Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 30.01.2011, 20:28

Yazar: arkadas_ca

PHPNuke İçin Flatcast Radyo Modülü

flatcastla eskisi kadar ilgilenemiyorum elimden geldiğince de birseyler yapmaya çalışıyorum. PHPNuke kullanıcısı olduğum için benim gibi nuke kullanıcılarına bir hediyem olsun istedim. Tabiki geliştirmeye açıktır. Yapılan tüm teşekkürler için bende o üyelere teşekkür ediyorum.

Friday, 21.01.2011, 12:28

Bura arada yazmayı unutmuşum kurulumu içinde yazılı.. Teşekkürler @ZEN

Friday, 21.01.2011, 10:38

PHPnuke portal sistemini kullananlariçin radyo modülü Bu modülle sitenizin header ve foother ( üst ve alt bölümler ) diye tabir edilen bölümlerininde bulunduğu bir ekranla bu iki bölümün ortasında radyonuz gösterilecektir. ön izleme foto koyacaktım ama radyonun görsel boyutu yüksek olduğu için ekrana sığdıramadım. Buraya tıklayarak örnek uygulamaya bakabilir isteyenler. MODÜLÜ İNDİR

Tuesday, 29.12.2009, 22:11

Flatcast Radyo Teması Yapalım ( Videolu Anlatim )

Alıntı sahibi ""beratcan"" K-Lite_Codec_Pack programı flatcast radyosunda bazan ses cızırtı veya farkl sorunlar yaratabiliyor onun için ben pek tavsiye etmiyorum ama açamadığınız videolar için Gom Player veya VLC media player gibi media oynatıcıları iyidir benim kullandığım programı sorarsanız VLC media player tüm video formatlarını destekler Onlarda olur ustam. altarnatifler çoğaldı artık

Wednesday, 2.12.2009, 21:15

Alıntı sahibi ""muvidican"" mrhb arkadas-a..ben sizin videonnuzu windows medya player da açamıyorum..pc de de winamp yok ne yapacam ..çalışmalarınızda başarılar..kolay gelsin..şimdiden tşkler K-Lite_Codec_Pack sürüllerinden birini bilgisayarınıza kurabilirsiniz. yada buna benzer tüm kodecleri destekleyem Gom Player gibi oynatıcılarlada açabilirsiniz.

Monday, 9.11.2009, 16:00

Flatcast Radyo Kurma ( videolu )

Arkadaşlar Üyelik Hesabı alma ve Radyo Hesabı Açma videosu için altarnetif link.. http://depo.mynet.com/dosya/41057/flatcast

Sunday, 8.11.2009, 21:25

Alıntı sahibi ""berkhan07"" linkler ölü arkadaşım likleri bir süreliğine erişime kapalı. bir güvenlik problemi nedeniyle sıkıntı yaşıyorum yeni linkleri göndericem. ana sayfayı kontrol edebilirsiniz.

Monday, 3.12.2007, 15:07

Zyxel Modemde Port Açma (Videolu Anlatım)

arkadaşlar birçok modemin resimli anlatımı yapılmış Port açma linki veriyorum Bu bildiğimiz emule için ayar hali siz ordaki port değerlerine Flatcast'ın portlarını gireceksiniz o kadar .. Modeminin ayarını bulamayanlar için güzel bir kaynak http://www.emuleturk.com/Port/PortAcma.htm

Thursday, 22.11.2007, 11:01

radyo temam beyaz oluyor yardım..

arkadaslar varsa mynetten üyeliğiniz mysite bölümünden arka plan resminizi oraya yükleyin. uzun zaman dayanır. resim açılma hızı da güzel. benim resimci.org da kapandı. winamp_v1 temamın arka planı gitti. işlemleri yaptıktan sonra üzerine kayıt işlemini mutlaka yapın. unutmayın

Tuesday, 6.11.2007, 21:35

Canım ne sakıncası olacak. amaç paylaşım zaten. 4/4'lük bilen biri değilim ama bildiğimi gösteren paylaşmayı seven biriyim ben burda paylaşmalıyım ki bigim varsa bile benden başkalarının işini de görsün.. yoksa o bilgi boş durduktan sonra kime ne yararı olur?

