Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 14.05.2009, 09:32

Yazar: kameraarkası

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

selam çok güzel bir şey yardımsevereliliginiz için şahsım adımaçok teşekkür ederim sizden ricam dj ege dj ömür dj arzu dj serap tazarmıısınız.

Thursday, 30.04.2009, 11:54

FLAT ÇÖKTÜ

eh yani evet dinlenelim biraz zaten radyo adsl kotasını çok aşıttırıyor bu ay bana 29 tl gelmesi gerekirken 65 tl fatura geldibiraz ceblerimizde bayram etsin.))) saygılarımla

Wednesday, 25.02.2009, 21:42

Resim Oyunu

:harika: selam ben olay fm den ege resmin nasıl ekleneceğini bilemediğimden bende bunu yolladım. SAYGILARIMLA

Wednesday, 18.02.2009, 17:11

Gidemedim...

nehir hanım ben olayfm den ege bu şiirinizi benim yayın satimde bütün olaycılara okuyacam yüreğinize sağlık harika olmuş SAYGILARIMLA

Friday, 31.10.2008, 08:25

Blogcu.com üzeri ücretsiz Flatcast Radyo Portali

Kirmiz yazan bölümleri degistirmeninz lazim- 1. AllaTurkaa BlackSilver sayfanin ismi 2. http://allaturka.al.funpic.de/blogcu/images/header.gif bu sayfanin logosu eklenti olarak zip dosyasindaki resmi (Sade üyeler görebilir) bir grafik programiyla editleyin (yani sayfanizin yada radyonuzun ismini üzerine yazin) ve sonra imageshack gibi bir alana yükliyerek yeni url ekleyin. 3. sizine-postaadresiniz@hotmail.com iletisim icin bir e-posta adresi, istek olarakta kullanabilirsiniz 4. KAYAN YAZI..... b...

Friday, 31.10.2008, 08:18

By Tugi Dini Tema (Allah Yoluna)

evet bencede Allah yazısı altta kalacak oysa o herşeyin üstündedir

Saturday, 25.10.2008, 13:10

SAYIN SAFİYE HANIM ONU BEN GÖRDÜM OLMUYOR OLMUYOR KISACA BEN RADYOMUN AYARLARINA GİRMEK İSTİYORUM ONU BECEREMİYORUM İNGİLİZCE BİLE OLSA O BAHSDLİNE YERE TIKLADIĞIMDA RADYO AÇILIŞ SAYFASI GELİYOR TŞKLER

Saturday, 25.10.2008, 12:01

sevgili masum masum yardımlarınız için grçekten çok tşk ederim bu dite çok hareketli ise sizin gibi yöneticilerin yardımlarıyla bunu başarıyor ancak son bir yardım talebinde daha bulunacığı kırmayacağınızı umut ediyorum radyo aayarları değişiminde şekilde tarif ettiğim gibi yapıyorum ancak meslea name ve pasword yazan yerin altında meine sendezentrale yazısı yok onun yerine radyoya giriş yazısı olan broedcatervar çıldıracam ne yapmam lazım yani sizin dediğiniz gibi radyo ayarlarını değişecem ama...

Saturday, 25.10.2008, 10:02

sevgili masum masum dinleyicilerin gördüğü sayfa hani dj ler yayın alrken flatcastın ana sayfası açılır ya lodin pasword gibi o sayfa açılıyor size sayfanın adresini kopyalıyorum bu arada ilginize ç ok teşekkür ederim http://hayatvecan.blogcu.com/

Saturday, 25.10.2008, 09:05

selam öncelikle allaturkaya böyle bir yardımda bulunduğu için tşk ederim, ben aynen hepsini yaptım ve olduda, ancak dinleyici olarak gelenler flatcast sayfasını görüyor ve dolayısıylada dinleyici olarak gelemiyor sadece ben çalıyorum ben dinliyorum acaba nerede hata yaptım bana yardımcı olursanız çok sevinirim SAYGILARIMLA

Sunday, 19.10.2008, 15:54

hangi proğram

yaa arkadaşlar siz bu temalaraı bilgisayarda hangi proğramda açıyorsunuz ben photosopta bile açamıyorum

Thursday, 16.10.2008, 12:26

şifrelerimi unuttum

Aarkadaşlar radyomun hem şifresini hemde sıd no sunu unututm ne yapmalıyım SAYGILAR

Monday, 13.10.2008, 10:08

Photoshopta Tema Yapımı (Resimli Anlatım)

tabiiki herkes birbirinden bir şeyler öğrenip biribirimizi tamamlamamaız lazımşahsım olarak ben 35 yıllık fotoğrafçı olduğum halde gençlerden öğreneceğim çok şeyler var ve sormaktanda asla çekinmem burasyı bir aile ortamı bir okul gibi düşünürsek herzaman birbirimiden destek almalıyız ve saygıyı sevgiyi asla yitrimemeliyiz saygılarımla

Monday, 13.10.2008, 09:49

Photoshopta Tema Yapımı (Resimli Anlatım)

selamlar ben profesyonel fotoğrafçıyım artık bilemiyorum alıştığımdanmıdır nedir ingilizce daha kolayıma geliyor geçenlerde türkçe versiyonlu bir photoshopta çalışayım dedim çok zorluk çektim beretcan kardeşimizin dediği gibi türkçeye geçenler yapamıyor tekrar ingilizceye geçiyor saygılarımla

Monday, 13.10.2008, 08:56

AllaTurkaa'yi nasil buldunuz?

harika bir site bu siteyi hazırlayan arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim