini sende sec.

en iyisi ben ayasofya camisine vereyim oyumu cünki harika vede gördüm süper

Tuesday, 6.03.2007, 22:46

Dünyanin yeni 7 harikasini sende sec.

valla paylasimin icin tesekkürler süper yerler ama ben balonun icinde olsamda yukaridan baksam olmazmi hani sayfa da balon ucuyorya hehehehehhe süper yerler yaaaaaa

Tuesday, 6.03.2007, 22:36

Happyyy birthdayy SerseriM87

iyiki dogmussun serseri M87 artik sende yaslandin bir yas daha haahha ama olsun yinede yasam devam ediyor nice yillara

Tuesday, 6.03.2007, 20:40

Siyah Gül Temasi.

evet buda süpe olmus kardes ellerine saglik

Sunday, 4.03.2007, 21:29

Bende Bir TEMA hAZIRLADİM ama KOYAMİYORUM SİTEYE

zorbey kardes inanin yapamiyacak brsey yok bakin size daha iyi yardimci olacak bir link verecem orayi inceleyin siz bakin burada http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=15209#15209 bakin burada size yardim edecek hesey var sizbir dolanin siteyi göreceksiniz

Sunday, 4.03.2007, 20:25

Allaturkaa´da Tema & Resim ekleme

ama tema yapmanin resimlisi olmazki yaaaa yoksa varmida benmi bilmiyorum hadi ya anlat bana lütfeeeennnn ama resimli olsun hehehe sen simdi düsünüyorsun yarn yaparim diye hehehehehehe

Sunday, 4.03.2007, 20:22

valla cetin ne diyeyim simdi biliyorsun tema isi kolay degil güzelbir program iyi bir kafa vede kafanin icinde iyibir beyin hehehehe birde el becerisi yani bunlar oldumu teman bitmis demektir ama unuttum birde Allaturkaya koymak icin bir dost,bir kardes senin gibi az ugrasmadin bize cok yardimci oldun.sagolasin tesekkürler yine artik biliyorsun bunu gören daha yanlis yapmaz sanirim, iyiki varsiniz vede varsin kardesim sana kolay gelsin. iste kolay degil kardesim bizlerle ugrasmak hahhahahaha

Sunday, 4.03.2007, 19:58

cetinnnnnnnnnnnn valla sen baya ugrasmissidir buna ya sanada zahmet verdik ya aa ellerine saglik valla süper bir anlatim olmus artik benden kurtuldunvede daha nicelerinden hehehehe ya nasil tesekkür etsem ya bana yardimci ol cetin sana öylebir tesekkür edeyimki cana degsin yaf sen iyiki varsin kardesim ama unutma ki bilyorsun dimi yardimlarin sana yol su elektirik dagal gaz nebilim iste aklinagelen hersey geri sana geleceginin teminatidir yaaaa yorulmussundurda sen sen gel ben sana cay alayim si...

Sunday, 4.03.2007, 13:21

birkac theme

kardes ellerine saglik süper bir paylasim, calismalarinda basarilar ... ellerine yüregine saglik

Sunday, 4.03.2007, 03:01

NICE NICE YILLARA DENIZZZZZZZ

Deniz kardes mutlu huzurlu neseli saglikli nice yillara kardesim dogum günün kutlu olsun cetinin armaganlarina bayildim bensizden önce o pastayi yiyebilirmiym yaaaaaa )))))

Sunday, 4.03.2007, 01:21

IKI TEMA DA BENDEN

aman yarabbi bune aypare ne yaptin sen ya valla müthis olmus inan artik ne diyecegimi bilemiyorum sen artik ustalastin bu konularda ilk ii temandaki misafirlerin cercevesi olsaymis dahada güzelligine güzelllik katardi bence ama yinede allerine ve yüregine saglik paylasim icin tesekkürler ..................

Sunday, 4.03.2007, 01:16

YENI TEMA>>>>>>>>>GELINCIK<&lt

aypare pes dogrusu fazla lafa gerek yok müthis olmus ellerine ve emgine saglik iyi calismalar ..........

Saturday, 3.03.2007, 16:37

Arkadaslar Sahin`den ikinci deneme tema

Arkadaslar Sahin`den ikinci tema umarim begenirsiniz...

Friday, 2.03.2007, 19:41

Kizilderilikiz

vaww gercekten degisik vede sik durmus bu tema ellerinize saglik paylasim icin teskkürler kardesim basarilar bundan sonraki temalarinda ...............