Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 31.03.2011, 11:16

Yazar: Harbikiz

Flatcast Fcp Tema[Liste Yayın] BaBuSh

tskler temayı aldım emegine saglık babushh

Wednesday, 23.03.2011, 21:43

FLatcast-Fcp-Hasretim-Tema

tebrikler harika bir tasarım olmuş emegine saglık mavişşş

Saturday, 28.08.2010, 15:10

Photoshop ile Index Yapimi

çok güzel ve bilgilendirici bir paylaşımm emegine saglık babushh tşkler

Monday, 23.08.2010, 04:36

Flatcast Fcp Tema: /05/ By Harbikiz (Çekip gidesim var artık yalan dünyadan)

haklısın atiye kabloları çok abartmışım bende şimdi farkına vardım, bidahakine daha dikkatli olurum kısa ve öz yorumun için çok merci

Wednesday, 4.08.2010, 23:50

oyy oyyy sagol jujumm ablamm o senin güzelliginden kaynaklanıyorr ,sende süpersinn cnmm , güzel yorumun için çok tşkler

Friday, 9.07.2010, 13:59

Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun...

tşkler arkadaşlar, amin dualarmiz kabul olur inşallah , tüm mülüman aleminin yeniden miraç kandili hayırlara vesile olmasi dilegiyle

Friday, 9.07.2010, 13:54

Dogum Gunun Kutlu Olsun Prenses

Dogum gününüz kutlu olsun prensesss nice mutlu senelereee

Friday, 9.07.2010, 13:45

Flatcast Fcp Tema [ Kelimeler Yetmez ] design by Alakaa

maşallahhhh tü tü tü allah nazarlardan saklasın kaan bu ne hız süper görünüyor bu çalışmalarında tebrikler, özellikle temanin köşesindeki aşk yazılı pasta ve tabak acaip şeker olmuşşş çok begendim ellerine saglik..

Monday, 5.07.2010, 23:15

Flatcast Fcp Tema -3 Rekte Saz Tema By Miko

net ve güzel bir çalışma olmuşş tebrikler mikailll

Monday, 5.07.2010, 22:04

Flatcast Fcp Tema [ Sabret Sevdam ] design by Alakaa

enfes çalışmalar harika görünüyor bence sen bu tarzzz değişikkliklere devam et süper olmuş Kusursuzz diyebilirimmmm brawoo , bende koyu gri ve siyah tonlari temalaramı başlasam acaba forumda görüyorum paylaşımlardaa acaip begeniyorum çok asil ve kaliteli görünüyorrr tebikler yeniden alakaaa

Monday, 5.07.2010, 21:58

beyaz gelincik + mikail +night +yagmur+masum = güzel yrumlarınız için heinize çoktşk ederim sagolun varolun masum göz yormuyor pek ama seningi usta bir temaci diyorsa doğrudur tşkler şekerim güzel yorumun için çok merci

Monday, 5.07.2010, 10:48

flatcast fcp-tema-kemanci kiz

sade ve güzel çalışmaa olmuş ekinnn , yalnız size küçük bir öneride bulunmak istiyorum artık temalarınıı renklerinin değişme zamanı gelmedimi sizcede farkli renklerdeki tmalaınızı merak ediyoum ve sabırsızlıkla beklicem emeginize saglik paylaşim için tşklr .

Monday, 5.07.2010, 10:21

Alıntı sahibi "By serseri" emeğine sağlık harbi daha önceden yapmış olduğun bir tema olduğu için dikkate almıyorum ) Serseri açıkçası seninbu yaptıgın yorumuu anlayamadım dikkate almıyorum derken biraz daha açıkkonuşabilirmisin? neden ,temanın tarihine göre düşüncelermi degişiyor , sonuçta ortada verilen bir emek var senin bu düşüncen ve yorumun bence neyse susayım bundan önceki ekledigim temaların hepside eskiden yapmış oldugum çalışmalardı ve halende var sandıkta sen dikkate alma eme saygı gö...

Monday, 5.07.2010, 10:09

güzel yorumlariniz için tşkler arkadaşlar , Alaka benim burda alatmak istdigimi bir çogu arkadaş anladı birçoguda anlammış belliki hemen açiklamsını yapayım çok güzel bi konuya degindin ; bir temada design varsa o tema desgn adı yazan kişiye aittir dogru ama şöyle bişide varki bir çok arkadaş temasında hazır şablon , hazır buton , hazir şekiller kullanmkta ve benim ekledigim temalarımda hazır olan hiç birşeyyok resim hariç genelinde , birde temalarımdaki butoları soran arkadaşlar oluyor hazırmı ...

Sunday, 4.07.2010, 23:26

tşklr eda , eyvallhh.. delikurtt sagolasınn = güzel yorumlarinşz ve yildizlar için çok mersi

Sunday, 4.07.2010, 23:11

tşk ederim cicidici: ) , tşkler gönül abla videoya bende bittim o videoyu alana kadar neler cektim yürütebilirsin sabah akşam güle güle kullan