Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 24.02.2010, 09:47

Yazar: lilikum53

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

Alıntı sahibi ""lilikum53"" irem hanim ben yeni bi radyo aldim edit link radyoma girişde şöyle bi hata veriyor Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from using an invalid stream request. dj girişnde bi sorunyok dj ler al ver yapabılıyor dınleyıcı girdiğinde yayın açılır gıbı oluyor kapanıyor emsene gelen linki siteye yenıden atdım hatda diyer radyomdakını kulandım yıne olmadı çözemdım ben bu işi ee her işi ehline sormak lazım yalniz gök yüzü mavi ve beyazdir__________________-

Wednesday, 24.02.2010, 09:34

Alıntı sahibi ""lilikum53"" Alıntı sahibi ""lilikum53"" yeni bi radyo aldim edit link radyoma girişde şöyle bi hata veriyor Sorry for inconvenience. using an invalid stream request. dj girişnde bi sorunyok dj ler al ver yapabılıyor dınleyıcı girdiğinde yayın açılır gıbı oluyor kapanıyor emsene gelen linki siteye yenıden atdım yıne olmadı .............. yalniz gök yüzü mavi ve beyazdir____

Wednesday, 24.02.2010, 09:33

Alıntı sahibi ""lilikum53"" ben yeni bi radyo aldim edit link radyoma girişde şöyle bi hata veriyor Sorry for inconvenience. using an invalid stream request. dj girişnde bi sorunyok dj ler al ver yapabılıyor dınleyıcı girdiğinde yayın açılır gıbı oluyor kapanıyor emsene gelen linki siteye yenıden atdım hatda diyer radyomdakını kulandım yıne olmadı .............. yalniz gök yüzü mavi ve beyazdir__________________-

Sunday, 9.08.2009, 13:55

Radyoda özelleri nasıl okuyabılırım

sayin vip ve medernatörler benm yazdiğim msazlari yayinlamiyosun dikkatini çekerim..bundan önce yazdiğim msaj ..vip ve medernatör dersinizi ii çalişin ... özle okunmasi adi üstünde özel bu okunmasın a herkez gibi tabiki bende karşiyim okunmasını istemem ama okumanaz deyil e söyle burdan bilelim bilenler nasil biliyo bunu söylemek bilgiyi paylaşmak deyildir insanlari yalnişa sevk etmekdir sen şimdi bu mseji da yayinlamiyacaksin çünkü bundan öncelikeride yayinlamdin no prblem bertcan

Sunday, 9.08.2009, 08:07

Radyoda özelleri nasıl okuyabılırım

Alıntı sahibi ""ßy-_Rmx"" lilikum53, Burda caka satmak degil paylasım ve bilgi sunmak gerekli!! Bende bellı keyloger ve trojen dısında mümkün degil diyorum ozelleri okumak dersini ii çaliş vip özel okumayi burda anlatmak bilgi sunmak olmaz özel adi üstünde kişiye özeldir okunmasina herkez gibi karşiyim okunmaz diye bişey yok yayindaki dj okur dersini ii çalis öğrenirsin vip yalniz gökyüzü mavi ve beyazdir__-----

Friday, 7.08.2009, 21:52

Bütün Flatcast Kullanicilarin Dikkatine !

arkadaşlar ayni sorunu bende yaşiyorm ceren kardeşimz buraya yönlendirdi iyi güzel hoşda bu anlatdiklrinizi bi şekilde hazirlasaniz mademki bukadar uğraş eriyosunuz bı yerden de Download verseviz bizde değişmesi gereken yeri değisek bence bizm işimizi daha kolaylaşdirmiş olursunuz hiç bilenle bilmeyen bir olurmu siz kendınıze göre anlatıyorsunuz yani işiniz bu kendinize göre anlatiyorsunuz siz bu dosyayi hazirlayın buraya koyun ben Download edeyim yoksa bu iş zor gözüküyo vallaa iki gündür uğraş...

Friday, 7.08.2009, 13:46

Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from

Alıntı sahibi ""Findik"" radyoyu flatcast linkinden acmak istiyorsunuz, buna flatcast izin vermeyip engelliyor, flatcastin iframe kodunu sitenize ekleyin -

Thursday, 6.08.2009, 21:17

irem hanim ben yeni bi radyo aldim edit link radyoma girişde şöyle bi hata veriyor Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from "lilikumfm" using an invalid stream request. dj girişnde bi sorunyok dj ler al ver yapabılıyor dınleyıcı girdiğinde yayın açılır gıbı oluyor kapanıyor emsene gelen linki siteye yenıden atdım hatda diyer radyomdakını kulandım yıne olmadı çözemdım ben bu işi ee her işi ehline sormak lazım yalniz gök yüzü mavi ve beyazdir__________________-

Thursday, 6.08.2009, 21:08

Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from

Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from using an invalid stream request. bunun açiklamsi nedir arkadaşlar bilen varsa yardımci olsun tercume etdım ama Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Siz" bir geçersiz akışı isteği kullanarak akışını ziyaret çaıştı. linki yeniden yükledim düzelmedi hala uğraşmakdayim link edit .dj girişinde sorun yok dınleyici girerken açilir gibi oluyor kapaniyor radyo bu hatayi heriyor tşkrr yalniz gökyüzü mavi ve beyazdir_______________

Sunday, 8.03.2009, 21:45

DJ YAYIN ALAMIYO

Alıntı sahibi ""Kararlıyım"" bunun neresi aciL kullanıcı adınız veya şifrenizi yanlış girerseniz o uyarıyı alırsınız ---> Lütfen kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru girin. bir diger seçenek üye olduğunuzda gelen maili aktiflemezseniz yine girşi yapamazsınız :up: dj nasıl yanın alır :burda: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=148349#148349

Sunday, 8.03.2009, 18:46

DJ YAYIN ALAMIYO

Nur für registrierte Benutzer This page con only be accessed by registered users. Please enter your Username and your Password. Sie sind noch kein registrierter Flatcast-Benutzer Hier können Sie sich registrieren lassen! BÖYLE BI HATA VERİYOR Sadece kayıtlı kullanıcılar için Bu sayfa karşı sadece kayıtlı kullanıcılar tarafından erişilebilir. Lütfen kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Henüz bir Flatcast Burada kayıtlı kullanıcı kayıt olabilirsiniz! Almanca TÜRKÇE TERCÜME EDIYORM BI ANLAM VERMED...

Saturday, 28.02.2009, 12:32

ARKADAŞLAR BU İŞE KÖKLÜ Bİ ÇÖZÜM BULAMIYOMUSNZ ..BUKADAR İŞİN EHLISINZ .. YANI BI PRGRAM YAPILSIN HERKEZ YÜKLESIN AKDIVİTE DENETIMİ Gİ MESELA BUNCA MILLET BU SIKINTIDAN KURTULSUN ...SİZN BU ANLATIĞİNZ İŞLEMI NASIL YPABILSUN BU İNSANLAR ..ÇOK SİKINTLI VE UZMANLIK GERKDRYOR

Thursday, 26.02.2009, 18:03

Flatcast icin Port Acmak

this page con only be accesseed by registered users please enter yor passwor sie sind noch kein registerter flatcast- benutzer? heir können sie sich YAYINMİ BAŞKA DJ ARKADAŞLAR ALMIYOR YUKARDAKİ HATAYİ VERİYOR SEBEBİ NEDİR ACABA

Tuesday, 9.12.2008, 12:48

FFDSHOW

yalniz gök yüzü mavi ve bayazdir