Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 14.01.2009, 20:41

Yazar: Seven

Mavi Index Süper bisey

Tabi Nedemessin Süpermis Siteye Koydugun Sitrip Viruslarda Süpermis Ayipya Bizde inanip Tikliyoruz Viruslu Site Tiklamayin....... :x

Thursday, 1.01.2009, 07:08

Mavişim ışıl ışıl index :up:

SLM Arkadaslar ne güzeliya siteye trojen virus koymus strip ayip degilmiya insanlara bu sekilde yalan söylemek site yapip virus koymak buranin mod..lari konturol etmiyormu bu kodlari sakin tiklamayin tiklayanlarda antivirus indirip oc lerinden virusu silsinler yoksa neyiniz varsa o kisiye gider benden demesi

Friday, 19.12.2008, 03:07

Flatcast Sorun Mesajlari

okey tesekkürler paylasimin icin emegine saglik denicem

Friday, 19.12.2008, 02:48

Flatcast Sorun Mesajlari

turkce karekterden degil arkadasim ben acemisi degilim yanlis anlama ama basima ilk böyle birsey geliyor dun format attim ve yayin aldimda mixser bir muddet sonra pes pese sarki bittinde sarkilari atlatiyor

Friday, 19.12.2008, 02:47

TESEKKÜRLER

arkadasim tesekkür ederim cevabin icin aam yazdiklarinin hepsi bende dogru yesil pirtum acik modemdende freewalldende ayrica ilk kez mesaj yazdim buraya kizmana gerek yok yani olmadi diye abska yerede yazmisim ozur azarlamana gerek yoktu yani yinede cevabin ciin sagol

Friday, 19.12.2008, 02:10

Flatcast Sorun Mesajlari

slm arkadaslar ben yayin aldimda bir muddet sonra mixserden sarkilar pes pese atliyor bir turlu cözemedim yardimci olursaniz sevinirim neden sarkilar pes pese atlar butonlar basili degil dikkat ettim

Tuesday, 11.03.2008, 10:21

USTALARIM HALEN BU SALDIRIYI DURDURAMIYORUM

4.16 da hic birsey yapamazlar ama yinede kim olduklarini bilmek istiyorsan elinle koymus gibi bulabilirsin nasilmi) https://extremetracking.com/?myaccount bu adrese gir sing up yazani tikla üye ol sonra sana kod vericek o html kodunu sitene java olarak yapistir yapistirken icindeki rakamlari 0 yapki giren dinlici böcegi görmesin görsede bise olmaz ve sitene giren herlesin sehrini ve ip adresini ayni anda görürsün beceremessen beni ekle yardimci olurum bende zamaninda cok dert yandima am simdi bi...

Monday, 18.06.2007, 00:10

Camdan Kalp [ Flatcast Temasi ]

tskler sevigili admin cok sper olmus eline yüregine saglik devamini bekleriz :hihi: :sevgi:

Sunday, 17.06.2007, 22:28

Sorma Neden ( Flatcast Temasi )

cok cok cok harika olmus ama ben daha yeniyim burda bunu nasil alabilcem ben cok begendim ama malesef alamiyorum ama bu temayi cok istiyorum bana bu sansi verirseniz cok sevinirim simdiden tskler :harika: