Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 2.07.2019, 23:43

Yazar: derbeder34

tema rica edecem

selam hayırlı geceler senden bi tema isticemm öle bi tema istiyom ki isyan damar yazan sözlü bi tema istiyom lakabım damarci erkek teması olsun ama okkalı sözlü bitema olsun rica etsem yaparmısınnn yaparsan cok sevinirim simdiden emeğine yüreğine sağlık tskl ederim iyi geceler aeol kcib hoşça ve dosca kal by

Monday, 6.02.2017, 11:15

Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu

selam mutlu neseli güzel günler dilerimm ben dj damarcı 16 dj damarcı dj asi damarcı dj suskun damarcı dj seko dj serkan dj damarcı sizler damarcı sizlerle bu dj isimlerinden istiyorum mümküğnse yesil beyaz ve kırmızı beyaz olursa cok sevinirim simdiden size kolay gelsin emeginize yüreginze saglik a eolun byee

Monday, 30.08.2010, 16:40

dj yazilari gifler ıstek bolumu

cok tsk ederım yuregıne elelrıne saglık guzel olmus senden bı rıcam olacak o kalp ıcındekılerı sılkersen sevınırım ben ıstegımı yanlıs yazdımm onu zatı kullanamam gende cok sagol

Sunday, 29.08.2010, 22:24

30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun !!! TÜRK,Yıldırımdır, kasırgadır, Dünyayı aydınlatan güneştir... Yüksek Türk; senin için Yüksekliğin Hududu Yoktur... Benim Hayatta yegane fahrim, servetim, Türklükten başka bir şey değildir... Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve EBEDİYETEN TÜRK KALACAKTIR... NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

Sunday, 29.08.2010, 22:21

evet ya bende de 93 sayfa baska acılmıyo neden acaba

Friday, 27.08.2010, 22:24

özür tek derken tek ısım olarak hepsı bı arada degıl tek tek ısımlere göre olsun kolay gelsın

Friday, 27.08.2010, 22:22

o ısımler tek kalp ıcınde olacak yazdıgım ısımloere göre olsun bıde degıısık bı kalp ıcınde yaprsan cok sevınırım sade serkan serpıl bu aynı kalp ıcınde olsun yanı daha evel yaptıgın gıbı bıtaraf serkan bı taraf serpıl oburlerıde tek ısım olarak yazdıgım gıbı rıca etsem tabı sımdıden cok sagol sana kolay gellsın

Thursday, 26.08.2010, 23:45

ısımler ıcın cok sagol tsk ederım bır rıcam daha olcak ama mümkünse eger tabiki hayat nur harbi arnavut isyankar serkan seko bu isimleri kalp icinde yapa bilirmisin degisik bi kalp olsun simdiden sagol kolay gelsin cok oluyom ama bır daha bıraz ara verım hemen yazmam simdiden yüregine saglık dj falan yazma olurmu sadece kalpın ıcıne o ısımlerı yaz tsk ler byeeeeee AYNI KABIN ICINDE SERKAN SERPIL BUNUDA YAPARMISIN RICA ETSEM BIRAZ ZAMAN KOYCAM ARAYA COK TSK HAYIRLI GECELER BYEEEEEEEE

Wednesday, 25.08.2010, 12:22

ısımler ıcın cok sagol tsk ederım bır rıcam daha olcak ama mümkünse eger tabiki hayat nur harbi arnavut isyankar serkan seko bu isimleri kalp icinde yapa bilirmisin degisik bi kalp olsun simdiden sagol kolay gelsin cok oluyom ama bır daha bıraz ara verım hemen yazmam simdiden yüregine saglık dj falan yazma olurmu sadece kalpın ıcıne o ısımlerı yaz tsk ler byeeeeee

Tuesday, 24.08.2010, 00:08

YA COK ÖZÜR BİRDE DJ NUR SIZLERLE DJ NUR CANDOST FM HG IYI DINLEMELER DJ SERKAN SİZLERLE DJ SEKO SIZLERLE DJ SERPİL SİZLERLE DJ ILAYDA SIZLERLE DJ ILOS SIZLERLE DJ SERKANLA DAMAR SAATI YAYIN BURSADAN YAYIN BURHANIYEDEN BUNLARI DA AYZARMISIN SIMDIDEN COK TSK EDERIM ELELRINE YUREGINE SAGLIK KOLAY GELSIN BYEEEEEEEEE

