Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 6.09.2007, 22:46

Yazar: sezer88

Flatcast 4.16 - F5 Sürümüne Geçiş

mrb birdey soracaktim radyomuzu yönetim panelinden delete yaptigimizda geri getirebiliyormuyuz. yoksa dönüşü yokmu arkadaslar

Sunday, 26.08.2007, 22:13

Flatcast 4.16 - F5 Sürümüne Geçiş

bir deneme yaptim engelledim arkadasa yeniden gir dedim ve girince tekrar yazabildi pek bi özelligi yok bence kimi ne icin engelledin aciklama yok dj ler arasi yüksek kordinasyon gerekiyor yorunucu 4:15 de en azindan ban olayini merkezden yönetmek var muhalefet gibi konusdum amaD birde asıl sürümü görelim bakalim o zamn karar veririz artik

Wednesday, 30.05.2007, 04:04

Flatcast Radyo Teması Yapalım ( Videolu Anlatim )

çok güzel Anlatmissin kardesim eline saglik bende yararlandim yalniz photofiltre programinda secilili alana nasil geri dönüyoruz acaba ; diyelim bir daire cizdim islemleri efectleri verdim sonra kare cizdim ve uygulama yaptim peki buradan daireye tekrardan degisiklik yapmak icin nasil geri dönüyoruz (geri al haric)

Friday, 9.02.2007, 19:11

total : Radyoda toplam ziyaretci sayisi

arkadaslar bir bilgisi olaniniz varmi bilmiyorum belkide sadece benden oldu ayni nickte 2 radyom var bunlarin totallari yani toplamlari karisti önceki kurdugumun radyonun totali öbüründe görünüyor eski haline getirmem icin ne yapmam geriyor acaba!! simdiden ilginiz icin tsk ederim

Tuesday, 28.11.2006, 01:42

flatcastda yazilari nasil degistirebilirim ?

Arkadaslar radyoda text teki yazilari temizlemeyi nasil yapiyoruz anlatabilirmisiniz tskler