Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 31.03.2007, 17:38

Yazar: oO_eLif_Oo

Yeni Tema nasil yüklenir

@ Nisan Egerki dj bla bla yazan yerleri degistirmek istiyorsan, yazinin üstüne gidip edit yapiyorsun. Ama senin sorunun bu degil sanirim, sen radyo temasinin üstündeki resmi degistirmek istiyorsun, ve bu imkansiz. Temalar yapilirken resim direk BACKROUND olarak koyuyuor oraya. yapabilecigin sey sadece üstüne URL olarak baska resim koymak. Ayrica yaptigin degisikleri kenarda bulunan expert mode penceresinde diskin üstüne basarak kayit edebilirsin. dikkat et baska temalarin üstüne edersen giderr

Saturday, 31.03.2007, 14:09

Kanser en cok neyi sever???

cooooook tesekkür ederim azzu ablam :saril: cok kötü birsey bu kanser ya :cry: allah kimsenin basina vermesin. benim anneannem kanserden ölmüs annem 20 yasindayken ve simdide annemin teyzesinin kizi yani kuzeni kanserle mücadele ediyor :cry: Allah tüm hastalara acil sifalar verir insallah. amin.

Friday, 30.03.2007, 19:20

Biraz futbol oynayin :))

http://www.pumafootball.com/buffon.jsp Süperr oyunn

Friday, 30.03.2007, 18:40

Mevlid Kandiliniz Mubarek Olsun

[marq=left]Kandilimiz mübarek olsun!!![/marq]

Friday, 30.03.2007, 18:31

SEYTANDAN MEKTUP

Bence böyle siteme hic gerek yok lowol. Bizde 10 tane konu aciyoruz, aciyorduk, ve aralarindan okunmayanlar yada okunsa bile yorum yazilmayanlar oluyor? biz gelip AGLIYORMUYUZ???? konu buu, okuyan olur okumayan olur.. dikkatini ceken olur cekmeyen olur, ilgilenen olur ilgilenmeyen olur... sadece bir konuna yorum yapilmadi diye bu kadar sitem etmene gerek yok... Daha dün eklemissin konuyu hem, acelen ne????

Thursday, 29.03.2007, 20:34

Bugün sizi anlatan Kelime.....

@ sunny :saril: Bir yandan sevincli, bir yandan hasta, bir yandan stresli öteki yandanda yorgun... yani GARIP

Wednesday, 28.03.2007, 17:35

Kursun kalemle " el " resmi by eLif

Yafs ben bu resmi bir kac ay önce koymustum buraya Son noktayi koyim bari: Ben birsey yaparsam en güzelini yapmaya calsirim kendi adima. Ve güzel olmadigini düsündügüm seye zaten baslamam!!!!! Daha güzelini yapanlar olur kesin, benim elimden bu kadar geliyor, ve güzel olduguna ve becerebildigime inaniyorum... Güzel olmadi diyen kisiler daha iyisini becerebiliyorlarsa amennaa, fakat yapamiyorlarsa cenelerini kapatsin otursunlar!!!! bu demek diilki elestiri kabul etmiyorum.dedigim gibi yapabiliyor...

Wednesday, 28.03.2007, 17:29

Bugün sizi anlatan Kelime.....

cok kötü hasta olcam ben halsiz, yorgun argin, bitkin, dökük bir durumdayim :cry:

Monday, 26.03.2007, 15:22

Yemek daveti..

migdem bulandi benim :roll:

Sunday, 25.03.2007, 17:23

KUTLU DOĞUM HAFTASI

azzu abbam :saril: saol seninde kutlu olsun. @ ismayyl abi abicim kutlu dogum haftasi peygamberimizin (s.a.v.) dogum zamani, yani mevlid kandili adina kutladigimiz hafta oluyor.

Sunday, 25.03.2007, 13:12

Kursun kalemle " el " resmi by eLif

Alıntı sahibi ""DeNiZLiLiSeRHaT"" BEnim 8 YAsINDA KARDESim VAr İnan SENDEN qUSEL cİZo BEE :d bu yeterli sanirim!

Wednesday, 21.03.2007, 17:23

Seni Sefiyorummmmmmm :D

muhahaha.. maalesef bu hikayenin sonuda hüsranla bitmis :lachab: ps: buarada aise, benim göbek adim ayse imis

Monday, 19.03.2007, 19:39

The ShekerLer :D

Ich hab mir schon was dabei gedacht sunnym :saril: