Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 25.11.2009, 20:05

Yazar: senarist

mikrofon calismiyor

hmm pc ye komple format attim yeniden yükledim herseyi ama degismedi anlamadim gitti eskiden yapinca düzeliyordu

Tuesday, 24.11.2009, 16:15

mikrofon calismiyor

beratcan usta ben dedigin seye bakdim ama orda bir sorun göstermiyor ya nereden olabilir acep

Monday, 23.11.2009, 18:20

mikrofon calismiyor

bu resimli anlatimin alman casi varmi=)?

Sunday, 22.11.2009, 11:55

mikrofon calismiyor

selam ben poivy diye bir program vardi pc de onla telefon görüsmesi yapabiliyordum ama mikrofon su günlerde olmuyor karsimdakine ses gitmiyor daha evveel de olmusdu HD Ddeck diye bisi var pc de ondan ayarlamisdim ama simdi olmuyor napmaliyim yardimci olurmusunuz..

Friday, 6.11.2009, 18:09

sorun msn 2009

selam arkadaslar bende msn 8,5 vardi ve bugun acarken bi yazi geldi devam edebilmeniz icin yeni msn ni yüklemeniz gerekli diye yükledim bende ama onda msn plus kullaniliyormu yüklemek istedim sonra msn plusu olmadi nasil yapabilirim yada eski msn ni kullanma sansim varmi bilgilendirirsenis memnun olurum saygilarimla..

Tuesday, 3.11.2009, 19:45

youtube videosu power pointe koymak nasil oluyo`?

selam arkadaslar youtube videosu power pointe nasil yapabilirim ybilgisi olan varmi?

Monday, 2.11.2009, 20:53

ip bulmak nasil oluyor?

ya kardesim ne cevap yaziyon madem bisi sorduk böyle cevaplar yazma sende benim sorularima madem

Monday, 2.11.2009, 20:36

ip bulmak nasil oluyor?

karsidakinin ip numarasi nasil ögrenilir?

Friday, 30.10.2009, 22:18

msn plus ile ilgili sorun

ehm windows xp de anlatim alman ca yaparmisiniz

Friday, 30.10.2009, 20:28

msn plus ile ilgili sorun

selam arkadaslar msn plusda su günlerde bir sorun var hani kisi listesi var orda kim seni sildigini yaziyor ama su günlerde mesela ben birini ekliyorum o kisi kabul ediyore msn nde online gösteriyo ama orda hayir yaziyo listesinde görünmüyom o kisinin bu sorun bi baska arkadasdada oldu neden acaba bilgisi olan varmi??

Sunday, 25.10.2009, 10:26

Radyolara giremiyorum malesef artik:(

tamam dir artik cözdüm sorunu acdik sonunnda su portu tesskürler bütün yardimci olan arkadaslara

Sunday, 25.10.2009, 09:28

Easy Box A300-A600 WLAN Modem lerde Port acmaK

tmm aynenn uyuguladim simdi bunu ordaki kancaayi kaldirmadan önce nat port mapping de kendi ip nonu filan yaziyon sonra altinda abbrechen ni isaretlemissin doldurdukdan sonra abbrechene mi tiklicam yoksa??

Sunday, 25.10.2009, 09:12

Easy Box A300-A600 WLAN Modem lerde Port acmaK

bende öyle yapiyorum usb modem degil benim kisi baglantili modem ama ben o ip nosuyle setube girince b ende arcor yerine vodofone yaziyo ve onun ayarlari degisik arcor da erweiter filan yaziyo ama bend eöyle bisi yok.