Monday, 23.08.2010, 23:06

COK TSK EDERIM A CIK VE NET YAZMISTIM AMA BEN DJ SERKAN DJ SERPIL KALP ICINDE AMA SÖLE ISTEMSITIM KALPBIN BIR TYARAFI SERPİL OBUR TARAFI SSERKAN OLACAK TI HANI DONUYO YA BIR TARAF SERPİL BIR TARAF SERKAN OLE YAPARSANN COK SEVIINIRIM EMEGINE YUREGINE SALIK KARDES SANA KOLAY GELSINN

Friday, 20.08.2010, 17:52

Dj nick isteyen buyrun sizinde süper bi dj nickiniz olsun

slmbende dj ısmi isticektim ama dj nur hayat sarı lacıvert renkte bırde dj hayat dönen kalp ıvcınde dj seko sarı kırmızı renkte dj serkan candost fm hos geldınız damarcı seko sızlerele candost fm h g ıyı dınlemelr dj serkan yesıl beyaz renkte dj serpil dönen kalp icinde bırde dj serkan dj serpil aynı kalp ıcınde bırtarafı dj serkan bır tarafı dj serpıl yazarmısınız bır kactane olursa degıs cok sevınırım sımdıden sıze kolay gelsın a e olun hayırlı ramazanlar

Friday, 20.08.2010, 16:59

DJ YAZISI ISTEYEN HER ARKADASA HAREKETLI DJ ISIMLERI

slmbende dj ısmi isticektim ama dj nur hayat sarı lacıvert renkte bırde dj hayat dönen kalp ıvcınde dj seko sarı kırmızı renkte dj serkan candost fm hos geldınız damarcı seko sızlerele candost fm h g ıyı dınlemelr dj serkan yesıl beyaz renkte dj serpil dönen kalp icinde bırde dj serkan dj serpil aynı kalp ıcınde bırtarafı dj serkan bır tarafı dj serpıl yazarmısınız bır kactane olursa degıs cok sevınırım sımdıden sıze kolay gelsın a e olun hayırlı ramazanlar

Thursday, 19.08.2010, 17:29

Thursday, 19.08.2010, 17:28

Sunday, 16.05.2010, 23:26

tema

yagmur senden sanpiyon bursa spor teması yapmanı rıca etsem bı kactane mümkünmü acaba hakettık ama demı sımdıden tsk ederım sana kolay gelsın

Sunday, 16.05.2010, 23:16

tema

arkadasım senden bı rıcam bı kactane şanpiyon bursa sopr teması yaparmısın degısık sekılde ne olsa hakettık ama demı senden rıcam olur sımdıdebn basarılar dılerım

Thursday, 11.02.2010, 10:05

bende dj ısmı rıca etsem olurmu acaba bana da dj melek dj the class man dj esra dj damarcı dj seko dj arnavut bıde bu dj ısımlerını sızlerle olarakta yaza bılırmısınız bırde lıla fm hos geldınız bıkac degıısk sekılde yazarmısınız rıca etsem sımdıden kolay gelsın ellerınıze saglık kolay gelsın degısık bı sekılde yaparmısın kalp ıcınde ola bılır 100 alltında olusun rıca etsem sana basarılar dılerım ıyı calısmalar :harika:

Thursday, 11.02.2010, 10:02

DJ İSTEK GİF YAPILIR..

bende dj ısmı rıca etsem olurmu acaba bana da dj melek dj the class man dj esra dj damarcı dj seko dj arnavut bıde bu dj ısımlerını sızlerle olarakta yaza bılırmısınız bırde lıla fm hos geldınız bıkac degıısk sekılde yazarmısınız rıca etsem sımdıden kolay gelsın ellerınıze saglık kolay gelsın :a176:

Wednesday, 10.02.2010, 16:34

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

bende dj melek dj the class man dj damarci dj seko dj esra lilafm hos geldiniz bana bunları yazarmısınız örnek (dj melek sizlerle) böyle olsun dj yazıları rıca etsem 100 altında olsun simdıden kolay gelsın 2 seker tane DEGISIK BISEY YAPARSAN SEVINIRIM olursa sevınırım ellerıne saglık kolay gelsın ısom a eol kıb bu ısımlerı kalp ıcınde degısık bı sekılde yaparmısınız rıc a etsem sımdıden kolay gelsın :a176: