Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 26.12.2007, 15:11

Yazar: alemci_bln

tema sorunu

hepinize yardimlariniz icin tesekkürederim evet sorun flatcastin sürümüyle ilgiliymis.güncellemesini yaptiktan sonra hic bir sorun kalmadi.tekrar cok tesekkürler

Wednesday, 26.12.2007, 03:52

tema sorunu

Aklimda tsk ederim arkdasim yardim etmeye calistigin icin insallah bi caresi bulunur bulunmazsada en basitinden eskisine gecis yapariz,neyse saolasin yardimin icin

Wednesday, 26.12.2007, 03:45

tema sorunu

yukaridaki bu foto zaten bi resim upload sitesine yüklü yani söylemek istedigini anladim ama cevap dogrudur insallah..simdi ben ona sorsam vistami xp mi diye anlatana kadar sabahi ederim tabi bu isin sakasi da isletim sistemi xp.

Wednesday, 26.12.2007, 03:34

tema sorunu

benim sorunum bu benim yaptigim temalarla ilgili arkadaslar..radyoda 4.16 rc1 programini kullaniyoruz..temalari yapiyorum ve fcp.dataylarini dj arkadaslara gönderiyorum ancak dj arkadaslar benim gönderdigim bu temalari desing toolsdan radyo icerisine alamiyorlar..bunun nedeni ne olabilir sizce bu arada bu her iki yerede baktim sorunu cözmeye calistim ama yinede banamisin demedi http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ad&threadID=577 http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=3812 umar...

Sunday, 25.11.2007, 21:16

kafe sahiplerini cildirtan sorular

-Boş bilgisayar yok mu? - Yok - Hiç mi yok? ----------- Bilgisayar alabilir miyim? -Tabii -İnternete giricem.. ilk defa geliyorum -Heyecanlı mısın? --------- Internet kesik mi? -Evet kesik.. -Nasıl kesik? -Ortasından kesilmiş valla bende anlamadım -Internet bilinçli olarak mı kesik? -Evet gıcıklık olsun diye kestik bunlar ve digerleri süperdi hahahah

Sunday, 25.11.2007, 21:12

bayanlarin cevabi

Pardon tanışabilir miyiz? - Sebep? - eeöö - eee - güzelsiniz desem - bu benim sorunum desem? - pardon abla bu cok güzelmis

Sunday, 25.11.2007, 15:05

Flatcast icin Port Acmak

wlan modemleri icinde ayni islemleri gerceklestirsek flatcastin son sürümünü kullandigimizda yayin sorunu ortadan kalkabilirmi? ayrica tekrar tskler bilgi paylasimi icin

Sunday, 25.11.2007, 13:06

Yeni Radyonuza Total Sayisini Aktarma [ Resimli Anlatım ]

bende aynisini az önce yaptim ve oldu !) bilgi paylasimin icin cok tesekkürler.

Saturday, 24.11.2007, 17:57

Sohbeti gastlara kapattigimda ...

hmm her ikinizede tsk ederim desenize baya bi tefaruatli ismis yaw) tekrar tesekkürederim

Saturday, 24.11.2007, 17:28

Sohbeti gastlara kapattigimda ...

arkadaslar belki forumda bu sorunun cevabi vardir ancak ben arama yaptim bulamadim ve eger bilgisi olan varsa banada yardim ederse sevinirim radio sohbetini gelen gastlara kapadigimda gastlarin giris yapana kadar sohbet bölümünde yazilanlari görmemelerini nasil saglayabilirim? bana yardimci olursaniz sevinirim tskler :book:

Monday, 6.08.2007, 17:16

sade tema

paylasimin icin teskürler güzel olmus

Tuesday, 17.07.2007, 12:05

Simdi Ne Yapiyorsun

ama nedense bende de sorun var kücük I lar yampuruk cikio neyse güzelmis yazdiklarin sorun forumun dilinin almanca olmasiymis yaw..bende diyodum neden hep yazilar böle

Friday, 22.06.2007, 21:43

Flatcast icin Port Acmak

valla bu gercektende cok süper paylasim bende diyodum yaw bu meleti baskalari neden dinleyemiyo diye) tesekkürler

Wednesday, 14.02.2007, 22:46

bende bi bakin

Tutorials on How To Build A Successful Site +$47 FREE! bu bölümü sakina yanlis anlamayin oda free+47 $ eskidendi

Wednesday, 14.02.2007, 22:45

bende bi bakin

öncelik sizlerden su adrese girmenizi isticem üye müye olmanizada gerek yok..sdece bir göz atmaniz icin ve daha sonraki satirlari okudukca ne anlatmak istedigimi dahada rahatlikla anlayabilmeniz icin iste adres www.supermelodie.de.tt evet eger simdi bu yukarida yazdigim adresede baktiysaniz gelelim konumuza.sizinde anladiginiz gibi bu forum free bir hostdan alinmis bir site..peki bunun ne özelligi var diye soracak olursaniz.simdi sölicegim seye host satisi yapan arkadaslar sanirim biras kizacak....

Tuesday, 13.02.2007, 04:52

Anasayfaniza kar yagdirin

pardon ama bu kodlarin html kodu oldugundan eminmisin?yani bana php kodlari gibi geldide..yinede paylasimin icin tesekürler ama bu kodlar htmlde biseye yaramas

Monday, 12.02.2007, 19:25

bu aralar dinlediğiniz şarkılar nelerdir ?

Bir kac örnekte ben vereyim belki begenirsiniz!? Dj Onur vs.Turkish & Greek - Guci(Remix) Yasar - Sevda Sinemalarda Rober Hatemo - Senden Cok Var yabaci sarki yayinliyormusnuz bilmiyorum ama sana bir kac sarki tavsiye edebilirim benim en saglam bulduklarimdan diyeyim (: Akon - Bonanza (Belly Dancer) tavsiyem Timberland and Magoo - Indian Flute The Fast And The Furious (Tokyo Drift) Soundtrack tavsiyem Akon - Locked Up slow-tavsiyem Ciara feat. Missy Elliot(One Two Step) tavsiyem SnoopDogg-LayLow...

Monday, 12.02.2007, 18:52

Sitenize flash mp3 player

cok acilse sana bu kodlar sana ve bu konuda SIKINTI ceken diger arkadaslara ben 110 mb den nasil mp3 upload sitesi yapilir onu hazirlayana kadar size kadar alternatif bir bir sik daha vereyim..simdi yazacagim bu siteye www.mp3indirek.com girerseniz ve daha sonrada burdan begendigiiniz sarkilari tiklayip indirme url sine gelirseniz ve burdanda sarkinin linkine mausunuzla sag tiklayip sarkinin urlsini kopyalarsaniz da isinize yarayacaktircogu zaman bu yöntem en iyi alternatif olmustur sizler icin ...

Monday, 12.02.2007, 18:33

konu üzerinde detayli ve her kesin anlayabilecegi bir sekilde aciklama hazirlicam onun icin biras bekleticem seni ok

Monday, 12.02.2007, 04:22

mp3 url sini yapman icin sisteminde bulunan mp3 lerden istedigini internette mp3 upload bir siteye yükle daha sonra da cikan kodlari kopyala ve flash mp3 yani http://www.yourpimpspace.com adrese girersen burdaki kutucuklara mp3lerin urlsini yapistir hepsi bu kadar.he ben mp3 leri nereye hangi siteeye upload edecem diye sorarsan benden sana bir tavsiye ve bunu bence kesinlikle uygula ki herkesin yapmasi gerek aslinda..cünkü baska sitelere upload ettginiz sarkilar bir süre sonra siliniyor.ama 110m...