Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Sunday, 17.02.2013, 01:07

Yazar: Türkleydi

fcp li Tema (gif) CANIM-by Yudum

Gayet hos ve kullanıslı olmus tema çalısman yudumcum elıne emegıne saglık canım aynen devam diyorum sevgi ve selamlarımla canım...

Sunday, 3.02.2013, 10:51

cagaTay Fcp Tema örümcek

Çagatay ablacım helal olsun bu ince emeklerıne senın gibi tema yapan burda pek kalmadı bir BABUSH u taktir ederim birde seni bu tema konusunda basarılı insanları herzaman karga karga gak dedi diyenler kıskanırlar buda senın gibi özel karakterde ustaların kaderıdir diyelim örneksin ve örnek alınması gereken çalısmalarını herzaman taktir ederim ediyorum da iyiki varsın ablacım seni tanıdıgıma çok emnunum üstadımmm

Sunday, 20.01.2013, 00:37

Kapak Sözler :)

Alıntı sahibi "atilla_ky" Özenen değil, özendiren olun! Alayına gitmeyin, kendinize gelin! Kutlarım dostum aynı fikirdeyim size olan saygım ve hürmetim işte bu yüzdendir selam ve saygılarımla

Saturday, 12.01.2013, 07:25

flatcast radyo tema // Ornek Olalım Hayat akıp Gidiyor// Türkleydi //

Meral hanım emin olun tamamen tesadüf renkler ve dizayn yorumunuz için tesekür ederim sagolun

Thursday, 10.01.2013, 08:46

Ne oldum deme -Ne olacagım De

Evet ablacım hamdolsun bu günkü halimize

Friday, 4.01.2013, 19:15

Flatcast FCP Tema-Sürgün-(Sahra)

Emeklerıne saglık sahracım güzel bir çalısmaya imza atmışsın yine herzamanki gibi tebrıkm ederım canım seni

Thursday, 3.01.2013, 08:04

Flatcast radyo fcp sokakalara baktım tema muhibb_40

Eline saglık muhibb kardesim çok şahane görsellık ve kullanıslılık olmus temada göznuruna emeklerıne tesekür ederim kutlarım seni aynen devam harika gidiyorsun tema konusunda

Tuesday, 1.01.2013, 17:33

Yeniyıl Teması fcp By Kaptan

Kalabalık görünümlü ama hoş bir tema ve kullanıslı begendım emeklerınıze çok tesekürler kaptan sagolun

Tuesday, 1.01.2013, 17:31

[ Maraz-52] yeni yıl temam

Şirin ve tam yenı yıl kutlamsı için renk renk güzel bir çalısma emeklerınıze saglık tesekürler

Tuesday, 1.01.2013, 17:30

flatcast fcf tema sarısın dsg antalyalı

Güzel ve kullanıslı bir tema olmus elinize emegınıze sglık paylastıgınız için sagolun antalyalı.

Tuesday, 1.01.2013, 17:28

Bir HayeLsin uzaklarda Bir Ruyasin - Fcp.tema

Çok güzel ve benden tam puan alacak kadar güzel ve basarılı bir tema olmus şenol bey eline saglık paylastıgın için tesekür ederim ve tebrık ederim hakıkaten göz alıcı ince emekler verılmıs

Monday, 31.12.2012, 06:28

2013 Yili Hepimize Huzur Ve Birlik Beraberlik Ile Mutlu Bir Yil Yasatmasini Dilerim

Acısıyla tatlısıyla koca bir yıl ı yasadık ve bitti geldik 2013 yılına Tüm moderatör ve jüri arkadaslarımın ve Allaturka üyelerimizin , Yeni yılını kutlar tüm güzellıkleri ve bütün mutlulukları 2013 yılında yaşamalarını canı gönülden diler , Sevgilerin hiç tükenmedigi Sıcacık gönüllerinize Pırıl Pırıl Bir YENI YIL ve Nice huzurlu ve mutlu uzun yıllar gecirmenizi dilerim ... Saygılarımla , Nehir YURTSEVEN

Monday, 31.12.2012, 06:16

Flatcast radyo fcp mavi denizim tema muhibb_40

Canım kardesım çok hoş ve göze batan bır tema olmus ellerın dert görmesın insallah birazda siyah agırlıklı temalar görmek isterım gönlümce tabı sen bilirsin allahımın güzel kulu paylasıma sundugun için sagolasın tesekür ederim eline saglık

Monday, 31.12.2012, 06:12

FlatcastFcp Tema Sözlerime Bak.By Çilek

Sade seven djeylerımız için çok hoş ve şık bir tema olmus mustafa kardeşim eline emeklerıne saglık çok begendım bu çalısmanı paylastıgın için tesekür ederim bu temanın birde çiçekli olanınıda uygular koyarsan buraya 2 ci bir tercihte sunmus olursun bu nacizane fikrim tabi

Sunday, 30.12.2012, 14:23

Flatcast Fcp Tema Gitme Sevdalim 012BeNeTToN

Elinize emegınıze saglık görsel açıdan hoş ve kullanıslı olmus tesekür ederım paylasıma sundugunuz için sagolun.

Thursday, 27.12.2012, 15:04

Flatcast FCP Tema (GİDİŞİN BİTİRDİ/HAYATIMI ARIYORUM) (Rumeysa*21)

Rumeysa eline koluna saglık canım gayet güzel görünümde bir tema olmus aynen devam et basarılarının devamını dilerim

Thursday, 27.12.2012, 07:23

Flatcast Fcp Tema Gül Sevdigim By Çilek

emeklerınıze tesekürler mustafa çilek kullanıslı bir çalısma olmus elinize saglık

Thursday, 27.12.2012, 07:22

Yakdi yine Kahve Rengi GöZLerin - Fcp.Tema

Çok basarılısınız senol bey tam puanı seve seve hak eden bır emek bu temanızda helal olsun size diyorum tesekürler