Saturday, 22.09.2007, 13:02

winaptan yayın ( videolu anlatim )

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa"" arkadas_ca, yine cok güzel bir video hazirlamissin ellerine saglik. yalniz bazi arkadaslarimiz sade baslikdaki mesaji okurlar ve devamina bakmazlar. Bu yüzden senin videonu basliga aliyorum Bu arda ekranda görünen tavsiyeyi silebilirsin 1. Teşekkür ederim daha iyisini yapardım ya üsütmüşüm hastayım :hasta: yutkunarak konuştum ancak 2. Mesaj okuma sıkıntısını senin kadar iyi bilirim Çünkü yerel web sitemizde aynı sorunları yaşıyorum bu yüzden çok iyi yapmışın eline s...

Friday, 21.09.2007, 22:56

Alıntı sahibi ""i-rem"" 1 aydan beri ugrasiyomuymus evet olabilir. bir zamanlar htm nin basit kodlarını öğrenmek için çok çaba sarfetmiştim Lise 2 deyken.. ----- şimdi bazı arkadaşlar zaten özel mesaj atıyorlar. birde msn ekleyince çok karmaşık bir hal alıyor. En iyi yöntem yazılanları iyice okuyup uygulamak. elimden geldiğince ve bildiğimce videolarda en çok merak edilenleri gösterdim. anlattım. bundan sonrası sizin azminize kalmış arkadaşlar.

Friday, 21.09.2007, 22:48

winaptan yayın ( videolu anlatim )

arkadaşlar Bu güzel anlatım için teşekkür edioyrum fcf35 isimli arkadaşa bende acizane görüntülü anlatim yaptim yine.. herkese kolay gelsin VİDEOYU BURADAN İNDİRİN

Tuesday, 28.08.2007, 06:33

Msn hakkında

Bilmeyenler için bende bir öneride bulunayım. Eğer MSN proğramınız çalışmıyorsa geçiçi olarak web üzerinden msn açabilirsiniz. yanlız popup uyarısı verecektir. bu sayfa için popup izini vermeniz gerekir. http://webmessenger.msn.com adresinden giriş yapabiirsiniz. :up: MSN proğramı açılmıyorsa mutlaka zararlı bir yazılım engeline takılmıştır. Ben bu tip durumlarda mutluka bir fortam atarım. :roll:

Thursday, 23.08.2007, 23:22

Konu içinde yine link vermiştim zaten bir arkadaşımız şormuştu proğramın linki diye..

Wednesday, 1.08.2007, 22:23

Allaturkaa´da Tema & Resim ekleme

tema yapım dersinde gösterdiğim www.resimci.org. ve www.yukle.tc. // de var arkadaşlar.. bunları çoğaltabiliriz.

Tuesday, 24.07.2007, 15:48

Alıntı sahibi ""teknocuege"" valla abi çok teşekkürler harika bir program ama jpeg yerine gif'e çevirirsek boyutu daha küçük oluyor. gerisi size kalmış..

Tuesday, 24.07.2007, 15:24

Windows Firewall da flatcast PORT ACMAK

Güzel bir çalışma gerçekten.. yararlı olacaktır.. Düşme yaşayan arkadaşların internet bağlantılarışla ilgili sıkıntısı olabilir düşüncesindeyim.

Saturday, 14.07.2007, 00:14

Alıntı sahibi ""gncturk"" ..... Elinde bulunan yok mu upload etse nasıl olur bizde öğrensek çünkü linklerin hepsi kırık İşte Sana Altarnatif likler Birici Link İkinci Link

Thursday, 5.07.2007, 23:40

@ femete bizimkisi fikir vermek içindi sadece... @hayalet Şimdilik başka bir link yok ne yazık ki. 10 gb lik alana ulaşamanın sıkıntısını yaşıyorum.