Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 7.02.2007, 19:27

Yazar: Selahattin50

Kendi temami nasil yaparim?

Selam yaptığımız temaların ayarlarını yapıp kaıt etiğimizde pç nin neresine kayt ediyor pc ye format attığımızda yaptığımız ayarlar tamamen kayboluyor bunun kaybolmaması için pc farmat cekmeden önce ayarlamış olduğumuz meniüeri yedeğini nasil alabiliriz?

Thursday, 18.01.2007, 14:33

Portal Blue Angel

selam ben selahattin50benim rodyonun bazi bölümlerini nasil değiştire bilirim örneğin radyo kurallarını nasıl yazabilirim benin bu değişiklikleri yapabilmem için ne yapmam lazım o bölüme girmek için şifremi gerekiyor bana bu konuda yardımcı olurmusun radyonun ismi omurfm yardımların için şimdiden tesekkür ederim admin,

Monday, 4.12.2006, 14:42

Radyo sitesi nasil kurabilirim ?

Selan Arkadaslar Ben Yeni Bir Radyo Kurdum Fakat Bağız Arkadaslar Actvx yükledikleri halde Flastcast Radyoya Giremiyorlarmış Sürekli no free stream entry point available.please rety later Diye Yazıyormuş Bu Sorun Neden Kaynaklanır Nasıl Düzeltebilirm Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim

Wednesday, 29.11.2006, 17:41

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

bende bir radyo kurmak istiyorum fakat bir türlü başaramadim flatcast kullanici adini şifresini ladin yayinlama işini başaramadim kendime ait web adresimde yok Domail de almadim yardimcı olursanız sevinirim..